تحلیل تریلر MGSV در E3

به نظر شما MGSV حدوداً در چه تاریخی عرضه خواهد شد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135
  • نظرسنجی بسته شده است .

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
برای دونستن نصف اصلی رازهای داستان باید صبر کرد ! یعنی تو 10 جای مقاله من این جمله رو دیدم !
واقعا حرف حسابه:d!سر MGS4 نظریه های ملت دیدنی بود!

ومپ خون آشامه،باید نیزه تو قلبش کرد تا بمیره:dباسه همین هنوز زندس:d!
اسنیک هی پیر و جوون میشه،بازی قبل MGS1ئه:d
این اسنیک نی بیگ باسه:d
...

چقدر هم از حرفاشون مطمئن بودن:d:|!بازی اومد 90 در صد نظریه ها رفت قاطی باقالیا:d!
ولی به شخصه از اینکار خیلی لذت میبرم!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من فکر کردم که فقط منم که با اهنگ بازی حال کردم بخصوص اون تیکه که باس میلرو رو کولش انداخته
من دایمند داگزو خوب گفتم هورا :D ولی یه چیزی اگه الی سالید باشه بااید سنش کمتر از اونی که ما فکر میکنیم باشه.چشمای همه کلونا یه رنگ بود؟ ابی یا خاکستری؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,196
نام
حامد
من خیلی گشتم اون تیکه اهنگش رو پیدا نکردم یکی از دوستان لطف میکنه این اهنگ رو بزاره استفاده کنیم
اجرتون با رئیس بزرگ :D

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
با اینکه فقط وقت کردم تیتروار بخونم مطلبٌ ولی مرسی از استاد امید
واقعاً اون تریلره Extended اش مو به تنه آدم سیخ میکنه با اون صحنه ها و موسیقیه شاهکارش
داستان بازی چیزه غریبیه اسنیک و آسلات و کاذ دلیل شکنجه کردناشون چی میتونه باشه؟از کی میخوان انتقام بگیرن؟؟Zero یا همون Cipher؟؟!اسنیک هم کارای سؤال بر انگیزی میکنه;شلیک به بچه های حبس شده؟!؟!؟:-/معلومم نیست قبل از کما رفتنش چه اتفاقی میفته براش;داااااااغون شده صورتشٌ دست راستش همه پاره پوره شده!
گیم پلی و گرافیکه بازی کلمه ای برا وصفش نمیشه پیدا کرد واقعاً MGS یه سر و گردن بالاتر از بازیای هم دوره و هم سبکشه به معنای واقعی آخرته Stealth ـه!
کلاً قطع عضو و درد خیالی ام مثل اینکه نقش به سزایی داره توو بازی;اون صحنه که داره شکنجه شدن اون زندانی رو نشون میده حرفهای که کاذ داره میزنه به اسنیک قشنگ تعریف Phantom Pain ـه
اون کلاه کجه ام قشنگ معلومه میلره دیگه موهاش,صورتش,عینکش,بی دست بودنش.....Eli هم که لیکوئیده خودمونه!
اما تأثیر گذارترین بخش تریلر برا من مکالمه ی آخره تریلر بین میلر و اسنیک بود;یعنی وقتی اونجا اسنیک با صدای خسته ساترلند با یه تم خاصی گفت "Kaz!I'm already a demon" تمومه نگرانیه من بابت صدای بیگ باس رفع شد;من هیچ آشنایی ای با صدای کیفر نداشتم قبلاً,صداش فوق العادس خـــــــیلی خوبه صداش!و برتری که صداش نسبت به هیتر داره طبیعی بودنشه.در کل صدا پیشه های این بازی همیشه عالی بودن همشون,این نسخه ام از این قاعده مستثنی نیست
پ.ن:در ضمن آهنگساز بازی تا اونجا که من دیدم آخره تریلر Ludvig Forssell,GZ ـه که مثل اینکه نقشه Joakim هم ایشون بازی کرده!
کوجیما هم ظاهراً تأیید کرده که شماره 5 رو بدلیل Victory بصورت V نوشتن
بعد یه سؤال مهم:این چه نوع سیگار برگیه بیگ باس داره میکشه؟؟!

سیگار برگِ الکترونیک؟؟!:d

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
با تشکر از آریا عزیز ( آواتارت چه شخصیتیه ؟! :D تنها اینجا می تونست بپرسم ! خیلی وقته تو مخمه :D )، Shepard و Lightning.b.d واقعاً نظریه خوبی ارائه دادید !
اینو که گفتید من یاد فیلم مرد عنکبوتی 3 افتادم وقتی که یه ماده سیاهی وارد نقش اصلی ماجرا میشه !! و باعث میشه خلقیاتش عوض بشه ! و حتی لباس هایش هم سیاه میشه و کلاً کارهای خوبی ازش سر نمی زنه ! اما در کل اون ذات خوبش بعضی موقع ها می زنه بالا !!! دقیقاً مصداق بیگ باس ! حتی بیگ باس استیلش خیلی منو یاد ِ Hell Boy می اندازه !واقعاً من فکر می کردم سالید اسنیک بیشترین بدبختی رو تو این سری کشیده ! اما الان می بینم بیگ باس واقعاً زندگی داغونی داشته ! خیلی له ! :D

قضیه اون مرد عینکی کلاه دارم یه جورایی معلومه ! اون میلرِ ! چون هم عصاش بغل دستشه رو اون صحنه ای که نشسته هم دست راست نداره !! و داره انتقامش رو می گیره !

حالا بنظرت حدسام درسته ؟
آره حدسهای خوبی زدی، در مورد اون جراحی زیاد به بعضی جاهای بازی سخت نگیر متال گیر بازی واقع گرایانه ای نیست، اما اونقدر معنا گرا که آدمو محو خودش می کنه

چشمای همه کلونا یه رنگ بود؟ ابی یا خاکستری؟
آبی

یه سوال کجای تریلر میگه kaz im already a demon ? چون من نمیتونم پیدا کنم.
8:46

سیگار برگِ الکترونیک؟؟!:d
شایان جان این سیگارو خیلی خوب اومدی :D ! یعنی منم دیدیمش گفتم چرا این شکلیه آتیشش که خیلی یه دست بود ! اما یه سری نقطه به صورت مرتب دورش بودن ! احتمالش زیاد سیگار اکترونیکی باشه از اینایی که واسه ترک سیگار استفاده می شن ! منم یه بار از اینا کشیدم ! می فهمم بیگ باس چی می کشه ! :D احتمالاً بعد از کما سیگار کشیدن برای بیگ باس غدغن شده شدید !

daroc20o4xdsoe7ax7m9.jpg

کسی متن Text انگلیسی این زیرنویس رو جایی سراغ نداره ؟ واسه ترجمه و زیرنویس می خوامش !

و اما این عکس که چند سال پیش رو شد ! و ما فکر می کردیم کوجیما تازه داره تیم جمع می کنه که MGS بعدی و یا همون V رو بسازه ! قبلاً گفتم که این عکس آرم Diamond Dogs رو داشت و ما توجهی نکرده بودیم ! اما نکته دیگه اگه دقت کنید و اشتباه نکرده باشیم موهای بیگ باس در این آرت هم از پشت بسته اس ! و اون شنل یا هر چی که اسمش هست هم رو دوشه اشه ! دقیقا مثل عکس بالا !!! یعتی اوت موقع در حال ساخت مراحل افغانستان بودن و من مطئنم خیلی وقت کوجیما روی این پروژه داره کار می کنه ! و Ogre همین MGSV ـه !

{روی عکس کلیک کنید تا سایز واقعی اش رو ببینید !! }

و اما عکس هایی که فکر کنم 2-3 سال پیش از فاکس انجین بیرون اومد ! و در پست اول هم بهشون اشاره کردم اما بهتر عکسش رو ببینیم و نتیجه گیری کنیم !

ft08wynv3h1gl4wlkgkw.jpg

اینجا مطمئنن قسمت آفریقا بازی MGSV خواهد بود ! من اینو به شخصه مطمئنم ! حتی اگه پروژه Ogre که یه زمانی کوجیما می گفت واسه پروژه ای شده که خودمم سر و ته اش رو نفهمیدم اما ازش به عنوان کمکی برای MGSV استفاده شده ! اسب و نگاه کنید ! و به بچه دقت کنید ! می بینید دقیقاً یکی از کلاه هایی که یکی از بچه های آفریقایی در آخرین تریلر به سر داشتن سرش ِ !

0z0uzxz64rmmxasfjr7z.jpg

اینم یه آرت دیگه ! به شخصیتی که در حال حرکته دقت کنید ! موهاشو از پشت بسته ! و اون ماشین جنگی در حال حرکت بی شباهت با اونی که در تریلر دیدیم نیست !

حالا یا پروژه Ogre همین MGSV بوده و اگرم یه پروژه دیگه بوده مطمئم کنسل شده و از جهاتی به پروژه MGSV اضافه شده ! منطقه اش بی شباهت با افغانستان نیست !

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
یه موردی دیدم که نمیدونم چیز مهمی هست یا نه ! :D به نظرم این شاخ Big Boss در طول بازی یه کم تغییرات پیدا میکنه ! یعنی شاید با تاریک تر شدن Big Boss ، اون شاخ هم داره پوست کله Big Boss رو بیشتر به فنا میده ! شاید هم اشتباه میکنم و به صورت اتفاقی این طور به نظر میرسه.
مثلاً اینجا فقط یه شاخ خالی هست و چیزی اطرافش نیست :

اینجا یه کم خط و بریدگی افتاده :

ولی توی این صحنه که احتمالاً به سمت بچه ها تیراندازی میکنه ، بریدگی ها بیشتر شده و اون قسمت بالا حتی به موها هم زده و یه زخم اونجا ایجاد شده.

البته عکس اول شاید به خاطر این خبری از زخم و بریدگی نیست که مثلاً برای یکی از Build های اولیه بازی هست و هنوز طراحی نهایی رو انجام نداده بودن.

اون پسره به احتمال خیلی زیاد Liquid Snake هست :

در مورد Miller هم شک نکنین ! :D تابلوترین چیز توی تریلر همون Miller توی اتاق شکنجه هست ! از عینکش و رنگ موهاش تا نداشتن دست راست !

==========
این عکس یادش بخیر ! :D

0z0uzxz64rmmxasfjr7z.jpg

اون اوایل فکر میکردیم شاید Boss باشه !! (به خاطر موهاش) ولی الآن مشخص شد که همین Big Boss هست و بعد از بیرون اومدن از کما ، مدل موهاش رو یه کم تغییر میده و پشتش رو میبنده.

آواتارت چه شخصیتیه ؟! :biggrin1: تنها اینجا می تونست بپرسم ! خیلی وقته تو مخمه :biggrin1:
توی جو 20 سالگی Doom بودم و میخواستم یه عکسی چیزی پیدا کنم ! :D چشمم به Box Art نسخه اول افتاد (البته از این با کیفیت تر بود !) و اون Marine بنده خدا رو دیدم که داره از دور میدوئه ! :D همون رو چیدم گذاشتم اواتار !! (البته این عکسه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تریلر من کلا 5.30 دقیقه ست ! مگه تریلر شماها همونجا تموم نمیشه که میگه cypher send us to hell اگه 8 دقیقه ست به منم بدید لطفا :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تریلر من کلا 5.30 دقیقه ست ! مگه تریلر شماها همونجا تموم نمیشه که میگه cypher send us to hell اگه 8 دقیقه ست به منم بدید لطفا :biggrin1:
دقیقا !
تریلری هم که من دان کردم 5:30 دقیقه بود !

تریلری که شما دانلود کردید تریلری که تو کنفرانس مایکرو پخش شد ! و بخاطر صحنه هایی که تو اون 3 دقیقه اول هست و خیلی خشنه تو کنفرانس مایکرو پخش نشد
پس فردا کنفرانس مایکرو تریلری که 3 دقیقه بیشتر بود اومد ! شما باید اونو دانلود کنید ! لینک ندارم اما به این عنوان سرچ کنید Extended Director's Cut - MGSV E3 Trailer

ولی توی این صحنه که احتمالاً به سمت بچه ها تیراندازی میکنه ، بریدگی ها بیشتر شده و اون قسمت بالا حتی به موها هم زده و یه زخم اونجا ایجاد شده.

عجب نکته جالبی :D ! فکر کنم همینطور باشه شایدم طبق رفتاری که می کنه اون کوچیک و بزرگ میشه ! مثلا تو اون لحظه که می خواد به بچه ها شلیک کنه چون کارش انتهای سیاهی و شیطانیه ! اون شاخ ِ ملتهب میشه ! و بالعکس اونجا که سوار موتور آروم و اون سر جاش می مونه ! در کل خیلی ایده جالبی بود ! :D
لامصب هر بار که أدم می بینه یه چیز جدید پیدا می کنه !

توی جو 20 سالگی Doom بودم و میخواستم یه عکسی چیزی پیدا کنم ! :biggrin1: چشمم به Box Art نسخه اول افتاد (البته از این با کیفیت تر بود !) و اون Marine بنده خدا رو دیدم که داره از دور میدوئه ! :biggrin1: همون رو چیدم گذاشتم اواتار !! (البته این عکسه

یکی از پرسش های زندگیم واقعا حل شد ! دیگه وقتی می بینمش با خودم میگم هی امید ! این باکس آرت نسخه اول ِ Doom ـه :d

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,168
نام
پویان
عجب نکته جالبی :D ! فکر کنم همینطور باشه شایدم طبق رفتاری که می کنه اون کوچیک و بزرگ میشه ! مثلا تو اون لحظه که می خواد به بچه ها شلیک کنه چون کارش انتهای سیاهی و شیطانیه ! اون شاخ ِ ملتهب میشه ! و بالعکس اونجا که سوار موتور آروم و اون سر جاش می مونه ! در کل خیلی ایده جالبی بود ! :D
لامصب هر بار که أدم می بینه یه چیز جدید پیدا می کنه !

بابا مگه داری Dante's Inferno رو تحلیل میکنی !؟
جدا با اون قسمت که گفتی شیطانی و سیاه و ... خندم گرفت ! تو متال گیر و اینجور چیزا !؟ داریم !؟ میشه !؟؟!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بابا مگه داری Dante's Inferno رو تحلیل میکنی !؟
جدا با اون قسمت که گفتی شیطانی و سیاه و ... خندم گرفت ! تو متال گیر و اینجور چیزا !؟ داریم !؟ میشه !؟؟!

متال گیر یعنی همین ! :D کوجیما ذاتاً یه سناریو نویس حرفه ای ! و واسه الهام نوشته هاش از فیلم ها کمک می گیره ! قبل اینکه بخواد متال گیر 4 رو بسازه می ره سر کوچه به فیلم فروش می گه این 10 تا فیلم رو بده می خوام بازی بسازم ! :D و اینکه تو مصاحبه ای در مورد این بازی گفته بود با خیلی چیزا بازی میشه تو داستان این نسحه ! با اعتقادات مذهبی !، سیاسی و ...
و اینکه واقعاً فکر می کنی اون شاخ فقط برای قشنگی رو سرشه ؟ یعنی کوجیما همینطوری اونو گذاشته رو سرش ؟ یا وقتی آخر سر می گه من تبدیل به یه دیو شدم ! و جمله هایی که آخر تریلر می زاره ! و اینه که متال گیر رو متال گیر می کنه ! این تلفیق واقعیت و تخیلات برای نشون دادن حقایق سیاسی و زندگی ! اونم به قلم کوجیما !
مثلاً تو Peace Walker باس رو داخل یه متال گیر کرده بود کوجیما ! و بیگ باس باهاش صحبت می کرد ! و همون متال گیر بخاطر وجود باس و میهن پرستی خودش رو داخل دریا انداخت و غرق کرد !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها !
الان یک نظریه تو ذهنم در مورد صداگذاری شخصیت ها به ذهنم رسیده ! {شاید هم چرت باشه}
بنظر من بنا بر سند های زیر : که:»»
1-چرا اولین تریلر گروند زیرو صدای بیگ باس هیتر بود !
2-چرا صدا گذار ژاپنیش همون بود !
3-چرا هیچوقت صدای ژاپنی رو توی تریلر های بعد از کما نشنیدیم !
4-چرا هیتر تایید کرد در TPP صدا گذاری نمیکنه !
بنظر من هیتر قبل از کما صداگذاری بیگ باس رو داره چون صداگذار ژاپنیش هنوز همونه !
حالا 5-چرا تریلر جدیده رو ژاپنی نشون نداد ! چون معلوم میشد که حتی صدا گذار ژاپنیش هم در TPP عوض شده !
پس اینطوری میشه گفت در گروند زیرو هیتر و صدا گذار ژاپنیش هنوز هستند ولی بعد از کما و 9 سال برای اینکه کلا بیگ باس DEMON داره میشه صداش عوض میشه و حتی صدا گذار ژاپنیش هم بنظر من عوض میشه ! برای همین که لو نره تریلر رو انگلیسی دادن !
من این حرف هایی که زدم بنظر من درست از اب در بیاد !
چون ببینید چون هیچوقت صدای کیفر رو قبل از کما نشنیدیم و حتی اولین حا که انگلیسی بوده تو گراند زیرو هیتر بوده و حتی صدا گذار ژاپنیش هم همون بوده ولی در TPP تاحالا فقط صدای کیفر رو شنیدیم و صدا گذار ژاپنیش رو نشنیدیم چون اونوقت لو میرقت که صدا گذار ژاپنیش هم توی بعد از کما یا همون TPP عوض شده !
{ببخشید سرتون رو درد آوردم شاید چرت میگم یهو رسید به ذهنم}
:d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
با سلام بچه ها !
الان یک نظریه تو ذهنم در مورد صداگذاری شخصیت ها به ذهنم رسیده ! {شاید هم چرت باشه}
بنظر من هیتر قبل از کما صداگذاری بیگ باس رو داره چون صداگذار ژاپنیش هنوز همونه !
حالا 5-چرا تریلر جدیده رو ژاپنی نشون نداد ! چون معلوم میشد که حتی صدا گذار ژاپنیش هم در TPP عوض شده !
پس اینطوری میشه گفت در گروند زیرو هیتر و صدا گذار ژاپنیش هنوز هستند ولی بعد از کما و 9 سال برای اینکه کلا بیگ باس DEMON داره میشه صداش عوض میشه و حتی صدا گذار ژاپنیش هم بنظر من عوض میشه ! برای همین که لو نره تریلر رو انگلیسی دادن !
چون ببینید چون هیچوقت صدای کیفر رو قبل از کما نشنیدیم و حتی اولین حا که انگلیسی بوده تو گراند زیرو هیتر بوده و حتی صدا گذار ژاپنیش هم همون بوده ولی در TPP تاحالا فقط صدای کیفر رو شنیدیم و صدا گذار ژاپنیش رو نشنیدیم چون اونوقت لو میرقت که صدا گذار ژاپنیش هم توی بعد از کما یا همون TPP عوض شده !
:d
توی گراندز زیروز تا جایی که من یادمه فقط صداگذار ژاپنی بازی صحبت کرد و خبری از هیتر نبود .
درباره ی اینکه چرا صداگذار ژاپنیش عوض نشده هم چندوقت پیش کوجیما توضیح داد و گفت که دلیلش اینه که توی نسخه ی انگلیسی بازی قرار بوده کار موشن کپچر صورت رو خود گوینده انجام بده و گوینده هم باید توانایی بازیگری میداشته و هم صدای مناسب . برای همین از کیفر ساترلند استفاده کردند . واسه نسخه ی ژاپنی هم چون دیگه لازم به موشن کپچر نبوده ورداشتن از همون قبلیه استفاده کردن . حدس می زنم که هیتر برای انجام عملیات موشن کپچر نتونسته کوجیما رو راضی کنه و گزینه ی مناسبی نبوده .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
با سلام بچه ها !

1.نه ! کی گفته دیوید هیتر بوده ؟ اصلا تا الان نسخه انگلیسی نداشته که بخواد هیتر باشه ! هیتر اصلا نبوده تو پروژه
2.کوجیما دلیلش رو گفته بود که چرا ژاپنی اش عوض نشده همون قضیه سن و سال و اینا !
3.اصولاً متال گیر همینطوریه تریلر های اولش با زبون ژاپنیه ولی بعدش دیگه انگلیسی میاد بیرون !
4.تایید کرد ؟ خوب چیکار کنه ؟ وقتی نیست میگه نیستم دیگه :D میخوای بگه هستم ؟! :D
5.صداگذار ژاپنی عوض نشده ! دیگه تریلر ژاپنی نداریم تا عرضه بازی ! زیرنویسش هست اگه خواستی :D ربطیم به صدا گذار نداره ! کلا اینطوری بوده سنت تریلر های متال گیر سالید
در کل نظریت جالبه اما تایید شده صداگذار ژاپنی همونه نسخه GZ هم جون تریلر اول بوده ژاپنی بوده دلیل خاص دیگه ای نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر