تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
تلویزیون ت چه مارکی ومدلیه؟

هم sony 40 bravia (مدلشو دقیق نمیدونم) .. هم samsung 26 serie4 جفتشم اینطوریه ... البته وقتی x360 تو رزولشن پایین res 1366*768 میذارم بهتر میشه ... رو ps3 که اصلا این res ها نیست...
قبلا رو sony خیلی خوب بود ... الان وقتی ****** noise digital , ****** mpeg رو on میکنم تو بازیا مخصوصا تو محیط های تاریک کشیده میشه تصویر و هر وقت off میکنم یه جوری میشه .. کلا خطوط دور اصلحه یا هرچیزی به چشم میاد ! لرزش تصویر و لبه ها هم بالا میره ...

آخرین ویرایش:

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام ببخشید تلویزیون LCD Sony Bravia مدل EX400 و 40 اینچ برای بازی با ایکس باکس خوبه اگه HDMI بگیرم کیفیتش چطوره؟
تو رو خدا زودتر راهنمایی کنید می خوام برم بگیرم.

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
سلام ببخشید تلویزیون LCD Sony Bravia مدل EX400 و 40 اینچ برای بازی با ایکس باکس خوبه اگه HDMI بگیرم کیفیتش چطوره؟
تو رو خدا زودتر راهنمایی کنید می خوام برم بگیرم.

ببین این مدل های سونی زیاد با هم فرق زیادی ندارن. ولی حتما 40 اینچ بگیر که به دردت بخوره برای گیم. شما اگه مدل هارو بزاری کنار هم EX500 نسبت بهش تصویر شفاف تری داره و همینطور EX700 از اونم شفاف تره. با اینکه قیمت EX700 یکم پایین تر هم هست چون یدونه HGMI کمتر داره. که فکر نمیکنم زیاد مهم باشه.

• Like
Reactions: 4th

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
ببین این مدل های سونی زیاد با هم فرق زیادی ندارن. ولی حتما 40 اینچ بگیر که به دردت بخوره برای گیم. شما اگه مدل هارو بزاری کنار هم EX500 نسبت بهش تصویر شفاف تری داره.
تایید میشه.
به ترتیب کیفیت
EX720
EX710
EX500
EX700 زیاد توصیه نمیشه.
EX400

اگه EX500 رو بگیرید . یه امتیاز داره اونم موشن فلوی 100 هرتزـه. که EX400 اینو نداره.
از لحاظ کیفیت EX500 هنوز جایگاهشو از دست نداده و هنوزم فروش خوبی داره. با اینکه بکلایت LED نداره.

توجه: ++++

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام عزیزان :D من چند وقتی ه یه مشکلی پیدا کرده بودم از جمله کشیده و blurry شدن تصویر ... یه tv sony که قبلا کیفیتش خیلی خوب بود دارم که الان یه کلا احساس میکنم تو خود برنامه های تلوزیون هم این مشکلات هست ... بعد x360 رو بردم چند جا تست کردم همه جا این مشکل بود بعد فهمیدم هر جا که تست کردم tv سامسونگ بوده ... حتی خودمم یه tv 26 سامسونگ دارم که اونم اینطوریه !
فقط یه جا که تو tv lg 32 تست کردم هیچ مشکلی مثل این اصلا ندیدم ... حالا میخوام ببینم پیشنهادتون چیه ؟ یعنی واقعا samsung tv ها اینطورین ؟
به نظر تون اگه بخوام این tv رو عوض کنم چی بگیرم خوبه ؟ من نظرم برند های LG , panasonic ه ... البته 26 اینچ میخوام ..
ممنون میشم کمکم کنین :)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام عزیزان :D من چند وقتی ه یه مشکلی پیدا کرده بودم از جمله کشیده و blurry شدن تصویر ... یه tv sony که قبلا کیفیتش خیلی خوب بود دارم که الان یه کلا احساس میکنم تو خود برنامه های تلوزیون هم این مشکلات هست ... بعد x360 رو بردم چند جا تست کردم همه جا این مشکل بود بعد فهمیدم هر جا که تست کردم tv سامسونگ بوده ... حتی خودمم یه tv 26 سامسونگ دارم که اونم اینطوریه !
فقط یه جا که تو tv lg 32 تست کردم هیچ مشکلی مثل این اصلا ندیدم ... حالا میخوام ببینم پیشنهادتون چیه ؟ یعنی واقعا samsung tv ها اینطورین ؟
به نظر تون اگه بخوام این tv رو عوض کنم چی بگیرم خوبه ؟ من نظرم برند های LG , panasonic ه ... البته 26 اینچ میخوام ..
ممنون میشم کمکم کنین :)

کسی نیس برا ما یه tv خوب از این برند ها معرفی کنه ؟! (26 اینچ)

geniuscoyness

کاربر سایت
Dec 27, 2011
12
نام
احسان
به نطرتون یه تلویزیون 28 ال سیدی برا ایکس باکس بازی کردن مناسبه

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 AM ارسال شده بود ----------

کسی نبید

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
تایید میشه.
به ترتیب کیفیت
EX720
EX710
EX500
EX700 زیاد توصیه نمیشه.
EX400

اگه EX500 رو بگیرید . یه امتیاز داره اونم موشن فلوی 100 هرتزـه. که EX400 اینو نداره.
از لحاظ کیفیت EX500 هنوز جایگاهشو از دست نداده و هنوزم فروش خوبی داره. با اینکه بکلایت LED نداره.

توجه: ++++
ممنون از همه دوستان من همون 400 رو گرفتم ایکس باکس رو با کابل HDMI بهش وصل کردم کیفیتش در حد المپیکه.

rza_bgy

کاربر سایت
Dec 29, 2011
33
راهنمایی لطفا

سلام دوستان
در حال خرید یک پلاسمای پنجاه اینچ پاناسونیک هستم که فول اچ دی نیس، رزولوشن اون 1024*768 , 720p
میخواستم ببینم برای بازی مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی این رزولوشن که از رزولوشن فول اچ دی (1920*1080) پایین تره تصویرو خوب نشون نمیده؟؟

مشخصات این پلاسما اینجاست:
Specifications / Dimensions | X series -Plasma TV | PRODUCT | 2011 Asia | VIERA | Plasma&LCD TV | Panasonic Global

ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر