ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538
فکر نکنم زیاد کسی توی این جمع Haunting Ground را بازی کرده باشه
بازی که فقط 5 شخصیت داشت، بدون هیچ سلاحی
فقط و فقط فرار میکردی و سرتاسر استرس و توهم توش حاکم بود
کسانی که ps2 دارن و اهل بازیهای ترسناک هستن پیشنهاد میکنم HG را حتما یه تستی بزنن
1122074.jpg

• Like
Reactions: ArianUndead
کسانی که ps2 دارن و اهل بازیهای ترسناک هستن پیشنهاد میکنم HG را حتما یه تستی بزنن
1122074.jpg

من این یکی رو هیچوقت پیدا نکردم:(
ولی راهنمای قدم به قدمشو چند بار خوندم:dتا حالا هم بازیش نکردم اخه دیگه PS2 ندارم

خدا کنه وقتی dead space 3 میاد حالا نمیدنم کی یه سایلنت هیل جدید با یه رزیدنت اویل جدید + یه تنها در تاریکی همه باهم بیان.اونوقت چه رقابت قشنگی میشه بینشون .هر چند من فن رزیدنت اویل هستم و همه هم میدونن اینو ولی خیلی دلم میخواد این رقابت و ببینم.خدا کنه تا اون موقع زنده باشم.میدونم الان با بعضی میگن سایرن و الان ویک ولی چون من اونارو ندیدم نمیدونم بازیاشون چطوریه.الان موندم برم xbox 360 بخرم به خاطر بازی های انحصاریش یا ps3 !

میگم مورشا جان صبر کن تا بچه های bc dead space 2 رو بازی کنن اونوقت میبینی که از سایلنت هیل جلو میزنه

خدا کنه وقتی dead space 3 میاد حالا نمیدنم کی یه سایلنت هیل جدید با یه رزیدنت اویل جدید + یه تنها در تاریکی همه باهم بیان.اونوقت چه رقابت قشنگی میشه بینشون .هر چند من فن رزیدنت اویل هستم و همه هم میدونن اینو ولی خیلی دلم میخواد این رقابت و ببینم.خدا کنه تا اون موقع زنده باشم.میدونم الان با بعضی میگن سایرن و الان ویک ولی چون من اونارو ندیدم نمیدونم بازیاشون چطوریه.الان موندم برم xbox 360 بخرم به خاطر بازی های انحصاریش یا ps3 !

میگم مورشا جان صبر کن تا بچه های bc dead space 2 رو بازی کنن اونوقت میبینی که از سایلنت هیل جلو میزنه

دوست عزیز من نمیدونم شما چرا اینقدر دوست داری سایلنت هیل بیاد پایین! تو این تاپیک بیشتر از 10 بار به نحوی نظر شخصیت رو گفتی ما هم خوندیم! به نظرم دیگه کافیه!

رزیدنت یه زمانی برای خودش آقایی می کرد. باید قبول کنی که در مجموع سایلنت هیل بهتر بوده! از هر نظر! شما حالا فعلا برو یکم نسخه پنجش رو بازی کن تا روحت شاد بشه! راستی به اون زامبی های موتور سوار هم سلام منو برسون:d

دوست عزیز من نمیدونم شما چرا اینقدر دوست داری سایلنت هیل بیاد پایین! تو این تاپیک بیشتر از 10 بار به نحوی نظر شخصیت رو گفتی ما هم خوندیم! به نظرم دیگه کافیه!

رزیدنت یه زمانی برای خودش آقایی می کرد. باید قبول کنی که در مجموع سایلنت هیل بهتر بوده! از هر نظر! شما حالا فعلا برو یکم نسخه پنجش رو بازی کن تا روحت شاد بشه! راستی به اون زامبی های موتور سوار هم سلام منو برسون:d

اصلا هم بهتر نبوده. اما این رزیدنت اویل 5 خوب در نیومد همین.من سایلنت هیل پنجشو بازی کردم و فقط به خاطر دوست عزیزم مورشا میخوام the room رو بازی کنم دوما همون زامبی های متور سوار خیلی بهتراند تا ترکیب صندلی با گوشت.;) شما فن سایلنت هیل هستی نه ؟ تابلوس.

سایلنت هیل 4 تو سون نصب نمیشه مگه !

آخرین ویرایش:
چرا Amnesia تو لیست نیست ؟

من هم همین سوال رو کردم.
ترسناک ترین بازی تو عمرم همین Amnesia بود.

درسته.بازی Amnesia: The Dark Descent از نظر بسیاری از سایت ها ترسناک ترین بازی عرضه شده است.(مخصوصا تو نقد مجله ی بازی نما که خیلی تاکید شده بود)

اصلا هم بهتر نبوده.من پنجشو بازی کردم و فقط به خاطر دوست عزیزم مورشا میخوام the room رو بازی کنم دوما همون زامبی های متور سوار خیلی بهتراند تا ترکیب صندلی با گوشت.;)

نگاه کن دوست من فقط جهت اینکه مطلع بشی بهت میگم...

راستشو بخوای اول از حرفت خندم گرفت! ولی سعی کن اینقدر نگاه سطحی گرایانه نسبت به سایلنت هیل نداشته باشی! در مورد همون ترکیب صندلی با گوشت اگر خواستی میتونم بحث فلسفیش رو برات تو 10 صفحه Word بزارم و بخونی!

شما که می خوای وقت بزاری و نسخه 4 رو بازی کنی پس بی زحمت گهگاهی یه نگاه به این تاپیک بنداز!

راستی آره فن ساینت هیل هستم! ولی بهت قول میدم اطلاعاتم راجع به همون رزیدنتی که شما فنش هستی 20 برابر بیشتر از شماست! سایلنت هیل که جای خود داره! من بعد از یه عمر وقت گذاشتن دارم اینا رو بهتون میگم.

موفق باشی

نگاه کن دوست من فقط جهت اینکه مطلع بشی بهت میگم...

راستشو بخوای اول از حرفت خندم گرفت! ولی اینقدر نگاه سطحی گرایانه نسبت به سایلنت هیل نداشته باش! در مورد همون ترکیب صندلی با گوشت اگر خواستی میتونم بحث فلسفیش رو برات تو 10 صفحه Word بزارم و بخونی!

شما که می خوای وقت بزاری و نسخه 4 رو بازی کنی پس بی زحمت گهگاهی یه نگاه به این تاپیک بنداز!

موفق باشی

خب خندم داره نداره ؟ !! اصلا میدونی یکی از دلایلی که از سایلنت هیل خوشم نمیاد همینه دشمناش جالب نیستند خنده دارن ترکیب فلزات با گوشتن.یادمه تو homecomig یه جا از آسانسور اومدم بالا یه موجودی بود وقتب میزدمش انکار دارم به یه چیز فلزی ضربه میزنم ولی ظاهرش گوشتی بود . باشه حتما میخونمش.راستش نمیدونم چرا تو ویندوز سون نصب نشد . سعادت نداشتیم که سایلنت هیل 4 رو بازی کنیم.:( یه چیزیم بگم من از فیلمش خوشم میاد و منتظرم دومیشو ببینم.نمیدونم چرا ولی از فیلمش خوشم میاد.

اصلا هم بهتر نبوده. اما این رزیدنت اویل 5 خوب در نیومد همین.من سایلنت هیل پنجشو بازی کردم و فقط به خاطر دوست عزیزم مورشا میخوام the room رو بازی کنم دوما همون زامبی های متور سوار خیلی بهتراند تا ترکیب صندلی با گوشت.;) شما فن سایلنت هیل هستی نه ؟ تابلوس.

سایلنت هیل 4 تو سون نصب نمیشه مگه !

من الان خودم دارم نسخه 2 بازي(سايلنت هيل) رو دانلود ميكنم تا از امشب شروعش كنم تا ما هم سعادت بازي كردن اين بازي يزرگ رو داشته باشيم!
ولي مرسي از اين كه ميخواي به خاطر من بازي رو بازي كني ولي بهت پيشنهاد ميكنم نسخه 3 رو هم بازي كن.چون به نظر من اون هم چيزي كمتر از شاهكار نداشت مخصوصا صحنه اخري كه تو كليسا بود واقعا هيچ موقع يادم نميره.بازي اونقدر سينمايي بود كه داداشم ميگفت مورشا بشين بازي كن من ميخوام بشينم بازي رو ببينم:-oدر ضمن اگه PS2 داري به نظرم بهتر ميتوني بازي كني.
ولي در مورد مقايسه RES OR SH بايد بگم قطعا سايلنت هيل پيروز اين ميدانه.چون به نظرم رزيدنت بيشتر از اين كه ترسناك باشه ميشه ازش از يك بازي action ياد كرد.البته ميدونم نسخه هاي قبلي ترس خوبي داشتند ولي كلي ميگم.
ولي ترس سايلنت هيل عمقيست دلايلش رو هم قبلا گفتم.داستان سايلنت هيل هم خيلي بيشتر ميتونه تو ذهن ادم رخنه كنه تا داستان يك ويروس:d
در ضمن تركيب صندلی با گوشت مثل تمام قضاياي اين داستان دليلي داره.توصيه ميكنم مقاله اي كه امير حسين جان نوشته رو از اينجا حتما و حتما بخوني.
در ضمن به نظرم اگر هم ميخواي مقايسه كني بايد dead space رو با res مقايسه كني.چون به نظرم سبكشون و مدل بازيشون خيلي شبيهه همديگست.كه قطعا بايد بگم كه ds با انتشار نسخه اول res رو مچاله كرد!

خب خندم داره نداره ؟ !! اصلا میدونی یکی از دلایلی که از سایلنت هیل خوشم نمیاد همینه دشمناش جالب نیستند خنده دارن ترکیب فلزات با گوشتن.یادمه تو homecomig یه جا از آسانسور اومدم بالا یه موجودی بود وقتب میزدمش انکار دارم به یه چیز فلزی ضربه میزنم ولی ظاهرش گوشتی بود . باشه حتما میخونمش.راستش نمیدونم چرا تو ویندوز سون نصب نشد . سعادت نداشتیم که سایلنت هیل 4 رو بازی کنیم.:(

خوب یه توضیح کوتاه راجع به موجوداتش میگم تا یه پیش زمینه ابتدایی داشته باشی!

نمیدونم میدونی یا نه! شهر سایلنت هیل حاوی رنج، درد و گرفتاریه! علت به وجود آمدن دنیای تیره تنها ظلمی بوده که در حق کودکی بی گناه انجام شده! طی یه مراسم مذهبی وحشتناک اونها دخترک رو زنده زنده می سوزانند. اون دخترک از قصد زنده نگه داشته میشه. یعنی به کما میبرنش تا بعدا با استفاده از قدرت های بالای که داره ازش سوء استفاده کنند. این دخترک از همان ابتدا خاص بوده ولی برای اینکه اهداف شوم پیروان فرقه رو پیاده کنه، نیازمند زمان بوده؛ بازه ای که هر لحظه به خشم او افزوده میشه و دنیایی که خلق میکنه تاریک و تاریک تر میشه( زیاد سر اینها خودت رو گیج نکن! اون مقاله رو بخونی جزییات درش بسط داده شده).
حال این کودک پیش از مراسم مدام تنبیه میشده و همیشه مضطرب و آزرده خاطر بوده! مثلا همیشه از اینکه درب باز بشه هراسان بوده! زیرا میدونسته هرکسی در را باز کنه قرار او را مورد شکنجه قرار بده! برای همین در دنیای خودش موجودی رو خلق میکنه شبیه به چهار چوب در! یا مثلا از قفسی که در اون زندانی بوده میترسیده برای همین وقتی دنیا آلترنیت میشه،( تغییر شکل میده! به همان ادبیات خودت شبیه گوشت و خون میشه) در و پنجره ها به صورت فنس های زنگ زده هستند. البته همه این ها مثال بود. وگرنه اگر بخوام دقیق بگم کلی میشه. میتونی همین بحث رو تو اون تاپیک دنبال کنی.

خوب یه توضیح کوتاه راجع به موجوداتش میگم تا یه پیش زمینه ابتدایی داشته باشی!

نمیدونم میدونی یا نه! شهر سایلنت هیل حاوی رنج، درد و گرفتاریه! علت به وجود آمدن دنیای تیره تنها ظلمی بوده که در حق کودکی بی گناه انجام شده! طی یه مراسم مذهبی وحشتناک اونها دخترک رو زنده زنده می سوزانند. اون دخترک از قصد زنده نگه داشته میشه. یعنی به کما میبرنش تا بعدا با استفاده از قدرت های بالای که داره ازش سوء استفاده کنند. این دخترک از همان ابتدا خاص بوده ولی برای اینکه اهداف شوم پیروان فرقه رو پیاده کنه، نیازمند زمان بوده؛ بازه ای که هر لحظه به خشم او افزوده میشه و دنیایی که خلق میکنه تاریک و تاریک تر میشه( زیاد سر اینها خودت رو گیج نکن! اون مقاله رو بخونی جزییات درش بسط داده شده).
حال این کودک پیش از مراسم مدام تنبیه میشده و همیشه مضطرب و آزرده خاطر بوده! مثلا همیشه از اینکه درب باز بشه هراسان بوده! زیرا میدونسته هرکسی در را باز کنه قرار او را مورد شکنجه قرار بده! برای همین در دنیای خودش موجودی رو خلق میکنه شبیه به چهار چوب در! یا مثلا از قفسی که در اون زندانی بوده میترسیده برای همین وقتی دنیا آلترنیت میشه،( تغییر شکل میده! به همان ادبیات خودت شبیه گوشت و خون میشه) در و پنجره ها به صورت فنس های زنگ زده هستند. البته همه این ها مثال بود. وگرنه اگر بخوام دقیق بگم کلی میشه. میتونی همین بحث رو تو اون تاپیک دنبال کنی.

باشه.ولی موضوعش برام جالب نیست میدونی دور از ذهنه.راستی تو اولین پستی که دادی تو جوابی که به شما دادم یه چیزو فراموش کردم.گفتی چرا باید سایلنت هیل رو پایین بیارم ؟ .پایین بیارم که چی بشه ؟ که رزیدنت اویل بره بالا ؟ ! نه دوست عزیز من اصلا همچین قصدی نداشتم و ندارم من تو اون حرفی که زدم مخاطبم مورشا بود و خواستم باهاش شوخی کنم چون طرفدار سایلنت هیله.در ضمن من یه زمانی سایلنت هیل رو دوست داشتم یادمه موقعی که شماره 3 ش اومده بود کارت گرافیکم ساپورتش نکرد چون اگه اشباه نکرده باشم اولین بازی ترسناک بود که لازم بود کارت گرافیکت pixel shader ر. ساپورت کنه که مال من نمیکرد.دیگه نتونستم اونو بازی کنم تا یه سال پیش که بازیش کردم یکم.بعد از اون homecomig رو بازی کردم که اصلا خوشم نیومد من فقط سایلنت هیل 2 رو تا آخرش رفتم.حالا هم من اگه دقت کرده بودی تو پستم گفتم دلم میخواد یه دد ایپیس جدید یه رزیدنت اویل یه تنها در تاریکی و یه سایلنت هیل رو باهم در یه زمان ببینم که این نشون میده هنوز یه کم به سایلنت هیل امید دارم .بگذریم. میدونی موضوع اصلی جیه ؟ اینه که شما فن سایلنت هیل هستی و من رزیدنت .نه شما قانع میشی که من میگم رزیدنت اویل بهتره نه من قانع میشم.حالا بزار این downpur تون بیاد ببینم چطوریه ؟ موفق باشی.در ضمن توقع نداشتم بازی مورد علاقه منو به تمسخر بگیری .منظورم رزیدنت اویله حالا میبخشمت.:d

آخرین ویرایش:
من به D.S رای دادم.
البته سری های قدیمی RE هم ترسناک بود

ولی در کل Dead Space چون من که تاحالا نتونستم اونو تنهایی توی اتاق خاموش با هدفون شب بیشتر از 20 دقیقه بازی کنم....

من الان خودم دارم نسخه 2 بازي(سايلنت هيل) رو دانلود ميكنم تا از امشب شروعش كنم تا ما هم سعادت بازي كردن اين بازي يزرگ رو داشته باشيم!
ولي مرسي از اين كه ميخواي به خاطر من بازي رو بازي كني ولي بهت پيشنهاد ميكنم نسخه 3 رو هم بازي كن.چون به نظر من اون هم چيزي كمتر از شاهكار نداشت مخصوصا صحنه اخري كه تو كليسا بود واقعا هيچ موقع يادم نميره.بازي اونقدر سينمايي بود كه داداشم ميگفت مورشا بشين بازي كن من ميخوام بشينم بازي رو ببينم:-oدر ضمن اگه PS2 داري به نظرم بهتر ميتوني بازي كني.
ولي در مورد مقايسه RES OR SH بايد بگم قطعا سايلنت هيل پيروز اين ميدانه.چون به نظرم رزيدنت بيشتر از اين كه ترسناك باشه ميشه ازش از يك بازي action ياد كرد.البته ميدونم نسخه هاي قبلي ترس خوبي داشتند ولي كلي ميگم.
ولي ترس سايلنت هيل عمقيست دلايلش رو هم قبلا گفتم.داستان سايلنت هيل هم خيلي بيشتر ميتونه تو ذهن ادم رخنه كنه تا داستان يك ويروس:d
در ضمن تركيب صندلی با گوشت مثل تمام قضاياي اين داستان دليلي داره.توصيه ميكنم مقاله اي كه امير حسين جان نوشته رو از اينجا حتما و حتما بخوني.
در ضمن به نظرم اگر هم ميخواي مقايسه كني بايد dead space رو با res مقايسه كني.چون به نظرم سبكشون و مدل بازيشون خيلي شبيهه همديگست.كه قطعا بايد بگم كه ds با انتشار نسخه اول res رو مچاله كرد!

در واقع داستان رزیدنت اویل یه داستان فوق العاده و خاصه و با هیچ بازی نمیشه مقایسش کرد و البته دور از ذهن هم نیست چون برمیگرده به پدیده ه ی ژنوم . اما سایلنت هیل سرو کارش با نفرین و این چیزاست و بیشتر جنبه فلسفی داره تا علمی به خاطر همین من نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم فعلا که نتونستم. در مورد دد اسپیس هم اونم با رزیدنت اویل فرق داره چون تو فضا هست البته سبک هر دوشون survivor horror هست .

آخرین ویرایش:
1122074.jpg

اره من اینو چند دقیقه ای بازی کردم و فوق العاده ترسناک , سخت و اعصاب خورد کنه:d

• Like
Reactions: Navid

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or