تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
واقعا با این حرفاتون ارزش بازی رو از بین میبرید
این کنسولا میان و میرم این بازیای بزرگه که میمونه
حالا چه انحصاری چه مولتی برای هر کنسولی
بخدا خیلی ناراحتم همه تاپیکای سایت شده دعوای فن بویا:(
الان این تاپیک تصاویر جدید ازkillzone لعنتیه
من خودمم فن بوی بودم ولی خسته شدم شما عجب پشتکاری دارین بخدا
اخه بیل گیتس و سونیم واسه کنسولاشون اینجوری سینه نمیزنن

یه ذره هم یاد بگیریم به نظر هم احترام بذاریم بد نیست
یکی بیاد بگه ازcrysis خوشم نمیاد همه میان میزنن تو دهنش

مرسی

gta_iv_360

کاربر سایت
Nov 27, 2007
58
نام
امير
نمیدونم چرا ارزش بازی برای خیلی از شما فقط گرافیکه!!
اگه گرافيك نباشه پس چي باشه:eek: اگه ارزش به گرافيك نباشه كه همون كنسول هاي قبل جواب همرو ميده براي من كه گرافيك از همه چيز تو بازي برام مهمتره

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگه گرافيك نباشه پس چي باشه:eek: اگه ارزش به گرافيك نباشه كه همون كنسول هاي قبل جواب همرو ميده براي من كه گرافيك از همه چيز تو بازي برام مهمتره

یعنی بازیهای نسلهای قبل برای شما ارزشی نداره؟
در ضمن من نگفتم گرافیک نباشه گفتم فقط گرافیک نباشه
اگر گرافیک از واقعی هم واقعی تر باشه ولی ذره ای هنر توش نباشه
بنظر من که بدرد نمیخوره...

مثال بارز مهم نبودن گرافیک: DS
بازیای بزرگی رو این کنسول کوچیک هست

مرسی

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

فيزيك بازي
رزولوشن بازي
افكت صدايي بازي
اينا كه هستش كه توي اين نسل خيلي بهتر از نسل قبل شده بعدشم براي نسل قبل ديگه بازي نمياد و الا اگه هنوز مي يومد اكثرا دسگاهاشونو نگه مي داشتن
هميم نينجا گيدن فكر كنم تموم 360 دارها اين بازي رو خريدن با اينكه بازي كاملا نسل قبل به شمار مي ره با اين حال خيلي ها باهاش حال كردن
به هر حال گيم پلي هست كه باعث ميشه بازي به ياد موندي بشه حالا اگه گرافيكش بيشتر باشه به جذتبيت گيم پلي مي افزايد:cool:

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
من خودم کرایسیس روبازی کردم بازی خوبی هست هتی عالی در مورد گرافیک اگه دقت کنید محیط کیلزون خیلی شلوغ هست ولی من خودم شخسان خودم دارم میبینم در محیط کریسیس چند تا درخت وکمی ابجکت وجود داره

از این گزشته یه سری به لیست tgs 2007 بزنید بهترین گرافیک انتخابی

1 kill zon 2

crysis 2

3 call of 4

4 bio shock

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان اینجا تاپیک KillZone 2 هستش.من نمیدونم به crysis چه ربطی داره. هر دو بازی خوبن.لطفا دیگه در باره ی Crysis تو این تاپیک صحبت نکنید.
-----------------------------------
شما از KillZone 2 چه توقعی دارین؟ بابا جان من بی خیال دیگه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
در ضمن لقب بهترین FPS هرگز به 1 بازی کنسولی داده نخواهد شد. شاید بهترین FPS‌ روی کنسولها بشه ولی بهتر از FPSهای PC‌ هیچوقت نمیتونه بشه. دلیلش هم محدودیت‌هائیه که کنسول داره. لطفا بین همون بازیهای کنسولی بحث کنین و بازیهای PC‌ رو کنار اول‌شخص‌های درپیت کنسولی نزارین.

البته بهزاد جان من اصلا متوجه اين تيكه از حرفهات نشدم .
منظورت از محدوديت همون ماوس و كيبورد هست ديگه ولي چه ربطي داره كه نشه با fps هاي pc مقايسه نكرد .
اول بگم كه من كاري با گرافيك يا قدرت و اينطور چيزها ندارم و حرفهام مربوط به همين بحث ميشه .
ولي شايد اينكه بگي كنترل در pc بهتره خوب كاملا معلومه كه بهتره و برتري داره ولي اين دليل نميشه كه ماهيت يك fps روي كنسول بد باشه .
مثلا شما اينو در نظر بگير حالا اگه بازي biosock روي pc نميومد و فقط نسخه كنسولي داشت اونوقت ميشد اول شخصهاي درپيت كنسولي ?! يا مثلا سري halo درپيت بودند يا مثلا اگه cod4 مثل cod3 روي pc نميومد و فقط نسخه كنسولي داشت ميشد درپيتي ؟!
bioshock بين كنسول و pc هم همون تفاوتشون كنترل بازي بود ولي در اصل اون بازي كه خودش بايد خوب باشه .
يا مثلا همين kilzone2 اگه براي كنسول نميومد و فقط براي pc بود اونوقت هم لقب درپيت ميگرفت ؟
خوب ماوس و كيبورد برتري داره و عالي اينو همه ميدونند ولي چه دليلي داره كه fps كنسول درپيت باشه ؟
مسئله خود بازي كه بايد خوب باشه . مثلا همين crysis براي كنسولها هم بياد و سازنده خوب بتونن براي كنسول بسازنش و به مثال هم مثل pc باشه , تفاوتش ميشه كنترل بازي كه همون ماوس و كيبورد ولي ديگه نميشه crysis درپيت كنسولي .

پس اگه اينطور باشه بايد اشغالترين fps هاي pc صدبار بهتر از بهترين اول شخص هاي كنسولي باشه چون فقط ماوس و كيبورد هست و چيزهاي ديگه اهميتي نداره .

البته شايد منظورت اين نباشه ولي من اينطوري برداشت كردم و شايد اشتباه بكنم پس اگه خواستي جواب بدي ......................:biggrin1:

آخرین ویرایش:

gta_iv_360

کاربر سایت
Nov 27, 2007
58
نام
امير
فيزيك بازي
رزولوشن بازي
افكت صدايي بازي
اينا كه هستش كه توي اين نسل خيلي بهتر از نسل قبل شده بعدشم براي نسل قبل ديگه بازي نمياد و الا اگه هنوز مي يومد اكثرا دسگاهاشونو نگه مي داشتن
هميم نينجا گيدن فكر كنم تموم 360 دارها اين بازي رو خريدن با اينكه بازي كاملا نسل قبل به شمار مي ره با اين حال خيلي ها باهاش حال كردن
به هر حال گيم پلي هست كه باعث ميشه بازي به ياد موندي بشه حالا اگه گرافيكش بيشتر باشه به جذتبيت گيم پلي مي افزايد:cool:
من كه نگفتم فقط گرافيك خوب معلومه گفتم اولين چيز گرافيك بعد گيم پلي اولين چيزي هم كه تو كنسول هاي جديد تغيير ميكنه گرافيكه

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
تصاویر جدید با ادیت نهایی گرافیک چند پست قبل بعضی هاش رو براتون گذاشته بودم بود اما اینها ادیت نهایی گرافیک از سوی سازنده بازی عرضه شده:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

4.jpg

8.jpg

آخرین ویرایش:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
خيلی جالبه شما يه بار میگی gameplayبازی معلوم نيست بعد دوباره خودت ميای میگی gameplayبازی در هد time shiftهست:laughing::laughing:

مسلما همیشه پیش نمایش ها برای پیش بینیه و پیش بینی نهایی وقت انتشار ممکنه تا وقت انتشار خیلی چیزا عوض شه......حالا گرفتی منظورمو!!!!!!!!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
ببين يه كم واقع بين باش و خودتو بي خود گول نزن و فن بوي بازي در نيار..
  1. Killzone 2 فوق العاده ترين و بهترين FPS هست كه تا حالا ساخته شده و به زودي عرضه خواهد شد ......
یکی این کوچولو رو بگیره که داره خیلی تند میره:laughing::laughing:اخه یکی نیست بگه پسر خوب یک جوری میگی بهترین fps که همه فکر میکنن حداقل 2بار این بازی رو تموم کردی:laughing:اگه هم به پیش بینی هات اینقدر مطمنی فال گیر میشدی بهتر بود:laughing:معلوم که کی فن بوی:sick:من موندم که هنوز این بازی نیومده میگه بهترین fps از روی 4تا دمو معمولی:eek:
بیخیال پسرک:laughing:

من نظر شخصی خودمو گفتم نگفتمم که فن بویم حالا شما برعکس میخونی مشکل من نیست :biggrin1: همیشه هم حرف حقو میزنم اگه گفتم که این بازی فلانه به خاطر اون چیزی هست که میبینم که با تصاویر و پیش نمایش های بعدی ممکنه نظرم تغییر کنه........
امیدوارم وقتی بزرگ شدی دو چیزو یاد بگیری:
1.موادب بودن
2.به نظر بقیه احترام گذاشتن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر