تحلیل تریلر MGSV در E3

به نظر شما MGSV حدوداً در چه تاریخی عرضه خواهد شد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135
  • نظرسنجی بسته شده است .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
اولا اونیه که کنار اسلات بی شک میلره.
من میگم
Ground Zeroes و The Phantom Pain در اصل یه بازین و کوجیما داره بازیمون میده
:dامکانش هست؟:d

- - -ویرایش - - -

من میگم
:dامکانش هست؟:d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اول علیه بیگ باس ِ بعد یکی از مریدهای بیگ باس میشه ( تو MG1 دستگیر و زندانی میشه تو MG2 که همکار بیگ باس میشه و توسط سالید اسنیک کشته میشه )
آسلات در کل آدم خوبی نیست تو کل تاریخ MGS حتی تو MGSV هم کمک کردن به بیگ باس و در کنارش بودن دال بر خوب بودنش نیست، به احتمال زیاد تو این نسخه هم مشخص میشه که آدم خوبی نیست. ولی در کل به این بستگی داره که تعریف شما از خوب بودن چیه !
اسلات یه شخصیت منفی نیست . بیشتر خاکستری می زنه تا سیاه . خیلی از آرمانهای بیگ باس و دنبال می کنه و تازه بیگ باس هم منفی نیست و خاکستریه .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اسلات یه شخصیت منفی نیست . بیشتر خاکستری می زنه تا سیاه . خیلی از آرمانهای بیگ باس و دنبال می کنه و تازه بیگ باس هم منفی نیست و خاکستریه

خاکستری ام میشه گقت اما اگه اینطوری باشه همه خاکستری میشن ! هم لیکوئید هم آسلات هم سالیدوس ! چون هدف همشون میهن پرستی بوده ! اما مثلا سالیدوس واسه اینکار می خواست یه بمب اتم بزنه وسط یه شهری که میلیون آدم توش بودن ! آسلاتم که تو نسخه 4 مشخص بود چیکار می خواست بکنه، لیکوئید هم تو نسخه 1
پس در نتیجه آسلات منفی ایه شاید توی این نسخه خاکستری باشه اما در کل به نظر من منفیه، البته این بستگی به برداشت هر کسی داره ولی خوب فرمایش شما هم درسته ( به بیگ باس بیشتر خاکستری می خوره تا آسلات )

من میگم
yahoo_4.gif
امکانش هست؟
yahoo_4.gif

خیلی وقته مشخص شده این دوتا در واقع یک بازی هستن، فقط توع انتشارش مشخص نیست ( به صورت پارتی یا در یک پکیج ) که اونم به زودی مشخص میشه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
خاکستری ام میشه گقت اما اگه اینطوری باشه همه خاکستری میشن ! هم لیکوئید هم آسلات هم سالیدوس ! چون هدف همشون میهن پرستی بوده ! اما مثلا سالیدوس واسه اینکار می خواست یه بمب اتم بزنه وسط یه شهری که میلیون آدم توش بودن ! آسلاتم که تو نسخه 4 مشخص بود چیکار می خواست بکنه، لیکوئید هم تو نسخه 1
پس در نتیجه آسلات منفی ایه شاید توی این نسخه خاکستری باشه اما در کل به نظر من منفیه، البته این بستگی به برداشت هر کسی داره ولی خوب فرمایش شما هم درسته ( به بیگ باس بیشتر خاکستری می خوره تا آسلات )

خیلی وقته مشخص شده این دوتا در واقع یک بازی هستن، فقط توع انتشارش مشخص نیست ( به صورت پارتی یا در یک پکیج ) که اونم به زودی مشخص میشه

من فکر می کنم اصلا جهان بینی کل سری متالگیر بر پایه ی همین خاکستری دیدن شخصیتهاست . تقریبا شخصیت سیاه و سفیدی نمی شه توی کار پیدا کرد . همه به نوعی هم گناهکارن هم بیگناه . در اصل خاکسترین حتی باس هم یه شخصیت خاکستریه . سالید اسنیک هم خاکستریه . اما تفاوت شخصیتها توی درصد این رنگ خاکستریه یه سریا شون مثل سالید اسنیک و باس و رایدن و بیگ باس به سفید متمایلن حالا با درصدای متفاوت . یه سریاهم مثل آسلات و سالیدوس به سیاه تمایل دارن . البته این کاملا صد در صدی نیست . چون توی بازی شخصیتهای به کل منفی هم هستند که اون نقشی و که شخصیتهای خاکستری دارن و عملا ندارن مثل کلنل ولگین و ... . اما چیزی که دنیای متالگیر و از دنیای بقیه ی بازیها جدا می کنه و اونو یه جورایی ممتاز می کنه همین دیدگاه و جهان بینی نسبی کوجیماست . که توش نبرد فرشته ها و شیاطین بی معنی اند و در عوض انسان در برابر انسان قرار می گیره .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
منظورم این بود میتونه کلا یه بازی باشه؟ یعنی در اصل
Ground Zeroes ای وجود نداشته باشه و نمایش Ground Zeroes قسمتی از بازی The Phantom Pain بوده باشه؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
بعد میگم آسلات توی تمام قسمتا دشمن ما بوده ولی حالا با بیگ باسه!!آخر خوبه یا بده؟؟
یه جا دیگه ام یادمه توضیح دادم:آسلات درواقع همکار,دوست و رقیب Big Boss,نزدیک ترین آدم به لیکوئید و سالیدوس و دشمن خونین سالید بود!در عینه اینکه در ظاهر شخصیت منفی ای بود مثبتم بود اما به کل ذات درستی نداشت;بارز ترین خصلت بدی که داشت جاه طلبی بیش از حد و حسود بودنش نسبت به Big Boss بود!مثلاً یه مثال کوچیک اون صحنه ای که میدید Big Boss در برابر شکنجه های ولگین چقدر سر سخت و مقاومه به طرز جالبی حسادت از قیافش میباره ولی اون صحنه که داشت Big Boss خودشو از اون کانال پرت میکرد پایین به حالت نگرانی شدید Snake ٌ صدا میزنه
تک جمله ی تریلر آخر هم درموردش که کاملاً برازندش هست این بود:A Rival living a Lie
راستی این خاکستری بودن شخصیت ها ام بحثیه واسه خودش به نظر من نمیشه گفت همه خاکستری بودن,شخصیت مثبت اونیه که هدفش مثبت راه رسیدن به هدفشم مثبت بوده جایه یه دونه از این کلمه های "مثبت" "منفی" بیاد هر 3ش منفی میشه مثلاً بگیم یه بنده خدایی برا نیّت خیری میاد یه بمب اتم میزنه نصف ملّتٌ قتل عام می کنه!خب این نشد که پس اون هم منفیه.به نظر من شخصیتای خاکستری کسایی بودن که یه زمانی ساده بودن و بازیچه قرار گرفتن و هدفشون به جا گذاشتن خوبی بوده همیشه مثله بیگ باس و سالید اسنیک.ولی آسلات بحثش جداست شخصیت عجیبی داره نه میشه گفت کامله کامل خاکستریه نه کاملاً سیاه یه جوریای مابینشه!

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
نسخه 1 برای کامپیوترش موجود ِ و خیلی راحت می تونی دانلود کنی و نصب کنی ( یا Ps1 ! )
نسخه 2 و 3 هم برای PS2 و در کالکشنی برای PS3 موجود ِ ( نسخه کامپیوترش شبیه سازی شده و چنگی به دل نمی زنه ! )
نسخه MGS:PW هم برای PS3 و PSP ـه و نسخه 4 هم که انحصار PS3
البته تمامی نسخه ها به جز 4 بر روی Ps Vita هم ارائه شدن

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
بلاخره نسخه 8 دقیقه ای تریلر رو دیدم !
واقعا با میلر احساس همدردی میکنم ؛ اونجا که گفت : "بعضی وقت ها پام رو حس میکنم , بازو و حتی انگشتام ." دلم شکست !
من هم اگه کسی چنین بلایی سرم میاورد , به خاک سیاه میشنودمش !

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
نسخه 1 برای کامپیوترش موجود ِ و خیلی راحت می تونی دانلود کنی و نصب کنی ( یا Ps1 ! )
نسخه 2 و 3 هم برای PS2 و در کالکشنی برای PS3 موجود ِ ( نسخه کامپیوترش شبیه سازی شده و چنگی به دل نمی زنه ! )
نسخه MGS:PW هم برای PS3 و PSP ـه و نسخه 4 هم که انحصار PS3
البته تمامی نسخه ها به جز 4 بر روی Ps Vita هم ارائه شدن
سلام اقا امید برا بازی کردن metal gear ها چی میخواد(چه کنسولی)؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه دیگه اطلاعات غلط نده، یه legacy collection برا پی اس3 میاد که هرچی متالگیر تو این 25 سال اومده رو داره از متالگیر 1و2 تا سالید 1و2و3و4وپیس واکر و یه کمیک دیجیتالی.فقط 360 متالگیر 4 رو نداره و این کالکشن براش فعلا نمیاد

- - -ویرایش - - -

البته من اشتباه خوندم علیرضا جان ببخشید اون کالکشنیم که تو گفتی هست یادم نبود:D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
دوستان یه نکته ای تو تریلر به ذهنم رسید نمیدونم قبلا مطرح شده یا نه.ترکش تو سر بیگ باس توی پیشونیشه.از نظر علمی پیشانی محل قرار گیری لوب فرونتال مغزه.لوب فرونتال محله تنظیم رفتاره انسانه و هر نوع آسیبی بهش برسه باعث رفتارای غیر عادی میشه.به نظرم کوجیما از این قضیه استفاده کرده واسه توجیه تغییرات بیگ باس.این عکسو نگاه کنید:

viewer.php
[/URL][/IMG]

جمله ی men become demons دقیقا رو تصویر اسکن ترکش تو سر بیگ باس اومده و به نظرم این تصادفی نیست لا شناختی که از کوجیما داریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر