تحلیل تریلر MGSV در E3

به نظر شما MGSV حدوداً در چه تاریخی عرضه خواهد شد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تو تریلر اولی که به اسم Ground Zeroes تو 25 سالگرد متال گیر پخش میشه یه جایی بود که Skull Face به Chico میگه :

How's It Feel To Play The Traitor ؟
بازی کردن نقش خائن چه احساسی داره ؟

خود به خود یاد این ویدیو جدید افتادم که رئیس انگار می خواد چیکو رو خفه کنه ! شاید یه رابطه ای باشه ! :D

آره دیگه !
biggrin1.gif
توی اون یکی تاپیک گفتم احتمالاً به خاطر همون خیانتش میخواد به قتل برسونتش ! حالا یا کسی رو لو داده ، یا باعث شده مشکلاتی پیش بیاد که منجر به ترکیدن پایگاه و حوادث بعدی میشه.

آره اونو دیدم ! اتفاقاً اونم می خواستم نقل قول کنم از جانبت ! یادم رفت :D
ولی خب هر چی هست به خیر میگذره و چیکو زنده می مونه ! امیدوارم منم زنده بمونم ببینم چی میشه ! :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تو تریلر اولی که به اسم Ground Zeroes تو 25 سالگرد متال گیر پخش میشه یه جایی بود که Skull Face به Chico میگه :

How's It Feel To Play The Traitor ؟
بازی کردن نقش خائن چه احساسی داره ؟

خود به خود یاد این ویدیو جدید افتادم که رئیس انگار می خواد چیکو رو خفه کنه ! شاید یه رابطه ای باشه ! :D
آره دیگه ! :D توی اون یکی تاپیک گفتم احتمالاً به خاطر همون خیانتش میخواد به قتل برسونتش ! حالا یا کسی رو لو داده ، یا باعث شده مشکلاتی پیش بیاد که منجر به ترکیدن پایگاه و حوادث بعدی میشه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
ممکنه اون مرد باندپبچی PUNISHED SNAKE باشه !
و بیگ باس اصلی همین که ما دیدیم نباشه !
خوب اگر هم نباشه پس اون مرد باندپیچی کی بود ؟ چرا تو تریلر جدیده نیست ؟
ممکنه اون SKULL FACE باشه ؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
آره دیگه ! :D توی اون یکی تاپیک گفتم احتمالاً به خاطر همون خیانتش میخواد به قتل برسونتش ! حالا یا کسی رو لو داده ، یا باعث شده مشکلاتی پیش بیاد که منجر به ترکیدن پایگاه و حوادث بعدی میشه.

اگه بخواد بکشتش میذاره یه موقع بهتر نه وقتی که حمله کردن به اردوگاه دشمن ، الانه که همه بریزنسرشون بعد تازه دست به شیوه های کشتن طولانی بزنه . فکر کنم داره بیهوشش میکنه تا بتونه راحت تر نجاتش بده . احتمالا چیکو با یه آمپولی دارویی چیزی یا توانایی حرکت نداره . یا اینکه ذهنش به هم ریخته توسط سایکویی کسی . داره در مقابل آزادیش مقاومت می کنه

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آقایون یادتونه اولین عکسی کوجیما از MGSV داد بیرون آیینه بود بعد درستش رو منتشر کرد؟؟

from FOX TWO phantoms were born:

medium_504163078f17c1346462471rvrap.jpg

یعنی 2 تا Big Boss؟؟!

33072972250456512324.png

مثبت/منفی,خوب/بد,سالم/درب و داغون,ساترلند/هیتر ,Punished Snake/Snake؟؟
بخصوص نوع باندپیچی صورت ایشمائل خیلی شبیه کساییه که جراحی پلاستیک روشون انجام شده

لامصب فکر کنم تا وقتی که بازی بیاد مغزم از فکر کردن و حدس زدن دربارش دست نکشه!:d

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703

آریا خداییش من انقدر سوال پیچ شدم که گیج شدم کدام تاپیک منظورته ؟
بخدا داشتم این نمایش جدیدش و میدیدم دو تا قطره اشک از چشمام جاری شد کلا داستان یادم رفته :((:|
یک سوال این OCELOT همونی نیست که ما آخرشماره چهار میفهمیم لیکوئید نیست :D ؟ یکی بمن بگه این الی کیه قیافش خیلی بود اسنیک میزنه :D ( آخه اسمش از همون اول اسنیک بود فکر نکنم خودش باشه ):D
( شرمنده اگه ضد و نقیضه حرفام خیلی وقته همه چیز یادم رفته :X )

چاش نیست اما جون بیگ باس و خود باس بمن یک جایی نشون بدید اسامی با عکس شخصیتها توی اون باشه , نمایش جاهای گنگ برام زیاد داشت ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امضای امید رو باز کن همش هست. درضمن یادم نمیاد جایی گفته باشه اسلات لیکویید نیستص چون هستش( پیوند دستو تغییر رفتارو شخصیتو... )

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
امضای امید رو باز کن همش هست. درضمن یادم نمیاد جایی گفته باشه اسلات لیکویید نیستص چون هستش( پیوند دستو تغییر رفتارو شخصیتو... )

توی متالگیر 4 آخرش در حین مبارزه ی لیکویید آسلات و اسنیک . آسلات نشون میده که دست لیکویید و با یه دست مکانیکی تعویض کرده و از تسخیر خودش توسط لیکویید جلوگیری کرده و توی این مدت داشته نقش لیکویید بودن و بازی می کرده

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اره دیگه خدایی اون جمله معلومه 2تا BIG BOSS داریم !
FROM FOX two PHANTOM WERE BORN
خوب اینجاش رو دیگه حلوتر حدس نمیزنم !
!!!!!!!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به نظر من این حرفا که 2 تا بیگ باس داریم و از این جرفا اصلاً قابل قبول نیست و همچین چیزی امکان نداره !
اینم از اون دسته حدسایی که امکان نداره اتفاق بیافته ! خود کوجیما بشنوه از تعجب شاخ در میاره ! آقا جان همین یه دونه است اسنیک تو این بازی ! و موضوع تغییر شخصیت ِ بیگ باس حالا به دلیل اون ترکش یا کارایی که باهاش کردن یا هر چیز دیگه ! دیگه شگفت انگیزان نیست که بیگ باس 2 تا کنن !!! MGS ـه نا سلامتی ! بعدشم با شخصیت بزرگی مثل بیگ باس هیچ وقت این کارو نمی کنن ! اصلا هیچ جور تو کتم نمی ره !! :D خیلی سعی کردم قبول کنم اما نمیشه !
این بیگ باسی که ترکش تو سرشه ! خود بیگ باس ِ همونی که به باس شلیک کرد ! همونی که شکنجه شد ! و همونی که پیش پسرش مُرد !

{ سر MGS4 که یه تریلر پخش شده بود که اسنیک ماسک جوونی هاش روگذاشته بود، ملت می گفتن 2 تا اسنیک تو بازی داریم ! اصلا این یکی دیگست ! اسنیک جوون میشه پیر میشه ! در حالی که ایشون همون سالید اسنیک بود ! }

خلاصه از ما گفتن بود ! :D، اینا البته نظر شخصی من بود، خواستم گفته باشم که بعداً بهتون یادآوری کنم بازی اومد !

قربانه توضیحت :bighug: پس یه توضیحم بده اون دوتا فنتومی (روح یا شبح) که میگه کیا میباشن؟ ;;)

خب این مورد کار سختیه، اما اگه نظر من می خوای :
1. به نظر من منظور به Miller و Big Boss ـن، به اسم بازی توجه کنید The Phantom Pain یعنی این دو بعد از اتفاقات کما دوباره زنده میشن اما به اسم یه روح یا دیو ! اونم بخاطر عوض شدن اخلاقشونه ! میلر با کمال خونسردی شکنجه می کنه ! و بیگ باس خشن تر از قبل
2. لیکوئید و سالید ( اشاره به تولد کلون ها )
3. Big Boss و Majer Zero ( اشاره به شروع جنگ )

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
به نظر من این حرفا که 2 تا بیگ باس داریم و از این جرفا اصلاً قابل قبول نیست و همچین چیزی امکان نداره !
اینم از اون دسته حدسایی که امکان نداره اتفاق بیافته ! خود کوجیما بشنوه از تعجب شاخ در میاره ! آقا جان همین یه دونه است اسنیک تو این بازی ! و موضوع تغییر شخصیت ِ بیگ باس حالا به دلیل اون ترکش یا کارایی که باهاش کردن یا هر چیز دیگه ! دیگه شگفت انگیزان نیست که بیگ باس 2 تا کنن !!! MGS ـه نا سلامتی ! بعدشم با شخصیت بزرگی مثل بیگ باس هیچ وقت این کارو نمی کنن ! اصلا هیچ جور تو کتم نمی ره !! :D خیلی سعی کردم قبول کنم اما نمیشه !
این بیگ باسی که ترکش تو سرشه ! خود بیگ باس ِ همونی که به باس شلیک کرد ! همونی که شکنجه شد ! و همونی که پیش پسرش مُرد !

{ سر MGS4 که یه تریلر پخش شده بود که اسنیک ماسک جوونی هاش روگذاشته بود، ملت می گفتن 2 تا اسنیک تو بازی داریم ! اصلا این یکی دیگست ! اسنیک جوون میشه پیر میشه ! در حالی که ایشون همون سالید اسنیک بود ! }

خلاصه از ما گفتن بود ! :D، اینا البته نظر شخصی من بود، خواستم گفته باشم که بعداً بهتون یادآوری کنم بازی اومد !

قربانه توضیحت :bighug: پس یه توضیحم بده اون دوتا فنتومی (روح یا شبح) که میگه کیا میباشن؟ ;;)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
امید جان منظورم از دو تا Big Boss این نبود که هر دوشون Jack یا همون Naked Snake ان.......میگم اون طرف دوم کسیه که صورته Big Boss روش پیاده شده توسط جراحی و یه جونور دیگست علیه Big Boss;یعنی Real Big Boss از FOX در مقابل Fake Big Boss از XOF!
حدسه دیگه......فرق آدم با جنبنده های دیگه اینه که هر چیزیو میوتنه با مغزش طراحی کنه به زبون بیاره!:dمن خودم اول گفتم بالای 90% خیالیه Ishmael
بعدم خودت میدونی دیگه از کوجیما هیچ چیز بعید نیست;کارایی که این آدم میکنه و ایده هایی که داره به ذهن کمتر بشری خطور میکنه!و مطمئن باش با این همه حدسیات و تخیلات بازم شاخ درمیاری از داستانی که کوجیما به ما نشون میده

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
امید جان منظورم از دو تا BigBoss این نبود که هر دوشون Jack یا همون Naked Snake ان.......میگم اون طرف دوم کسیه که صورته Big Boss روش پیاده شده توسط جراحی و یه جونور دیگست علیه Big Boss;یعنی Real Big Boss از FOX در مقابل Fake Big Boss از XOF!
حدسه دیگه......فرق آدم با جنبنده های دیگه اینه که هر چیزیو میوتنه با مغزش طراحی کنه به زبون بیاره!:dمن خودم اول گفتم بالای 90% خیالیه Ishmael
بعدم خودت میدونی دیگه از کوجیما هیچ چیز بعید نیست;کارایی که این آدم میکنه و ایده هایی که داره به ذهن کمتر بشری خطور میکنه!و مطمئن باش با این همه حدسیات و تخیلات بازم شاخ درمیاری از داستانی که کوجیما به ما نشون میده
صحبت این دوستمون واقعا منو تحت تاثیر قرار داد . اتفاقا غیر منطقی نیست . همه چیز در این تریلر حاکی از جنگ روانیه که سر FOX میخوان بیارن . اگه BigBoss همانند سازی شده باشه توی بیمارستان با شاهکاری ترسناک طرف میشیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر