تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:

mahdi harison

کاربر سایت
Nov 27, 2007
63
نام
mahdi
ميتونم بپرسم شما چند بار HALO 3 رو تا آخر رفتين ؟

كلا بازي هاي PS هم اگه فروش كرده بخاطر جوي بوده كه سوني درست كرده !:laughing:
نمیدونستم ادم برايه این که ازgame play بازی خوشش بياد يا بفهمه game playبازی خوبه بايد چند بار بازی رو تموم کنه
قسمته دوم هرفتم این قدر قيره منتقيه که جواب ندم بهتره

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
نمیدونستم ادم برايه این که ازgame play بازی خوشش بياد يا بفهمه game playبازی خوبه بايد چند بار بازی رو تموم کنه
منم گفتم ، تا بدوني !
جوابي نداري كه بدي !

پ.ن : bravo ... bravo ! به كارت ادامه بده ! تو ميتوني پسر !:laughing:

faghat_360

کاربر سایت
Jul 15, 2007
14
فروش بازي halo3 از مرز 6 مليون نسخه گذشت اين فروش تنها در زمان(حدودا) دو ماه اتفاق افتاد (البته تعداد فروش كنسول 360 هم در نظر بگيريد)
پرفروش ترين بازي نسل قبلم مربوط به gta:sa نسخه ي ps2 ميشه كه بعد از 3 سال به عدد 14 مليون نسخه رسيد(ps2 هم حدودا 100 مليون دستگاه فروخته بود البته به طور متوسط يعني بين اين 3 سال)
حالا تا ببينيم killzone2 چيكار مي كنه!

SS_Schutzstaffel

کاربر سایت
Oct 11, 2007
193
چی بگم ؟ بگم Crysisبه پایه این نمیرسه ؟ .
و Gameplay در حد UNREAL TOURNAMENT 3 یا Bioshock هست ؟
یا از نظر طراحی هنری Bioshock رد کرده ؟
یا داستانش خیلی قویه ؟

داستان "Killzone 2" هر چی که باشه از داستان "سطح پایین و تکراری موجودات فضایی!!!"
alien-smiley-128.gif
alien-smiley-17156.gif
نظیره "Crysis" بهتره:laughing: (واقعا داره حالم بهم میخوره از این جور داستانها)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داستان "Killzone 2" هر چی که باشه از داستان "سطح پایین و تکراری موجودات فضایی!!!"
alien-smiley-128.gif
alien-smiley-17156.gif
نظیره "Crysis" بهتره:laughing: (واقعا داره حالم بهم میخوره از این جور داستانها)

داستانش از Crysis بهتر باشه هنوز در مقابل Bioshock هیچه .
مثل این میمونه بگی Kill Zone 2 گرافیک Crysisرو منفجر کرده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه فقت يه کم واقه بين باش اگر هرف منو قبول نداری يه نگاه بهe3 بنداز تا ببينی در کناره همين بازی هاي که مسال
زدی چه بازی جايزه بهترين گرافيک رو گرفت ;)
Crysis و Call Of Duty 4 بهترین گرفتن.

مساله این نيست که از cod4بهتره مساله اینه که از رقيب خودش halo3بهتر باشه که موفق تر بوده
البته این که میگی گرافيکهcod4 ازkz2 بيشتره رو قبول ندارم ولی نمیخوام مزوع عوز بشه و متمعن
هستم که الان میگی halo3به خواتره گرافيک موفق نشد ولی بايد قبول کرد کهgameplay halo3 اون قدر ها هم فق الاده نبود
Halo 3 گرافیک نداشت اما سازندهاش به Gameplay خیلی اهمیت دادن و یکی از بهترین ها رو ساختن.اگر این شکلی نبود Halo 3 از همه سایتا امتیاز های بالای 9 نمیگرفت.

mahdi harison

کاربر سایت
Nov 27, 2007
63
نام
mahdi
منم گفتم ، تا بدوني !

جوابي نداري كه بدي !

پ.ن : bravo ... bravo ! به كارت ادامه بده ! تو ميتوني پسر !:laughing:
ببينم خودت هر کودوم از بازی هايه ps3رو چند بار تموم کردی که .......
بعدم متمعن باشيد halo 3دو برابر اينی که فروش کرده بايد فروش کنه تا پوله تبليقاته مايکرو سافت رو برگردونه

آخرین ویرایش:

not name

کاربر سایت
Dec 4, 2007
42
من مدیر نیستم اما اگه همینجوری پیش برین 5 6 نفریتون باید بن بشید . دوستانه حرفامو میزنم .
پانیشر جان اون جمله آخر اولین پست صفحه ات این جور جملات خلاف قوانین سایت هست ( مگه از روی حرص حرف میزنی که اونجوری میگی )
کوروش فکر کنم جوایزو قاطی کردی باهم killzone 2 بخاطر افکتها و ( یادم نیست چی بود در مورد خود بازی بود ) یک جایزه بیشتر نگرفت . بهترین بازی سال هم خیالت راحت halo 3 و mass نبودن بهترین جایزه به crysis و call of duty 4 رسید .
این بازی و من خیلی دوست دارم اما بعضیها انقدر حریفشونو میکوبن زمین اگه یک عضو جدید بیاد که هیچ چیز سرش نمیشه فکر میکنه همینطوره . هر دو کنسول برای خودشون بزرگ هستن . بنظر من دیگه تو تاپیکهای همدیگه نیایم بگیم 360 بهتره یا ps3 بهتره اینجا تاپیک ps3 هست فقط اسم ps3 بیارین و حرفی از 360 نزنیم تا هم تاپیک قفل نشه هم انگار داری توی هونگ خالی میکوبی . ;)

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
مثل این میمونه بگی Kill Zone 2 گرافیک Crysisرو منفجر کرده
خوب شما سطح گرافیک کنسول رو هم در نظر بگیر
برای crysis باید 8800ultra داشته باشی که به تنهایی پولش از ps3 بیشتره
جناب SS_Schutzstaffel شما هیچ داستانی به زیبایی داستان bioshock تو بازی ها پیدا نمی کنی . اونقدر داستان پردازی این بازی قشنگ بود که ادم غرق داستان میشه

بچه ها بعد از ban کردن ماکروسافت بن کردن bazicenter شروع شده مواظب باشید
نمونش خودم یک اخطار گرفتم:((

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من در مورد هيچ كدوم از بازيهاي PS3 نظري ندادم ! شما بودي كه همينجوري در مورد Halo صحبت كردي !
پانیشر جان اون جمله آخر اولین پست صفحه ات این جور جملات خلاف قوانین سایت هست ( مگه از روی حرص حرف میزنی که اونجوری
شما نميخواد قوانين سايت رو واسه من بازگو كني ! اينجا خودش مدير داره و ميدونن به كي اخطار بدن .

از اين به بعد هم تو اين تاپيك جواب كسي رو نميدم ! پس بيخودي زحمت نكشين !

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

نه فقت يه کم واقه بين باش اگر هرف منو قبول نداری يه نگاه بهe3 بنداز تا ببينی در کناره همين بازی هاي که مسال زدی چه بازی جايزه بهترين گرافيک رو گرفت

مساله این نيست که از cod4بهتره مساله اینه که از رقيب خودش halo3بهتر باشه که موفق تر بوده
البته این که میگی گرافيکهcod4 ازkz2 بيشتره رو قبول ندارم ولی نمیخوام مزوع عوز بشه و متمعن
هستم که الان میگی halo3به خواتره گرافيک موفق نشد ولی بايد قبول کرد کهgameplay halo3 اون قدر ها هم فق الاده نبود

بعدم متمعن باشيد halo 3دو برابر اينی که فروش کرده بايد فروش کنه تا پوله تبليقاته مايکروسافت رو برگردونه

کل کل ديگه کافيه
بچه ها خودشون از رو پست ها قزاوت کنن

ببینم ، این غلط های املایی ، عمدی هستن یا ... ؟! :confused:
البته شاید فارسیتون نمیاد! :biggrin1:

پ.ن: فکر کنم دیگه واقعا کل کل کافیه! چون دیگه داره بحث از KZ II خارج میشه! و فکر هم نمی کنم کیفیت بازی ار سطح عالی پایین تر بیاد و شما هم بهتره راجع به بازی بحث کنید نه راجع به سیاست بازی ساز ها... چون واقعا این بحث ها فقط میندازتتون به جون هم و هیچ سودی نداره...

پ.ن2 : از آقای mahdi harison هم معذرت می خوام! چون همین الآن متوجه شدم ، فارسی ساز ایشون مشکل داره....
فقط کنجکاو بودم... همین...

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
در مورد اين دو عكسي كه دوستمون زحمتشو كشيدن بايد بگم كه اون دو عكس بصورت Complete Rendering نيست و حتما به اون لينكي كه پايين هست مراجعه كنين تا عكسهاي نهايي رو ببينيد.
Amazing..!!
موفق باشيد

darkeliden

کاربر سایت
Jan 25, 2008
23
نام
آرش رسول زاده
اگه یه امولیتر واسه ps3 پیدا شه(خدا رو چه دیدی:biggrin1:) یه سیستم دو برابر کرایسیس میخواد اجرا کردن این گیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر