تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:
شما كه از هيلو بدت مياد بخاطر بد بودن بازي نيست بخاطر علاقمنديت به PS3 است و ربطي نداره اگر Halo براي PS3 بود شما الان زمين تا آسمون حرفت فرق مي كرد.
درباره KillZone 2 هم به نظرم هيچي نداره! كافيه تو اين نسل رجوع كنيد به بازي هاي مختلف تا ببينيد اين بازي هيچي نيست اونم بعد از 6 سال ساخت هنوز هيچي نشده.
راستشو بخوايد من هرچي اين بازي رو نگاه ميكنم ميبينم از هر لحاظ ضعف داره. حالا نميدونم مشكل من كه با E3 2005 اش مقايسه ميكنم و وقتي اين عكس هارو ميبينم حالم بد ميشه يا كلا بازي مشكل داره.
اگر بخوايم حساب كنيم Crysis و Halo سر تا پا نو آوري اند در سبك FPS
در هر دو بازي ميتونستيد نامرئي بشيد ، سوار ماشين بشيد و هزار تا كار ديگه بكنيد. در Crysis كه نو آوري بيشتر هم بود با تير اندازي به يك درخت و شكستن اون باعث مرگ دشمنان بشي اين اگر نو آوري نيست پس چيه؟
درباره گرافيك هم اگر نگاه كنيد بجز طراحي عالي اسلحه هيچ چيز ديگه اي در بازي نيست.
مثلا در يك دمو ديدم وقتي كه شروع به شليك كرد گلوله ها كه ميخورد به يك آهن يك لحظه قرمز ميشد و بعدش هم اون آهن به حالت اولش بر ميگشت بدون هيچ ابداعي! بعد تخريب پذيري ستون ها توي دمو از تخريب پذيري در كين و لينچ بدتر بود.
اين بازي تو دو حالت حرف اول ميزنه طراحي اسلحه ، طراحي شخصيت ولي توي محيط و... بزرگاني هستند كه اون رو از صحنه گرافيك و... پاك كنند.

از چه سالي گرافيك شده تنوع ما خبر نداريم؟
درباره Crysis هم بالا گفتم فقط برو يك دور بازي رو انجام بده متوجه بشي نو آوري يعني چي درباره Halo هم تقريبا هركي انجام داده لذت برده بجز طرفدار هاي pS3 كه اون ها هم لذت بردن فقط صداش در نميارن :-"

اسمشو كه ميشنوم خندم ميگيره.......:laughing::laughing::laughing:
هيلو 3 يك عنوان نسل قبلي حساب ميشه و از نظر گرافيك و گيم پلي هيچ حرفي براي گفتن نداره........:laughing:
حتي Crysis هم به در برابر Killzone 2 هم از نظر گرافيك و هم از نظر گيم پلي خيلي كم مياره و اصلا در حدو اندازه هاي Killzone 2 نيست........
ببين يه كم واقع بين باش و خودتو بي خود گول نزن و فن بوي بازي در نيار..
Killzone 2 فوق العاده ترين و بهترين FPS هست كه تا حالا ساخته شده و به زودي عرضه خواهد شد ......
وقتي كه اين بازي بهترين اكشن و FPS سال شد و همه سايت ها به سازنده هاي اين بازي آفرين گفتند و نمره هاي فوق العاده بالايي گرفت ......
اونوقت ميخوام ببينم شما فن بوي هاي 360 چي داريد كه بگيد......

شما که نامزد بهترین بازی سال و پرفروش ترین بازی دنیا رو نسل قبل بدونی تکلیفت مشخصه که اصلا باید جوابت رو نداد...;)
برو بچه ..........
تو اصلا در حدي نيستي كه بخوام باهات بحث كنم.........
فقط يه فن بوي كوچولو هستي كه حرفاي الكي ميزنه......:laughing:

اولا : من نگفتم halo 3 مزخرفه منظورم این بود که دلیل نمیشه من از یه چیزی بدم میاد بیام بزور بگم بده چرا شماها خوشتون میاد و طرفداریش میکنین . چون من دیدم تغییر خاصی با دو شماره اولش نداشت خوشم نیومد . بعدش عضیها الکی دارن halo3 میکوبن بازی عالی است توپ اما من خوشم نیومد خواهشا الکی باز نیایین بازی و الکی بد کنین .
دوست من چه ربطی داره به gta منظورم تنوع در کارها بود که تنها ایراد بازی همین است . حالا خوبه امضا من معلومه طرفدار کوم هستم که الکی میخواین تا یه جا 360 میبرم بالا بکوبینش .

اسمشو كه ميشنوم خندم ميگيره.......:laughing::laughing::laughing:
هيلو 3 يك عنوان نسل قبلي حساب ميشه و از نظر گرافيك و گيم پلي هيچ حرفي براي گفتن نداره........:laughing:
حتي Crysis هم به در برابر Killzone 2 هم از نظر گرافيك و هم از نظر گيم پلي خيلي كم مياره و اصلا در حدو اندازه هاي Killzone 2 نيست........
Killzone 2 فوق العاده ترين و بهترين FPS هست كه تا حالا ساخته شده و به زودي عرضه خواهد شد ......
وقتي كه اين بازي بهترين اكشن و FPS سال شد و همه سايت ها به سازنده هاي اين بازي آفرين گفتند و نمره هاي فوق العاده بالايي گرفت ......
اونوقت ميخوام ببينم شما فن بوي هاي 360 چي داريد كه بگيد......
فکر کنم يکی 2 تا پست بيشتر نمونده تا بن بشی ، ادامه بده
خيلی برام جالبه که با اين پستات هنوز بن نشدی
کاری به پست های قبليت ندارم ولی همين يه جملت سرشار از spam هست ، وای به حال پست های قبليت:)

اقا اين مديراي سايت كجا هستن نمي خوان عدالت رو اجرا كنن:confused:
يادمه همين جا يكي از بچه ها به خاطر اينكه گفته بود mgs4 بازيه بي خودي هست براي هميشه از سايت بن شد فكر كنم اسم كاربريش ninja _gaiden بود حتي يادمه كدوم مدير سايت بنش كرد اما حالا عيبي نداره اينا اينطوري مي گن:confused:

پ.ن:طرفداراي ps3 هم بد نيست يه نگاه به فروش halo3 بندازن:evil:

اقا اين مديراي سايت كجا هستن نمي خوان عدالت رو اجرا كنن:confused:
يادمه همين جا يكي از بچه ها به خاطر اينكه گفته بود mgs4 بازيه بي خودي هست براي هميشه از سايت بن شد فكر كنم اسم كاربريش ninja _gaiden بود حتي يادمه كدوم مدير سايت بنش كرد اما حالا عيبي نداره اينا اينطوري مي گن:confused:

پ.ن:طرفداراي ps3 هم بد نيست يه نگاه به فروش halo3 بندازن:evil:

:eek::eek::eek: بنده خدارو خودت تو ذهنت بنش کردی اسم این کاربر کتایون بود که چند روز پیش خودم تو سایت دیدمش گفت بخاطر درسهاش نمیاد :biggrin1::biggrin1: تو بن کردن استادیا

اما منم با تو موافقم بازی زیبایی هست منم از روی سلیقم خوشم نیومد برا خودم علتهایی داشتم نجوری که بیام بگم بده .
نمیدونم چرا بعضیها بازی را فقط تو افکت میبینن مثلا اگه سونیک با گرافیکی که تاحالا بازی درست نشده بیاد من و تو بازی و نمیخریم چون ملاک ما فقط گرافیک نخواهد بود .
ولش کن اگه نظر مثبتی داری بیا اینجا حرفتو بزن اگه نه خونتو کثیف نکن تو تاپیک نیا عصبی بشی . میدونی ایراد دوستمون چیه اگه ماکرو در برابر سونی پشه هم نباشه نباید ماکرو بیارن پایین باید اونو انقدر ببره بالا که بگیم ماکرو با عظمتش به سونی نمیرسه .
مدیران محترم من برای تحقق و بهتر شدن سایت چندتا پیشنهاد دارم که تو بخش مربوطه میگم با تشکر .

هيچ بازيي تا الان عنوان Halo Killer رو كسب نكرده و نخواهد كرد ، هيلو يعني بازي عظيمي كه رقيبي نخواهد داشت ! KZ2 هم جلوي عظمت اين بازي ... ! كيلزون رو با نمرات خوشكل خواهيم ديد ! فقط كافيه صبر كنيد !

اين آقاي Ultimate Gamer هم واقعا ته گيمره ! PS3 تو بچسب باد نبره يه وقت !:laughing:

:eek::eek::eek: بنده خدارو خودت تو ذهنت بنش کردی اسم این کاربر کتایون بود که چند روز پیش خودم تو سایت دیدمش گفت بخاطر درسهاش نمیاد :biggrin1::biggrin1: تو بن کردن استادیا

اما منم با تو موافقم بازی زیبایی هست منم از روی سلیقم خوشم نیومد برا خودم علتهایی داشتم نجوری که بیام بگم بده .
نمیدونم چرا بعضیها بازی را فقط تو افکت میبینن مثلا اگه سونیک با گرافیکی که تاحالا بازی درست نشده بیاد من و تو بازی و نمیخریم چون ملاک ما فقط گرافیک نخواهد بود .
ولش کن اگه نظر مثبتی داری بیا اینجا حرفتو بزن اگه نه خونتو کثیف نکن تو تاپیک نیا عصبی بشی . میدونی ایراد دوستمون چیه اگه ماکرو در برابر سونی پشه هم نباشه نباید ماکرو بیارن پایین باید اونو انقدر ببره بالا که بگیم ماکرو با عظمتش به سونی نمیرسه .
مدیران محترم من برای تحقق و بهتر شدن سایت چندتا پیشنهاد دارم که تو بخش مربوطه میگم با تشکر .

يعني مي گي من چرت مي گم ديگه بنده خدا اون موقع كه بن شد تو هنوز تو سايت اصلا نبودي اين كاربرم دقيقا يادمه بن شد اما چي شد كه بخشيده شد نمي دونم(خودمم دوباره ديدمش)
elvis_hero (فكر كنم اسپلش غلطه) هم اين شخصو بن كرد مي تونيد از خوده ايشونم سوال كنيد من كه الكي نمي خوام دروغ بگم
بگذريم با بقيه حرفات هم موافق هستم صد رحمت به تو بازم به فن بوي بازي شما:biggrin1:
نظرم راجب killzone2 فعلا نمي گم چون هنوز اوله راحه نمي شه درست تصميم گرفت

يعني مي گي من چرت مي گم ديگه بنده خدا اون موقع كه بن شد تو هنوز تو سايت اصلا نبودي اين كاربرم دقيقا يادمه بن شد اما چي شد كه بخشيده شد نمي دونم(خودمم دوباره ديدمش)
elvis_hero (فكر كنم اسپلش غلطه) هم اين شخصو بن كرد مي تونيد از خوده ايشونم سوال كنيد من كه الكي نمي خوام دروغ بگم
بگذريم با بقيه حرفات هم موافق هستم صد رحمت به تو بازم به فن بوي بازي شما:biggrin1:
نظرم راجب killzone2 فعلا نمي گم چون هنوز اوله راحه نمي شه درست تصميم گرفت

بابا درسته من فن ps3 هستم . جدی حرف زدم تیکه ننداختم . منم با کل حرفاشون مشکل دارم
تو هم ادامه نده یک موقع بن میشی . من نظر خودمو گفتم دیگه هم بحث و ادامه نمیدم بنظرم اینطور پیش بره این جور فنها که اکثر بچه هستند و ناراحت میشن باز کش پیدا میکنه تا کش پاره بشه بوخوره تو چش یکی تاپیک قفل بشه بهتره . :arrowd::arrowd:

باز جوک گفتن شروع شد
همین مونده بود بگین Crysis در مقابل Killzone 2 کم میاره
از Killzone به جز 2 تا تریلر چیزی منتشر نشده. توی اون تریلرها هم (یکیش که پری‌رندر بود و هیچی) بازی از نظر گرافیکی در مقابل Crysis چیز خاصی نداره. اینو دیگه هر آدمی که چشم و یه مقدار قدرت تشخیص داشته باشه میتونه بفهمه. حالا شما پشت و رو تشخیص دادی مشکل از خودته.

در مورد Gameplay کیلزون هم هنوز نه چیزی اعلام شده نه دموی قابل‌بازی اومده و نه چیز دیگه‌ای که بشه از روش در مورد گیم‌پلی بازی نظر داد. اون گیم‌پلی‌هایی که توی نمایشگاه‌ها توسط خود سازنده‌ها بازی شدن هم یک گیم‌پلی کاملا معمولی رو به نمایش گذاشتن. اگرم بخوایم با توجه به گیم‌پلی Killzone 1 نظر بدیم که 1 اول شخص کنسولی کاملا متوسط بود.
در ضمن لقب بهترین FPS هرگز به 1 بازی کنسولی داده نخواهد شد. شاید بهترین FPS‌ روی کنسولها بشه ولی بهتر از FPSهای PC‌ هیچوقت نمیتونه بشه. دلیلش هم محدودیت‌هائیه که کنسول داره. لطفا بین همون بازیهای کنسولی بحث کنین و بازیهای PC‌ رو کنار اول‌شخص‌های درپیت کنسولی نزارین.

نتیجه‌ی همه‌ی اینایی که گفتم هم اینه که شما به دلیل اغراق بیش از حد و بزرگنمایی‌های بیخود که باعث میشه خیلیا به اشتباه بیفتن 1 هفته از سایت بن میشی تا بعد ببینیم چی پیش میاد

ویرایش: با توجه به مشاهده‌ی پست‌های بسیار گهربار از شما در تاپیک‌های دیگه، مدت زمان اخراج به 2 هفته افزایش پیدا کرد

متاسفانه تعصب کورکورانه به یک بازی چه بلبشویی که راه نمیندازه!
از بهزاد جان واقعا ممنونم چون فکر میکنم به قائله خاتمه داد.

امیدوارم killzone2 هم بازیه در حد اسمش باشه.گرچه صنعت بازی قابل پیش بینی نیست.
نمیشه گفت این بازی زیر سایه crysis قرار گرفته اما همه متوجه شدن که دیگه
جای تعجبی برای دیدن هیچ عکس حیرت آوری از هیچ بازی خاصی نیست.
حتی اگه اون بازی killzone 2 جنجالی ترین عنوان سونی در دو سال
پیش باشه.

اصولا یا بعضیا از دنیای بازی های کامپیوتری چیزی نمی دونن یا با تعصب می خوان یه چیزی بگن آخه کدوم آدم عاقل و بالغ و حرفه ای میاد میگه گرافیک و گیم پلی Kill Zone 2 خیلی بهتر از Crysis هست در حالی که با مصرف مقادیر بسیار اندکی انرژی میشد از روی عکسای این دو بازی در مورد گرافیک به نتیجه رسید تازه گیم پلیم هنوز مشخص نیست هر چی باشه یه اکشن بکش برو جلوی معمولیه یه دمو ازش دانلود کردم دیدم که از نظر گیم پلی در حد Time Shift هست و فقط این بازی یه شلوغ بازاریه واسه فروش رفتن Ps3 حالا بیای بگی Mgs 4 گرافیک بقیه رو (اونم توکنسول) می خوره یه چیزی ولی بیای Killzone2 رو با Crysis مقایسه کنی واقعا میشد به سطح سواد بعضیا شک کرد............

اصولا یا بعضیا از دنیای بازی های کامپیوتری چیزی نمی دونن یا با تعصب می خوان یه چیزی بگن آخه کدوم آدم عاقل و بالغ و حرفه ای میاد میگه گرافیک و گیم پلی Kill Zone 2 خیلی بهتر از Crysis هست در حالی که با مصرف مقادیر بسیار اندکی انرژی میشد از روی عکسای این دو بازی در مورد گرافیک به نتیجه رسید تازه گیم پلیم هنوز مشخص نیست هر چی باشه یه اکشن بکش برو جلوی معمولیه یه دمو ازش دانلود کردم دیدم که از نظر گیم پلی در حد Time Shift هست و فقط این بازی یه شلوغ بازاریه واسه فروش رفتن Ps3 حالا بیای بگی Mgs 4 گرافیک بقیه رو (اونم توکنسول) می خوره یه چیزی ولی بیای Killzone2 رو با Crysis مقایسه کنی واقعا میشد به سطح سواد بعضیا شک کرد............
خيلی جالبه شما يه بار میگی gameplayبازی معلوم نيست بعد دوباره خودت ميای میگی gameplayبازی در هد time shiftهست:laughing::laughing:

1. Killzone 2 فوق العاده ترين و بهترين FPS هست كه تا حالا ساخته شده و به زودي عرضه خواهد شد ......
یکی این کوچولو رو بگیره که داره خیلی تند میره:laughing::laughing:اخه یکی نیست بگه پسر خوب یک جوری میگی بهترین fps که همه فکر میکنن حداقل 2بار این بازی رو تموم کردی:laughing:اگه هم به پیش بینی هات اینقدر مطمنی فال گیر میشدی بهتر بود:laughing:معلوم که کی فن بوی:sick:من موندم که هنوز این بازی نیومده میگه بهترین fps از روی 4تا دمو معمولی:eek:
بیخیال پسرک:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or