تغییر در زندگی گیمر ها با باز شدن مدارس

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک مشکلی دارم گفتم ببینم بقیه هم مثل من هستند آقا ما خیر سرمون امسال رفتیم پیش دانشگاهی و خرداد هم کنکور دارم ولی نمیدونم چرا اصلا نمیتونم این قضیه را با خودم حل کنم که وقتی از مدرسه میام 360 روشن نشه یا pc و همش دوست دارم بازی کنم و فقط موقع امتحان میخونم دوستانی که این سن هستند یا گزروندن بگن چیکار کنیم آخه من اصلا اهل 5 ساعت درس خوندن نیستم راستی رشتم تجربی هست به نظرتون قبول میشم دوتان دیگه هم مشکلات و تغیراتی که در زندگیشون شده را بگن

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اولا" امیدوارم موضوعی که اینقدر فاز می دهد به بیراهه کشیده نشود و تاپیک قفل نشود.البته شما باید این بحث رو توی انجمن گفتگوی آزاد راه مینداختی و فکر کنم یه انتقالی بخوره به تاپیک...

من بهتون توصیه میکنم قید همه چیز را بزنید.سال پیش اوضاع کنونی شما رو داشتم.پدر و مادرم شهریور ماه پیشدستی کردند و گفتند کامپیوتر رو می فروشیم.کنسول های دستی هم پرپر شدند رفت.منم فقط Ps2 م رو داشتم تا اگر وقتی شد باهاش بازی کنم.
ببین دوست من ، شما برای 9 ماه از فکر بازی و کامپیوتر بیرون بیا.بعدش که کنکور دادی هر چقدر خواستی توی تابستان بازی کن.اگر دانشگاه هم در بیایی دیگه کارت واقعا" آسون می شود چون وقت آزاد در طول هفته بیشتر داری.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی
سلام من یک مشکلی دارم گفتم ببینم بقیه هم مثل من هستند آقا ما خیر سرمون امسال رفتیم پیش دانشگاهی و خرداد هم کنکور دارم ولی نمیدونم چرا اصلا نمیتونم این قضیه را با خودم حل کنم که وقتی از مدرسه میام 360 روشن نشه یا pc و همش دوست دارم بازی کنم و فقط موقع امتحان میخونم دوستانی که این سن هستند یا گزروندن بگن چیکار کنیم آخه من اصلا اهل 5 ساعت درس خوندن نیستم راستی رشتم تجربی هست به نظرتون قبول میشم دوتان دیگه هم مشکلات و تغیراتی که در زندگیشون شده را بگن
شما اگه تجربی هستید و می خواین پزشکی یا دندانپزشکی یا داروسازی قبول بشین باید یک سال بازی رو تعطیل کنید(نه تعطیل تعطیل)من الان خودم پیش دانشگاهییم و از قضا تجربی هستم(و فکر کنم مثل شما شیرازم هستم)
من بازی کردن و با اینترنت کار کردنم رو شدیدن محدود کردم و شده عملا 5شنبه ها شب از ساعت 10-11 به بعد.تا حداکثر ساعت 1.
تجربی آسونه
قبولی
این ازون نظر ها بودا.
تجربی از کی تا حالا آسون شده؟یعنی میشه با درس خوندن دقیقه 90ی پزشکی قبول شد؟
I DONT THINK SO
شما الان در چه مقطعی هستید؟رشتتون چیه؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
تجربی آسونه
قبولی
تجربی که از همه سختتره البته شاید منظورتون دلداری باشه.
این مشکل رو بیشتریا دارن ولی کاری نکن که چند سال بعد پشیمون بشی من تا بهمن بیکارم تا برم دانشگاه آزاد بیکاریه زیادی هم خوب نیست یه جورایی هم دیوانه کننده میشه.
بهتره برای خودت انگیزه درست کنی.اگه قبول نشی ممکنه مشمول بشی برای سربازی اونموقع معافیت تحصیلی هم نمیتونی بگیری زندگیت یه جورایی به هم میریزه مدرک رو بگیر حداقل یه احترامی داشته باشی هر کاره ای هم باشی وقتی مدرک داشته باشی اوضات تو جامعه خیلی فرق میکنه.حالا چرا رفتی تجربی.فنی حرفه ای میرفتی خیلی راحتتره که.اگه افتادی ببین میتونی تغییر رشته بدی به فنی یا نه؟ فکر کنم فقط از ریاضی بشه ولی خوب بپرس از دیگران.
موفق باشی

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
این مقطع رو من همین امسال رد کردم به سلامتی.رشتم ریاضی بود.
من به نظرم نباید کنکورو خیلی گندش کرد باید خیلی اروم باهاش برخورد کرد.من پارسال یه جوری وسایل برقی نیمه جمع بود ولی خوب اگه ان قدر ریلکس نبودم و به جای هفته ای 30 تا 35 ساعت بیشتر میخوندم الان رتبم 5600 نبود!:laughing:
مثلا صبح تنها میشدم به جای اینکه درس بخونم میشستم پای کامپیوتر و اون روز پر!بعد قلم چی با جمعی از دوستان میرغتیم ولگردی و هر کی هم که ایراد میگرفت میگفتم قلم چی دادم مخم نمیکشه امروز درس بخونم(به همین سادگی به همین خوشمزگی!)
مثلا ما تو مدرسمون یه کسایی بودن که نمیدونستیم از کدوم کهکشان اومدن.!طرف هفته ای 60 تا 70 ساعت میخوند:eek:(خدایا خودت رحم کن)
نظرم درباره کاظم:
اگه باهاش جلو برید خیلی خوبه ولی گول رتبه هاشو نخورید(نه اینکه خیلی پرت رتبه بده ولی....)ولی خیلی ها بودن که شاید رتبشون نصف من یا حتی کمتر بود ولی تو کنکور شدن 11000 یا 20000!
اینم بهتون بگم باورتون نمیشه که من تو عمرم یه ازمون هم تحلیل نکردم!خوب این که به درد نمیخوره به نظر کاظم رو اگه بخواید به دردتون بخوره حتما حتما حتما بعد امتحان تحلیلش کنید
هیچ وقت عمومی رو ول نکنید!من کسی بودم که تو امتحانای کاظم عربی زیر 75 80 نمیزدم ولی فکر کردم عربی حالیم شده شاید 5 ماه کامل گذاشتمش کنار تو کنکور هم 40 زدم(امسال عربی سخت بود من به نسبت خوب زدم ولی خیلی بهتر هم میتونستم)مشاور احمق چون دید که من عمومیام قویه گفت که از عمومی بزارم رو اختصاصی
بهترین مشاور خودتونید به قران قسم.مشاورای کاظم خیلی سه نقطن!من مشاورم مشاور مدرسه بود ماله کاظم نبود ولی مشاور دوستم ماله کاظم بود
کنکور نامردیش اینه که واقعا 100% به معلومات بستگی نداره خیلی فوت و فن داره.چون من خیلی سوسولی امتحان کاظم میدادم(زیر کولر.صندلی راحت) تو ازاد جام خیلی گند بود برا همین تراز زیبای 6270 رو کسب کردم!(شایدم جام رو دارم بهونه میکنم خدا میدونه!)
به خودتون رحم کنید هم کامپیوترو جمع کنید هم 360 یا PS3 چون پاییز کولاک بازیه!اگر هم فقط کنسولتون رو جمع کنید میاید تو بازی سنتر بد تر دلتون میسوزه و ذهنتون مشغول میشه.به چیزای گنده فکر کنید(سر در دانشگاه تهران.مدرک دولتی)من اگه کنکوری درس میخوندم و مثل 3 سال دبیرستان هتل نمیکردم(و تفاوت بینشون قائل میشدم) وضع این نبود که دانشگاه دولتی میرفتم!نمیخوام از این حرفایی که شب تا صبح دارید میشنوید بهتون بگم ولی به خدا همین یه ساله حالا من با این هتلیم(افتخار نیست خریته!) تونستم قبول بشم ولی میتونست خیلی بد تر هم بشه مثلا بمونی پشت کنکور یا بری سربازی!
یه چیزی مد هست که میگیم طرف خرخون ناکامه!من واقعا دیدم ولی این مسخره ترین حرفه!حداقل اندازه ای که میتونی بخون که بعدن پشیمون نشی.ما یکی تو مدرسمون بود شاید خیلی ها میخواستن بهش همین لقب رو بدن ولی با تلاشش شد 800 دمش گرم.این ایول داره نه این که بیای مثل یه احمق به این که مثل بقیه برا کنکور نمیخونی افتخار کنی!
ما تو مدرسه عادتمون بود صبح هر کی رو میدیدیم بگیم دیروز چه قدر خوندی؟بعد اگه طرف زیاد خونده بود بهش میگفتیم خرخون ولی اگه کم خونده بود ساکت میشدیم و میرفتیم سراغ دوست بعدی!و اینو بگم روزایی که اینو کسی از من میپرسید و من روز قبلش زیاد خونده بودم یه جورایی ته دلم راضی بودم نمیدونم چرا ولی واقعا این طوری بود
درد و دلی بود با کنکوریا.خوشحال میشم درباره کنکور کسی رو کمک کنم اینم ایدیم کسی خواست میل بزنه یا تو مسنجر اد کنه:sgt_horvards@yahoo.com

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
وقتی از مدرسه میام 360 روشن نشه یا pc و همش دوست دارم بازی کن
از قدیم گفتن:بخورید و بیاشامید ولی زیاد بازی نکنید :laughing: یعنی اصراف نکنید.

ببین من امسال کنکور دادم...به جرعت میتونم بگم روزی فقط بین 10 تا 20 دقیقه درس خوندم...و چون رفیق باز نیستم(آفت زندگی هست) زیاد بیرون نمیرفتم و اکثرا داشتم بازی میکردم.... با اینکه من رشتم ریاضی نیست کنکور ریاضی رو هم دادم و با اینکه هیچکدوم از درساش رو نخونده بودم رتبه م شد 51000 ... رتبه بدی نیست واسه کسی که اصلا رشته ریاضی نیست...

من اعتقادی به خر خونی ندارم...من اعتقاد راسخی به سره کلاس دارم...اگر سره کلاس بشینی به تمام حرف ها گوش کنی... یاد بگیری دیگه هیچ نیاز به خر خونی نداری... بوده درس هایی که بدون خوندن شب امتحان رفتم امتحان دادم ولی نمره ام بالای 17 شده...چون سره کلاس گوش میدادم یاد میگرفتم... ولی توی خونه حتی لای کتابم رو باز نمیکردم...

حالا چرا رفتی تجربی.فنی حرفه ای میرفتی خیلی راحتتره که.
** ** میخواهد و مرد کهن... فنی حرفه ای از رشته های نظری که همش حفظ کردن اراجیف هست خیلی بهتره...مرد باید کاری باشه نه فقط حرف زدن. تا حالا فکر کردی زندگی واسه خودت راه بندازی میخای واشر شیر اب وصل کنی زیست شناسی به چه دردت میخوره؟؟یا ریاضی؟

خلاصه اگر درس یادت میونه و سره کلاس یاد میگری به نظر من بازی کردن هیچ عیبی نداره....ولی اگر احساس ضعف تو این عمل میکنی بهتره دور بازی رو خیط بکشی

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من ترم سوم رشته کارشناسی کامپیوتر دانشگاه ازاد کرج هستم هیچ کس نمیتونه بگه چقدر برای درس خوندن کافیه ولی معمولا با توجه به تعداد واحد یعنی اگه مثلا اگر ریاضی 4 واحد دارد حداقل در هفته 4 ساعت باید مطالعه بشه اینم بگم فرقی نمیکنه اگه یه سال درست درس بخونید بهتره از اینکه سال اول قبول نشید و بازی هایه اینده رو هم از دست بدین (مثل من) به هر حال با اینکه امسال سال پر باری برای گیمرها هست ولی اونایی که امسال وارد دانشگاه میشن امسال 90% گیمها رو از دست خواهند داد اما ارزششو داره وقتی بیایین میفهمین که ممکنه یه روزی خودتون هم شروع به ساخت بازی کنین و حتی تریلر قابل بازی اونرو همین اذر رلیز کنین ;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ایول حال کردم همه اومدین یکم دل گرم شدم که اگر قبول نشدن نگم فقط من نشدم ولی خداییش باور نمیکنید کنکور چیز بزرگی نیست این خر خون ها گندش میکنن ایقدر میخونن که همشون بالای 80 میزنن بعد ما که 60 میزنیم کلا ردیم به اینم میگن نامردی بابا خوب ما توی مدرسه تیز هوش و مدارس نمونه دولتی نبودیم مدرسه دولتی معمولی بودیم معلماشم که معلومه اکثرا آشغالی هستند و پایمون ضعیفه حالا که اومدم پیش باور نمیکنید کسایی که اینجا هستند دارن به معلمه درس میدن در این حد اصلا اینا را که میبینم به حدی ناراحت میشم حالت بغض بهم دست میده ولی واقعا خیلی بده که پدر مادرا در انتخاب رشته به بچه ها به گونه ای تحمیل کنند من خودم میخواستم برم هنر و موسیقی را ادامه بدم ولی به دلایلی که یکییش پردم بود که فکرشون رشد نداشته و این کار ها را سوسولی میدونست البته به طور مستقیم مخالفت نمیکرد ولی شما فکر کنید شما اول دبیرستان باشی یعنی یک بچه بعد بیان بهت بگن که موسیقی دانی یعنی الافی و حمالی و بی پولی یکی نیست بگه باباجون من آدم به یک چیز علاقه داشته باشه بهتره حداقل الان دانشگاه را حتمی قبول بودم چون علاقه دارم ولی الان امکان قبول شدنم در دانشگاه 40 درصد هست نه که سطح درسیم پایین باشه ها نه چون همیشه بدم میومده که توی این رشته هستم و من کلا الان که بزرگ شدم بهشون میگم میگم اگر الان اگر حتی به من بگن تو دو گزینه داری یکی که بری هنر و کنکور بدی دومی هم اینکه دکترای افتخاری پزشکی بهت بدیم من هنر +کنکور را انتخاب میکنم چون من اصلا از دکتری خوشم نمیاد همه چیز به نظرم پول نیست زندگی میگزره مهم خوب گزشتنش هست

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
ما دبیرستان علامه طباطبایی به اصطلاح خوف بودیم.3 سال دبیرستان با هامون خوب کار کردن ولی توی پیش دانشگاهی معلم هایی داشتیم که حتی 1 نفر هم اسمشون رو نشنیده بود.به هر حال نگران نباش که دولتی هستی چون توی پیش دانشگاهی مدرسه ما از یه مدرسه دولتی مثل صدر تو منطقه1 ضعیف تر کار کرد.معلم هندسه ما به همون گفته بود که یه کاری میکنه که تمام سوالای هندسه پایه رو بزنیم ولی یه ذره هم درس نداد!
در مورد این که دوست داری بری رشته هنر حق داری ولی متاسفانه اینجا ایرانه و پدر مادرها هم همه دوست دارن بچه هاشون یا مهندس بشن یا دکتر.داشتم این بحث رو با یه نفر میکردم گفت:(تمام حرفاتو قبول دارم ولی از کجا معلوم خودت این کارو با بچت نکنی؟!)
خدا کنه من با بچم این کارو نکنم!

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
اقا م امسال 3 هستم به نظر شما 5شنبه ها هم بازی نکنم ÷ارسال معدلم 19.58 شد لطفا جواب بدید البته من فقط 5 شنبه ها بازی می کنم با جمعه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر