تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
این قیمت st30 که گفتید بدون گارانتی 1700؟
قیمتهای دیگه هم بدون گارانتیه؟
میخوام از بانه بگیرم اصلا هم گارانتی نمیخوام
این مدلهای که معرفی کردید برای بازی و دکستاپ خوبه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام بچه ها...خسته نباشید...

ما دیروز یه دونه تلوزیون 3D سامسونگ خریدیم...مدل ۶۹۶۰
۴۶ اینچ... امروز میان نصبش میکنن
میخواستم بگم واسه بازیهای سه بعدی ایکس باکسم نیازی به آپدیت یا چیزی نداره واسه بازیهای ۳بعدی؟

راستی ۱ سینما خانگی هم هدیه میده...خواستین بگیرین بجمبین حتما...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
با بودجه 1 تا 1200 بدون گارانتی از برند پاناسونیک بهترین پیشنهادتون چیه؟
میخوام دکستاپش کنم به جای مانیتور فیلم و بازی هم خیلی واسم مهمه خصوصآ کیفیت پخش فیلم سایزش هم 40 یا زیر 40 باشه
اگر برند دیگه ای هم هست که مدنظرتونه با قیمتش معرفی کنید

دوست خوبم ۳۰۰ تومن دیگه بذار روش یه ال ای دی سامسونگ مدل ۵۹۵۰ بردار...۴۰ اینچ هم هست!

و در آخر اگه بیشتر از این واقعا نداری ۱دونه ۴۰ اینچ D5550 بگیر...ال ای دی هست...سامسونگ...۱۰۰ هرتز... این مدل تو سایزهای دیگه هم عرضه میشه! قیمتش هم ۱ملیون و ۳۰۰ هستش

اما ۵۹۵۰ کوچکتر از ۴۰ نداره و اینکه بهترین ال ای دیه موجود تو بازاره...شک نکن...از نزدیک ببینبش خودت به حرفم میرسی...وقتی با ال جی مقایسه کنی میفهمی قدرت ال ای دیهای سامسونگ رو...سونی هم که دیگه حرفشو نزن از بس آشغاله...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان بالاخره اومدن و تلوزیون رو نصب کردن واسمون...بچه ها یعنی غیر قابل تفسیر...عالیه...محشر...واقعا لذت دارم می برم...حتی هارد اکسترنالم رو هم ساپورت میکنه!
۴۰۰ هرتز رو منطبق میکنه...یعنی تصویرهای فول اچ دی که پخش میکنم مثل ماست پخش میکنه از بس روونه...

هرسوالی رو هم داشتید می تونید ازم بپرسید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها فقط اگه می خواین بخرید تی وی سه بعدی حتما بگیرید.
چون هم الان و هم تو بازی های اینده به شدت مورد استفاده قرار می گیره الان گزینه سه بعدی تو بازی geow 3 هست یه جا هم خوندم قراره یک اپشن سه بعدی تو داشبرد اضافه بشه قسمت تنظیمات.
به هر حال فقط پیشنهاد بود موفق باشید

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من می خوام یک Smart TV سامسونگ بگیرم تا 2800 به نظرتون چه مدلش رو بگیرم؟بعد کیفیتش چجوره اینا؟

بودجه ای که دارید چقدره؟ 2800 منظورتون 2800000 هستش؟

اگه که 2ملیون و هشتصد هزار تومنه میتونید یه اسمارت سه بعدی بردارید...

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
کمک کنید بچه ها

با سلام تلوزیون من ال سی دی سونی 40 اینچ مدل klv-w550 هست هر چی ایکس باکس رو یا کابل اچ دی ام ای وصل میکنم روی هر کدوم از 4 خروجیش تصویری یافت نمیشه و صفحه همینجور سیاه هست انگار چیزی پیدا نمیکنه اصلا هر چی تو تنظیمات تلوزیون میرم در قسمت شناسایی نوع دستگاه اچ دی ام ای میگه هیچ وسیله ای یافت نمیشود و خلاصه با 3 فیش فقط تصویر و صدا میاد این تلوزیون معمولی من هر چی فکر بذهنم میومد از تعویض کابل از چک خود ایس باکس و خروجیش رو ال سی دی سامسونگ و غیره انجام دادم و اونجا میومد واقعا مشگل کجاست کسی اگه با این مدل ال سی دی تونسته تصویر بیاره راهنمایی کنه ممنون

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
با سلام تلوزیون من ال سی دی سونی 40 اینچ مدل klv-w550 هست هر چی ایکس باکس رو یا کابل اچ دی ام ای وصل میکنم روی هر کدوم از 4 خروجیش تصویری یافت نمیشه و صفحه همینجور سیاه هست انگار چیزی پیدا نمیکنه اصلا هر چی تو تنظیمات تلوزیون میرم در قسمت شناسایی نوع دستگاه اچ دی ام ای میگه هیچ وسیله ای یافت نمیشود و خلاصه با 3 فیش فقط تصویر و صدا میاد این تلوزیون معمولی من هر چی فکر بذهنم میومد از تعویض کابل از چک خود ایس باکس و خروجیش رو ال سی دی سامسونگ و غیره انجام دادم و اونجا میومد واقعا مشگل کجاست کسی اگه با این مدل ال سی دی تونسته تصویر بیاره راهنمایی کنه ممنون

با این توصیفات که شما دوست عزیز میگی...۱۰۰% مشکل از پورتهای HDMI خود تلوزیونتونه!

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
اخه به هر پورت اچ دی ام ایش هم میزنم قشنگ میشناسه کدوم شمارست اونجا روشن میشه 1 2 3 4 اش ولی تا میزنم اوکی صفحه سیاه میاد و تصویری نداره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اخه به هر پورت اچ دی ام ایش هم میزنم قشنگ میشناسه کدوم شمارست اونجا روشن میشه 1 2 3 4 اش ولی تا میزنم اوکی صفحه سیاه میاد و تصویری نداره

میگم که حتما یه اتصالی تو جعبه ی پورتها به وجود اومده که HDMI هارو اینطوری کرده...راستی ایکس ۳۶۰ بهش وصل نکن...یه چیز دیگه امتحان کن با کتبل اچ دی...ببین اونو میشناسه؟ یا تصویر بهت میده!؟

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
با سلام من امتحان کردم دیدم خروجی های اچ دی ام ای تلوزیون درست هست پس مشگل چی هست که تصویر اچ دی ام ای ایکس باکس 360 نمیاد خدا دارم دیوونه میشم 1.570.000 تومان پول دادم دو سال قبل پس به چه درد میخوره اچ دی نداره این یه تلوزیون 30 تومانی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر