تصاویر The Evil Within

S@eed VN

کاربر سایت
Jun 12, 2014
44
نام
سعید
از نظر من این بازی یه تقلید بی چون و چرا از رزیدنت 4 همراه با اسانس سایلنت هیل هستش .نه گرافیک جالبی داره نه انیمیشن خوبی گیم پلی بازی هم تا به اینجای کار قدیمی و تکراری بوده

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
از نظر من این بازی یه تقلید بی چون و چرا از رزیدنت 4 همراه با اسانس سایلنت هیل هستش .نه گرافیک جالبی داره نه انیمیشن خوبی گیم پلی بازی هم تا به اینجای کار قدیمی و تکراری بوده
این فقط نظر شماست و قابل احترامه..!!

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان

داداش این فقط نظر ایشون نیست اگه یکم از حالت موضع گیری خارج شید و خوب فکر کنید: دوستان گرافیک بازی چه چیز خاصی داره؟؟؟؟خدایی گیم پلی هم که دقیقا همون گیم پلی رزیدنت اویل دوربین هم به همین صورت...اون تریلر رو دیدی که شخصیت اصلی هر چی تو یه راهرو میدوه به آخر نمیرسه همینجوری کش میاد؟؟؟خو 100% سایلنت هیل...حالا این باسش هم که دقیقا همون کله هرمی سایلنت هیل....

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
من از دوستانی میپرسم که میگن گیم پلی و اتمسفر بازی هر دو تقلیدی بر RE4 و SH ه . من این حرفو قبول دارم . ولی سوالم اینه : این دو شاخصه بدن یا خوب ؟؟؟ یکم فکر کنید .. این شاخصه ها ریشه در ترس داره . شما میخواید ترس واقعی رو تجربه کنید . و چیزی که من از گیم پلی دیدم هر لحظه با شما خواهد بود . در مورد انیمیشن مخصوصا تکنیک انیمیشین ها هنگام راه رفتن و باز کردن دربها برای منم جالب نبود . آپگریدها تنوع خیلی خوبی داشت . بیاید امیدوار باشیم چون میکامی تنها کسیه که بهش امید داریم هممون :x

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
بحث اضافی!!!:d همون طوری که در جریان هستید،باز مشکل تکسچر در این بازی هم وجود دارد...که یکم نگران کننده و رو اعصاب هستش....:( این انجین بتسدا هم:(:|
به شخصه خیلی منتظر این بازی هستم.:bighug:

S@eed VN

کاربر سایت
Jun 12, 2014
44
نام
سعید

اولا من گفتم نظر منه دیگه لزومی به تاکید نداشت

دوما یکم بدون موضع گیری بشین بازی رو سبک سنگین کن بعد بگو چه چیز جدیدی توش هست که تو رزیدنت و سایلنت هیل نبوده ؟ اتمسفر بازی که سایلنت هیل دشمن ها همه رزیدنتی مخصوصا اون جناب با اره برقیش ..حتی انیمیشن دشمنهای بازی هم از رزیدنت 4 وارد بازی شده صورت کارکتر بازی هم که کلا تو هیچ حالتی تغییر نمیکنه چه له بشه چه گازش بگیرن همش ثابته انگار جسده

- - -ویرایش - - -

من از دوستانی میپرسم که میگن گیم پلی و اتمسفر بازی هر دو تقلیدی بر RE4 و SH ه . من این حرفو قبول دارم . ولی سوالم اینه : این دو شاخصه بدن یا خوب ؟؟؟ یکم فکر کنید .. این شاخصه ها ریشه در ترس داره . شما میخواید ترس واقعی رو تجربه کنید . و چیزی که من از گیم پلی دیدم هر لحظه با شما خواهد بود . در مورد انیمیشن مخصوصا تکنیک انیمیشین ها هنگام راه رفتن و باز کردن دربها برای منم جالب نبود . آپگریدها تنوع خیلی خوبی داشت . بیاید امیدوار باشیم چون میکامی تنها کسیه که بهش امید داریم هممون :x

تقلید خوب خوبه نه دیگه کپی سازی ...Dead space هم با الهام از رزیدنت 4 ساخته شد اما نه دشمنای بازی نه جوش شبیه به رزیدنت 4 نبود دیگه بحث محیط بازی که کاملا روشنه

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
تقلید خوب خوبه نه دیگه کپی سازی ...Dead space هم با الهام از رزیدنت 4 ساخته شد اما نه دشمنای بازی نه جوش شبیه به رزیدنت 4 نبود دیگه بحث محیط بازی که کاملا روشنه

RE 4 رو خود میکامی ساخته . تقلید از خود بی معنیه . اتمسفر بازی و دشمنان هم قرار نیست از فضا بیان ! . دشمنان هم کاملا طراحیشون نوآوری خیلی خوبی داره . اگه قرار به نظر دادن باشه من اولین نفری بودم که توی تاپیک قدیمی خبر گفتم ترکیب RE4 و SHه . ولی اشاره هم کردم میکس قشنگی شده . میکامی حقشو به ما گیمرا و منتقدین خیلی وقته ادا کرده . نیاز به ادامه بحث نیست .

آخرین ویرایش:

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
محیط ها که خیلی مثل اویل 4 هست.
67478223595374509720.png
ولی این که بگیم کپی هست اشتباهه.

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza

خالق رزیدنت اویل میکامی ساخته بعد میگی تقلید ؟ بیخیال !!! =))

S@eed VN

کاربر سایت
Jun 12, 2014
44
نام
سعید
خالق رزیدنت اویل میکامی ساخته بعد میگی تقلید ؟ بیخیال !!! =))

خالقی که از کمبود ایده دست به دامن بازی قدیمی میشه نمیشه روش لقب خالق گذاشت اگه این واقعا خالقه که یه چیز جدید ارائه بده

- - -ویرایش - - -

RE 4 رو خود میکامی ساخته . تقلید از خود بی معنیه . اتمسفر بازی و دشمنان هم قرار نیست از فضا بیان ! . دشمنان هم کاملا طراحیشون نوآوری خیلی خوبی داره . اگه قرار به نظر دادن باشه من اولین نفری بودم که توی تاپیک قدیمی خبر گفتم ترکیب RE4 و SHه . ولی اشاره هم کردم میکس قشنگی شده . میکامی حقشو به ما گیمرا و منتقدین خیلی وقته ادا کرده . نیاز به ادامه بحث نیست .

اونوقت نکرومورفهای بازی dead space از فضا اومدن یهو تو بازی یا ایده بازیساز بوده ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر