ترسناک ترین بازی که تاحالا انجام دادید چی بوده؟

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
1 - سالنت هیل یک با اون صدای اعصاب خورد کن خش خش رادیو و صدای سائیده شدن فلز در دنیای زیرزمینی شبهاش واقعا برام ترسناک بود.
2- Fatal Frame که بنظرم تو بازیهای ترسناک واقعا شاهکاری بود. لامصب ژاپنی ها تو همه چیز جزء کشورهای طراز اولن. تو ژانر ترس و وحشت هم بازیها و فیلمهاشون نابه (مثلا فیلم کینه). این بازی هم داستان یه خونه روح زده قدیمی ژاپنیه که تنها سلاح قهرمان بازی یه دوربین عکاسیه. صحنه های ترسناک بازی واقعا نفسگیره. هیچ موسیقی تو بازی وجود نداره و سکوت محضه و به محض شنیدن کوچکترین صدایی ضزبان قلبو بالا میبره.
آقا الان من هرکاری می کنم از هیچ بازی یا فیلمی دیگه نمی ترسم :(( حال نمیده :d
منم مثل تو بودم تا وقتی بازی Fatal Frame رو بازی کردم. پیشنهاد میکنم این بازی رو رو تلویزیون های بزرگ ، شب و در تاریکی محض با صدای دالبی تجربه کن تا معنی ترس واقعی رو بچشی . ;)

موفق باشید

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
سریه obscureو سایلنت هیل ترسناک ترین بازی ها بودن
اینا هم چیزی از اونا کم نداشتن Cold Fearو Condemned 2و Dead Space

با silent hill و obscure كاملا موافقم.مخصوصا استرسي كه تو اين دو تا بازي وجود داشت ديوانه كندده بود.ولي cold fear نميدونم كجاش ترسناك بود كه بعضي ميگن اين بازي ترسناك بوده.اخه چيزه خاصي اصلا نداشت.مثل اين ميمونه كه بگي tomb raider ترسناكه:))

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
با silent hill و obscure كاملا موافقم.مخصوصا استرسي كه تو اين دو تا بازي وجود داشت ديوانه كندده بود.ولي cold fear نميدونم كجاش ترسناك بود كه بعضي ميگن اين بازي ترسناك بوده.اخه چيزه خاصي اصلا نداشت.مثل اين ميمونه كه بگي tomb raider ترسناكه:))
خب این به این خاطره که شما از چه حالت هایی یا کلا از چه جوی ترس می گیرتت !
مثلا الان شما داری به یه نفر میگی COLD FEAR هیچ ترسی نداره ! در صورتی که شما به OBSCURE میگی دیوانه کننده ولی من بازیش می کردم خندم می گرفت تا کمی ترس ! بستگی به روحیه هر شخص داره;)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من یادمه. بازی چرتی بود ولی ترسناک بود. فقط داستان خوبی داشت.
تو ترسناک های ژاپنی PS2 بهترین بازی به نظر من Fatal Frame بخصوص شماره دومش بود.

اره، فاتال فريم 3 رو نميدونم بازي كردي يا نه، اونم بد نبود اما زيادي ديگه تخيلي شده بود ! :|

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
resident evil 3:d
و بخصوص نمیسس>:)وقتی کوچیک بدم بازی میکردم.از قضا شبشم یه فیلم ترسناک دیده بودم و ...:-s
resident-evil-3-wallpaper-nemesis.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
سلام دوستان. به نظر من بستگی داره تو چه سنی کدوم بازی ترسناکو انجام دادی. مثلا من وقتی بچه بودم بازی quake 1 رو بازی کردم که اگه بخوام ترسناکترین بازی عمرمو بگم همونه. البته الان دیگه چون بازی خیلی قدیمیه شاید دیگه اون المان های ترسش کهنه شده باشه. ولی بعد از اون بازی که واقعا منو ترسوند یه بازی دیگه از همون شرکت سازنده بود. بازی doom 3 واقعا ترسناکترین بازی این چند ساله بود که بازی کردم. البته خیلی دوست دارم بازی dead space رو هم بازی کنم چون با توجه به نظر دوستان فکر میکنم ترسناکترین بازی این نسله. از سری resident evil هم من نسخه ی 5 اونو بازی کردم که بی انصافیه اگه بگم قشنگ نبود واقعا زیبا بود ولی ترسناک نبود.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
من از بازی ترسناک میترسم به خاطر همین زیاد بازی نمیکنم.اماsh4:the roomجز محدود بازی های ترسناکی بود که بود به خاطرش پول خرج کردم اما همونم زیاد ترسناک نبود.ولی ترسناک ترین لحظه ای که من تا باحال تو بازی باهاشمواجه شدماین بود که یه بار داشتم هیتمن3 بازی می کردم تو راه رو داشتم را میرفتم اصلا فقط حواسم به بازی بود تو خونه هم تنها بودم ساعتم7-8 شب بود یه دفعه یه روح با سرعت از جلوم رد شدا(لبته داخل بازی از جلوم ردشد) اونقدر ترسیده بودم که تاچندثانیه چیزی حالیم نمیشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر