تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:
بازم هرچه عکس و دموهای بازی رو میبینم باز گرافیکش به نظرم پایینه !
Bioshock خیلی بهتره !
من فکر کنم این بازی در بین بازی های دیگه در کل کم میاره البته برای PS3 واقعا بازیه بسیار خوبی است.
بافتهای بازی هنوز معمولی و ضعیفه . فقط رنگ امیزیه که باعث شد گرافیک پر زرق و برق بشه.

بازم هرچه عکس و دموهای بازی رو میبینم باز گرافیکش به نظرم پایینه !
Bioshock خیلی بهتره !
من فکر کنم این بازی در بین بازی های دیگه در کل کم میاره البته برای PS3 واقعا بازیه بسیار خوبی است.
بافتهای بازی هنوز معمولی و ضعیفه . فقط رنگ امیزیه که باعث شد گرافیک پر زرق و برق بشه.
آره هميه دنيا دارن اشتباه میگن شما درست میگی
زياد به خودت فشار نيار:laughing::sick::laughing:

آره هميه دنيا دارن اشتباه میگن شما درست میگی
زياد به خودت فشار نيار:laughing::sick::laughing:

چی بگم ؟ بگم Crysisبه پایه این نمیرسه ؟ .
و Gameplay در حد UNREAL TOURNAMENT 3 یا Bioshock هست ؟
یا از نظر طراحی هنری Bioshock رد کرده ؟
یا داستانش خیلی قویه ؟

نه فقت يه کم واقه بين باش اگر هرف منو قبول نداری يه نگاه بهe3 بنداز تا ببينی در کناره همين بازی هاي که مسال
زدی چه بازی جايزه بهترين گرافيک رو گرفت ;)

نه فقت يه کم واقه بين باش اگر هرف منو قبول نداری يه نگاه بهe3 بنداز تا ببينی در کناره همين بازی هاي که مسال
زدی چه بازی جايزه بهترين گرافيک رو گرفت ;)

از کدوم مجله یا سایت جایزه‌ی بهترین گرافیکو گرفت؟
n تا سایت و مجله هستن که هر سال بهترین‌ها رو انتخاب می‌کنن. حالا چون 2 تاشون اومدن این بازی رو انتخاب کردن دلیل نمیشه که بهترین گرافیکو داشته باشه
اکثر جاها یا Call of Duty 4‌ رو انتخاب کردن یا Crysis‌ رو (جاهایی هم که COD رو انتخاب کردن بازی دومشون Crysis بوده نه کیلزون)
هرچند از نظر تکنولوژی گرافیکی Crysis به مراتب از COD4 بالاتره

حتی نیازی به جایزه‌های سایت‌ها هم نیست. تریلرهای گیم‌پلی کیلزون 2 اصلا چیز فوق‌العاده‌ای نیستن از نظر گرافیکی. کیلزون گرافیک خیلی خوبی داره ولی بهترین گرافیک رو نداره. از روی تریلر هم به راحتی میشه تشخیص داد گرافیک Crysis و حتی COD4 از کیلزون بالاتره

اصلا این بازی قابل مقایسه با عناوین COD و CRYSIS نیست. اگر شما میگید بهترین گرافیک E3 شد علتش مشکل طراحی CRYSIS بود. که من شنیدم این مشکل در CG حل شده بود و کرایسیس تونست بهترین بشه. به هر حال من همه بازی هایی که نام بردید رو بازی کردم (COD و CRYSIS و .... ) هیچکدوم به CRYSIS «میرسند. همین بس که سایت معروف TOM'S HARDWARE در مورد بازی کرایسیس گفته در حال حاضر و البته در هیچ دمویی هیچ بازی ای با گرافیک CRYSIS وجود ندارد. کافی است به COD نگاه کنید تا ببینید این عنوان هم در مقابل CRYSIS حرفی برای گفتن ندارد. به علف ها نگاه نکنید لطفا :laughing: :laughing:
خب بماند اصلا موضوع به کرایسیس ربطی نداره و من خودم هم بازی KILL ZONE رو دوست دارم و از طرف دارانش هستم. (کاش برای PC هم میومد) ولی دیگه نباید خیلی هم ازش تعریف کرد.

از کدوم مجله یا سایت جایزه‌ی بهترین گرافیکو گرفت؟
n تا سایت و مجله هستن که هر سال بهترین‌ها رو انتخاب می‌کنن. حالا چون 2 تاشون اومدن این بازی رو انتخاب کردن دلیل نمیشه که بهترین گرافیکو داشته باشه
اکثر جاها یا Call of Duty 4‌ رو انتخاب کردن یا Crysis‌ رو (جاهایی هم که COD رو انتخاب کردن بازی دومشون Crysis بوده نه کیلزون)
هرچند از نظر تکنولوژی گرافیکی Crysis به مراتب از COD4 بالاتره

حتی نیازی به جایزه‌های سایت‌ها هم نیست. تریلرهای گیم‌پلی کیلزون 2 اصلا چیز فوق‌العاده‌ای نیستن از نظر گرافیکی. کیلزون گرافیک خیلی خوبی داره ولی بهترین گرافیک رو نداره. از روی تریلر هم به راحتی میشه تشخیص داد گرافیک Crysis و حتی COD4 از کیلزون بالاتره
مساله این نيست که از cod4بهتره مساله اینه که از رقيب خودش halo3بهتر باشه که موفق تر بوده
البته این که میگی گرافيکهcod4 ازkz2 بيشتره رو قبول ندارم ولی نمیخوام مزوع عوز بشه و متمعن
هستم که الان میگی halo3به خواتره گرافيک موفق نشد ولی بايد قبول کرد کهgameplay halo3 اون قدر ها هم فق الاده نبود

آخرین ویرایش:
مساله این نيست که از cod4بهتره مساله اینه که از رقيب خودش halo3بهتر باشه که موفق تر بوده
البته این که میگی گرافيکهcod4 ازkz2 بيشتره رو قبول ندارم ولی نمیخوام مزوع عوز بشه و متمعن
هستم که الان میگی halo3به خواتره گرافيک موفق نشد ولی بايد قبول کرد کهgameplay halo3 اون قدر ها هم فق الاده نبود

اولا که کیلزون اصلا رقیب هیلو 3 نیست. محبوبیتی که هیلو 3 داره یک دهمش رو هم کیلزون نداره.
از نظر گرافیکی واضحه که هیلو 3 اصلا به حساب نمیاد. ولی اینکه کیلزون 2 از هیلو 3 موفق‌تر بوده یعنی چی؟
موفقیت بازی به داشتن گرافیک بالاتر نیست. موفقیت به محبوبیت و فروش بیشتره که در این زمینه کیلزون در مقابل هیلو3 چه خوشتون بیاد و چه خوشتون نیاد هیچ حرفی برای گفتن نداره.

کیلزون گرافیک خوبی داره و شاید گیم‌پلیش هم خوب باشه (هرچند بعیده که تغییر خاصی در سبک FPS کنسولی بتونه بده و همون چیزی که قبلا بوده رو با گرافیک بهتر ترکیب کرده) اما حتی با گرافیک و گیم‌پلی خوب هم امکان اینکه به موفقیت تجاری هیلو3 برسه در حدود صفره

اولا که کیلزون اصلا رقیب هیلو 3 نیست. محبوبیتی که هیلو 3 داره یک دهمش رو هم کیلزون نداره.
از نظر گرافیکی واضحه که هیلو 3 اصلا به حساب نمیاد. ولی اینکه کیلزون 2 از هیلو 3 موفق‌تر بوده یعنی چی؟
موفقیت بازی به داشتن گرافیک بالاتر نیست. موفقیت به محبوبیت و فروش بیشتره که در این زمینه کیلزون در مقابل هیلو3 چه خوشتون بیاد و چه خوشتون نیاد هیچ حرفی برای گفتن نداره.

کیلزون گرافیک خوبی داره و شاید گیم‌پلیش هم خوب باشه (هرچند بعیده که تغییر خاصی در سبک FPS کنسولی بتونه بده و همون چیزی که قبلا بوده رو با گرافیک بهتر ترکیب کرده) اما حتی با گرافیک و گیم‌پلی خوب هم امکان اینکه به موفقیت تجاری هیلو3 برسه در حدود صفره
من شما رو نمیدونم ولی خودم بازيرو به خواتره فروشش نمیگيرم بنزره منhalo3 به خواتره جوی که مايکرو سافت درست کرد این قدر فروش کرد نه کيفيته بيشتر اگه دوروق میگم به گو دوروق میگی

من شما رو نمیدونم ولی خودم بازيرو به خواتره فروشش نمیگيرم بنزره منhalo3 به خواتره جوی که مايکرو سافت درست کرد این قدر فروش کرد نه کيفيته بيشتر اگه دوروق میگم به گو دوروق میگی

خوب مگه سوني از ماكروسافت چقدر پولش كمتره اونم اگه مي تونه چنين جوي رو راه بندازه فكر كنم قسمت سرگرمي سوني بزرگتر ماكروسافتم باشه پس اونم مي تونه به همون اندازه پول خرج كنه
اگرم نتونه ديگه از بي دست و پاييش هست كه البته همچينم بد عمل نكرد با اون دروغ گندش

ولی بايد قبول کرد کهgameplay halo3 اون قدر ها هم فق الاده نبود
ميتونم بپرسم شما چند بار HALO 3 رو تا آخر رفتين ؟
به خواتره جوی که مايکرو سافت درست کرد
كلا بازي هاي PS هم اگه فروش كرده بخاطر جوي بوده كه سوني درست كرده !:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or