تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

کسی پیدا نشد جوابم رو بده.
ساده تر میپرسم:::
من در حال حاضر از مانیتور 21 اینچ با ورودی component استفاده میکنم . آیا ارزش داره یه HDTV 32 با قیمت حدودآ 1200000 بخرم - به منظور رسیدن به کیفیت - گرافیک و لذت بیشتر.؟:confused:

سلام دوست عزیز به منظور رسیدن به کیفیت - گرافیک و لذت بیشتر ، بهتره مدلهای 100hz شو برداری مدل 40X350 براویای سونی باید مناسب باشه . اون دوستانی هم که بجای مانیتور از HDTV استفاده میکنن و مشکل دید دارن یکی از دلایلش مربوط به همین رفرش ریت صفحه هستش ... موفق باشید

تو manual مدل r71 نوشته روی 60 هرتز بزارین.ولی وقتی روی 85 میزارم جواب میده.منتها یه مقدار کم پارازیت داره.کارت گرافیکم fx5200 128 هست به نظرتون عوضش کنم بهتر میشه؟

دوستان من یک lcd سامسونگ 37 خریدم . خواستم ببینم می تونم بازیهای xbox رو بدون مشکل بازی کنم . مشکل منظورم رزولیشن هست که کیفیتش چطوری باشه . یعنی پیکسل پسکل نیست و در نهایت کیفیتد نشون میده ؟

دوستان من یک lcd سامسونگ 37 خریدم . خواستم ببینم می تونم بازیهای xbox رو بدون مشکل بازی کنم . مشکل منظورم رزولیشن هست که کیفیتش چطوری باشه . یعنی پیکسل پسکل نیست و در نهایت کیفیتد نشون میده ؟

روی سوئیچ HDTV که بذاری XBox رو بدون افت کیفیت اجرا میشه.یه تصویر شفاف رو روی TV خودت می تونی ببینی با کیفیت توپ.

تو manual مدل r71 نوشته روی 60 هرتز بزارین.ولی وقتی روی 85 میزارم جواب میده.منتها یه مقدار کم پارازیت داره.کارت گرافیکم fx5200 128 هست به نظرتون عوضش کنم بهتر میشه؟

از سری 6 Geforce به بعد بود که روی کارت ها؛ لوگوی HDTV گذاشتن؛ توی سری های 6 و 7 و 8 و... رزولوشن ها و refresh rate های مناسب تری برای وصل کردن PC به HDTV هست که باعث میشه دیگه این مشکلا پیش نیاد...

سلام
دوستان چند سوال
این تریلرهای اچ دی که ما از اینترنت میگیریم در قسمت مشخصات فایل و در جلوی قسمت ویدیو قسمتی هست به نام Video Sample Size که جلوی اون نوشته 24 Bit
سوال من اینه که ایا این مشخصه همون چیزی هست که بهش میگن 24f یا از کجا میشه فهمید که این فایلها چه مشخصه اصلی دارند ضمن اینکه رزولوشن این فایلها معمولا 720P هست
و سوال اخرم اینه که از کجا میشه فیلمهای بلوری رو دانلود کرد البته فیلمهای کوتاه اون رو ؟

سلام
دوستان چند سوال
این تریلرهای اچ دی که ما از اینترنت میگیریم در قسمت مشخصات فایل و در جلوی قسمت ویدیو قسمتی هست به نام Video Sample Size که جلوی اون نوشته 24 Bit
سوال من اینه که ایا این مشخصه همون چیزی هست که بهش میگن 24f یا از کجا میشه فهمید که این فایلها چه مشخصه اصلی دارند ضمن اینکه رزولوشن این فایلها معمولا 720P هست
و سوال اخرم اینه که از کجا میشه فیلمهای بلوری رو دانلود کرد البته فیلمهای کوتاه اون رو ؟

برای دانلود HD , Bluray برو به سایتhttp://bloghdtv.com/
این سایت اولین و معتبرترین مرجع در این مورد هست البته الان خیلی از فرومهای خارجی و روسیه ای هم فیلمهای blueray و HD رو دارن میذارن برای دانلود ولی خوب اکثر لینکها rapid هست

من زیاد از این 26r71 راضی نیستم.تغییر روشنایش افتضاحه.نمی دونم فقط مال من این جوریه یا مال همست.وقتی تو بازی مقدار روشنایی عوض میشه ،تو این tv به صورت خیلی مسخره ای فریم فریم نور تغییر می کنه.نمی دونم کلا تو همه lcd ها این جوریه یا فقط این مدل یا شایدم فقط مال من اینجوریه:(

یکی از دوستان سوالی پرسیده بود راجب کیفیت صدا وتصویر در کابلهای hdmi و معمولی و طریقه اتصال آنها و طریقه اتصال به home teate گفتم بذارم شاید بدرد کسی بخوره

اگر از کابل hdmi استفاده کنید بهتره چون صدا و تصویر رو یکجا منتقل می کنه و دیگه نیازی به زدن کابل 6 فیشه نیست و با یک کابل کوچکتر هم صدا وتصویر با کیفیت بالاتر منتقل می شه
برای انتقال صدا وتصویر از tv بهhome teater 2 راه وجود داره
1.استفاده از کابل hdmi که صدا وتصویر رو با هم به tv منتقل میکنه و یک سر کابل رو به home teater و سر دیگر به tv میزنیم
2.استفاده از کابل 2 فیشه برای اتصال صدا از تلویزیون به سینمای خانگی و بر عکس .
و نیز استفاده از کابل 1 یا 3 فیشه برای انتقال تصویر از سینمای خانگی به تلویزیون(البته کیفیت کابل 3 فیشه (component)خیلی از 1 فیشه بیشتره ولی یک کابل 1 فیشه ((s-video هم هست که اون کیفیت تصویرش از همه بهتره)(در موقع وصل کردن فیشها هم حواستون به in و out باشه)

برای اتصال کنسول مثل xbox360 یاps3 با tv کابل hdmi یا کابل 6 فیشه رو که به تلویزیون وصل کردید صدا وتصویر منتقل می شه اما برای منتقل کردن صدا از tv به سینمای خانگی باید کابل 2 فیشه صدا رو یه سرش به audio out تلویزیون و سر دیگشو به tv audio سینمای خانگی وصل میکنید تا صدا روی سینمای خانگی انتقال داده بشه

سلام
دیشب R81 که خریده بودیم رو اوردن.(32 اینچ)
کابل و رزولوشن X360 رو روی HD گذاشتم اما گرافیک بازی بشدت افتضاح بود.
لطفا کمک کنید:((
در ضمن یک چند ماهی بود پست نداده بودم امیدوارم که حال همه خوب باشه:love:

راستی یادم رفت این r71 رو که به pc وصل می کنم به طرز فجیعی پارازیت هست.وقتی آهنگ می زارم متناسب با ریتم آهنگ عین رقص نور این پارازیتا بالا پایین می رن.:biggrin1:ممکنه از کابل vga باشه؟2500 خریدمش
تازه رو ویندوز نمی دونم چرا از بلندگوش صدای پارازیت میاد وقتی مثلا یه صفحه وب باز می کنم مدل صدای پارازیته عوض میشه

آخرین ویرایش:
راستی یادم رفت این r71 رو که به pc وصل می کنم به طرز فجیعی پارازیت هست.وقتی آهنگ می زارم متناسب با ریتم آهنگ عین رقص نور این پارازیتا بالا پایین می رن.:biggrin1:ممکنه از کابل vga باشه؟2500 خریدمش
تازه رو ویندوز نمی دونم چرا از بلندگوش صدای پارازیت میاد وقتی مثلا یه صفحه وب باز می کنم مدل صدای پارازیته عوض میشه

احتمالا از همون کابل هست اما خوب این پارازیت ها تاثیر منفی داره روی پیکسل های LCD دستگاه.بهتر هست زیاد فشار نیاری بهش.

بچه ها xbox360 من رو پلاسمای 42panasonic اینچ که همیشه وصله کیفیتش فوق العادست کسی دیگه ای هم داره آخه من خیلی ازش راضیم چجوریه که شما میگید کیفیت خوب نیست اونم توی lcd که کیفیتش از پلاسماها بالاتره .(حالا روی lcdهم امتحان می کنم شاید راست میگین تا حالا من دقت نکرده بودم (البته من روی بعضی از ال سی دی ها هم دیدم اره خیلی زاقارت بود یادمم نیست چه مدلی بود)شاید گرافیک خود بازی ضعیف بوده .من به پاناسونیک که وصل می کنم حتی یک لرزشم نداره فکر کنم مشکلتون از جای دیگست (کابل ها و ....)حالا بقیه که پلاسما پاناسونیک دارن هم بگن ببینیم مال اونام همینجوره البته باید نوع تصویر رو هم توی xbox تنظیم کنیدا.

اقا با 300_350 چه مانيتوري بگيرم كه خوب جواب بده؟
فقط هركس قيمت ميده بگه كدوم فروشگاه اين قيمته ;)
بعد اينكه 360 رو هم ميشه با همون كابل تبديل hdmi به div كه باهاش ps3 رو به مانيتور وصل ميكنن وصلش كرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or