تغییر شیوه محاسبه سرویس‌ ADSL از هفته آینده. حذف اشتراک‌های ماهانه!!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
آقا جریان چیه؟ :D ما چند روز پیش این تاپیک رو دیدیم، قلب ـمون اومد تو دهن ـمون و میخواستیم از ناراحتی کله رو بکوبیم به دیوار! :D چون تازه دو ماه هست صباشِت (دزد بزرگ) رو ول کردیم و از مخابرات، سرویس نامحدود میگیریم. ولی الان میبینم به طرز جالبی مخابرات فارس نه تنها اینترنت نامحدود رو از لیستش برنداشته، بلکه ارزونش کرده! :-//:) اینترنت 1 مگ نامحدود (که من دارم) تا دو روز پیش ماهیانه 55 تومن بود، الان 43 تومن شده. 2 مگ 110 این حدود بود، الان 74 تومن! از لحاظ سرعت هم نمیدونم اون طور که دوست بالایی میگه، من شانس آوردم، یا کلاً سرویس ـشون اینجوریه. چون 95% مواقع 128kb/s سرعت دارم.
بیست نت | اینترنت پرسرعت ADSL Internet مخابرات فارس
:-/:-/:-/

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آقا جریان چیه؟ :D ما چند روز پیش این تاپیک رو دیدیم، قلب ـمون اومد تو دهن ـمون و میخواستیم از ناراحتی کله رو بکوبیم به دیوار! :D چون تازه دو ماه هست صباشِت (دزد بزرگ) رو ول کردیم و از مخابرات، سرویس نامحدود میگیریم. ولی الان میبینم به طرز جالبی مخابرات فارس نه تنها اینترنت نامحدود رو از لیستش برنداشته، بلکه ارزونش کرده! :-//:) اینترنت 1 مگ نامحدود (که من دارم) تا دو روز پیش ماهیانه 55 تومن بود، الان 43 تومن شده. 2 مگ 110 این حدود بود، الان 74 تومن! از لحاظ سرعت هم نمیدونم اون طور که دوست بالایی میگه، من شانس آوردم، یا کلاً سرویس ـشون اینجوریه. چون 95% مواقع 128kb/s سرعت دارم.
بیست نت | اینترنت پرسرعت ADSL Internet مخابرات فارس
:-/:-/:-/
---
کاربران عزیز اگه این پست چند بار ارسال شده (به خاطر دیتابیس عزیز! :|) لطف کنید گزارش بدید بیان پاک کنن. :D ممنون.
یه سوال داشتم کاربرهای عادی مگه ویرایش نوشته ندارن که هی میگین گزارش بدین پاک کنن!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شانس جنابعالی بوده افراد دیگه کم مصرفند شما این وسط چیزی حس نمیکنی والا با دو نفر مثل خودت باشی ظرف چند روز شاکی میشی

نه آرتین جون اینجوری نیست که مثلا یک پهنای باند رو مخصوص 10 نفر بذارن که! این شیر در کل پهنای باند سیستم انجام میشه! کاری به یکی دو نفر نداره! به همه بستگی داره عزیز.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
امروز رفتم مخابرات از سرویس های طرح قدیمش بدون مشکلی گرفتم!
چیزی هم ازین نمیدونس! امیدوارم جایگزین نشه

Sent from my nokia 1100 with telepathy

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
امروز رفتم مخابرات از سرویس های طرح قدیمش بدون مشکلی گرفتم!
چیزی هم ازین نمیدونس! امیدوارم جایگزین نشه

Sent from my nokia 1100 with telepathy

من چند ساله پشت هم همین موقعها این خبر و میشنوم این خبر چند ساله مطرحه درست مثل قضیه اینترانت احتمال زیاد میخوان جاهایی که قیمتهارو بالا پایین میدن و یکسان کنن !!!

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
آقا من بیرجند زندگی میکنم . ایجا اینترنت نامحدود رو یه ماه پیش حذف کردن، و از امروز هم برای اونایی که اینترنت محدود داشتن ، دانلود رایگان شبانه رو حذف کردن . الانم هر گیگ رو 4200 تومن میفروشن !!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقا من بیرجند زندگی میکنم . ایجا اینترنت نامحدود رو یه ماه پیش حذف کردن، و از امروز هم برای اونایی که اینترنت محدود داشتن ، دانلود رایگان شبانه رو حذف کردن . الانم هر گیگ رو 4200 تومن میفروشن !!
به ISP **** تبریک عرض میکنم .

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703

من فکر میکنم حالا که خبر گسترده شده شرکتها میخوان سو استفاده کنن و از این فرصت و خبر بهترین استفاده را ببرن !!

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
دوستان مخابراتی ترافیک شبانه هنوز دارین؟؟؟
مخابارات اردبیل ۲ مگ با ۴ گیگ ترافیک میده ۲۱ تومن!ولی نمیدونم شبانه داره یا نه؟؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
اصلا معلوم نیس چه خبره.( البته مشخصه) :d

دیروز یک هفته اضاف کردن بخاطر اختلالات اخیر.(مخابرات)

توجه کنید 21ام بهمن 1391 اضاف کردن...
اصلا مشخص نیست >:d

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
من فکر میکنم حالا که خبر گسترده شده شرکتها میخوان سو استفاده کنن و از این فرصت و خبر بهترین استفاده را ببرن !!

البته فقط مخابرات این طرح رو اجرا کرده . از بقیه ISP ها خبر ندارم . اینم جواب پشتیبانی :

136050158531284_0Untitled.jpg

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
البته فقط مخابرات این طرح رو اجرا کرده . از بقیه ISP ها خبر ندارم . اینم جواب پشتیبانی :

136050158531284_0Untitled.jpg

مردونه ایمجوری میشه سریعا میرم خط رو قطع میکنم
آقا انصاف هم خوب چیزیه من ماهی 20 گیگ استفاده دارم یعنی ماهی 57 تومن باید بدم :|

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من میخوام برم برای لب تاب یه تبدیل USB به دیال آپ بگیرم این نت آشغال رو هم جمع کنم .... گور بابای دانلود ....
از صبح سرعت اومده رو 6 کیلوبایت :d ... عقل حکم میکنه تو این شرایط 20 تومن ماهی که خرج نت میکنم و 2 هفته از 4 هفته ـش هم قطعه به جاش برم 20 تومن بدم و 340 گرم پسته بخرم :d
البته اگر سال قبل اقدام به خرید پسته میکردم میتونستم با 20 تومن 1 کیلو پسته بخرم :D
و اگر فرصت رو همین طور از دست بدم احتمالا با 20 تومن بهم 100 گرم پسته هم ندن :d
پ.ن:مرسی از پدرانمون >:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوستان من زنگ زدم به سالن دستگاه مخابرات گفتم قراره اینترنت اینطوری بشه گفت والا تغییری که به ما نگفتن انجام بدید اگه اینطوری بخواد بشه که خودم صبح قبل اینکه بخوام برم خونه میرم اینترنت رو قطع میکنم، تو سایت مخابرات هم گفته که نمیخوان قیمت رو افزایش بدن، فردا میرم امور مشترکین میپرسممطمئن بشم که دوباره صف دانلودم ادامه بدم ...

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115

یه خبر خوش !
مخابرات بیرجند به خاطر اعتراضات زیاد، دانلود رایگان شبانه رو که حذف کرده بود، دوباره فعال کرد، پس با این حساب این طرح به احتمال زیاد کنسل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر