تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
این برا کال اف خوبه؟

55134685.png

1723815767.png

بد نیست اگر با ایرانی ها بازی کنی راحت میتونی بازی کنی ولی اگه با خارجی ها بازی کنی شاید یکم مشکل داشته باشی
شما که از پارس آنلاین سرویس میگیری میتونی به Xbox Live وصل شی؟ آخه اکثر اونایی که از پارس آنلاین میگیرن مشکل MTU دارن

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
اصلا مگه تو ایران میشه که پینگ نسبت به آمریکا زیر 300 شه؟؟!! یعنی ممکنه؟!

داداش من یه مدت چند سال بیش با شاتل 250 بود اما الام به قول شما غیر ممکنه

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 07:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:10 PM ارسال شده بود ----------

این خوبه الان؟

خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O فوقالعادست

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

---------- نوشته در 07:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:10 PM ارسال شده بود ----------

این خوبه الان؟

واسه خارجه دیگه!!!! از ایران که نمی تونه اینجوری بیفته! ولی لاکردارا عجب سرعتی دارن!!! عجب پینگ کمی!! آدم حسرت می خوره!!

---------- نوشته در 11:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

داداش من یه مدت چند سال بیش با شاتل 250 بود اما الام به قول شما غیر ممکنه

آره!! ماله منم چون شاتل بود یادمه حدوده 2 ماه پیش برای بعضی وقت ها پینگ بد نبود اما الان که می رم.... انگاری که یه 150 تا اضافه شده بهش! برا شما هم اینجور بوده؟
یه سوال : نصف شب مگه نباید سرعت بهتر از صبح باشه؟! من یه بار که تست گرفتم فاجعه بود!!!!سرعت دانلود و آپلود افتضاح پایین بود!پینگ هم داغون! برای شما هم اینجوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر