تحلیلی دیگر از Activision :Pachterشرکت Take-Two را خریداری خواهد کرد!!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
در طی صحبت‌هایی که Game Monetization با تحلیل‌گر نام آشنای صنعت گیم یعنی Micheal Pachter حرف‌های بسیار جالب و در عین حال عجیبی رد و بدل شد، عجیب ترین تحلیل ایشان خرید شدن شرکت Take Two توسط Activison بود!

pachter.jpg

ایشان ابتدا به بحث و تبادل نظر در مورد Wii U پرداخت.
"من فکر می‌کنم با توجه به این که اکثر شرکت ها و استودیوها از کنسول Wii U حمایت و شتیبانی می‌کنند اما در آخر شاهد تنها ماندن آن خواهیم بود. فکر نمی کنم همه بازی های سال بعد را در این کنسول شاهد باشیم و کنسول هایی که قرار است به عنوان نسل بعد عرضه شوند بهتر از Wii U خواهند بود. وجود عنوان Call of Duty بر روی این کنسول بسیار جالب بود، اما مشکل بازی کردن CoD بخش چند نفره آن است و اگر فقط چند نفر بخواهند این بخش را در Wii U بازی کنند اصلا جذاب نخواهد بود."
صحبت‌های ایشان در مورد نسل بعد:
"نسل بعد کنسول‌ها فضای داخالی زیادی خواهد داشت و همچنین دارای دیسک درایو خواهند بود. حدس من بر این است که PS4 و Xbox 720 دارای 2 ترابایت فضا هستند و این بدین معناست که هر چه خواستید دانلود کنید و هیچ وقت مجبور نیستید به خاطر حجم کم چیزی را از هارد خود پاک کنید."
Activision, Bungie
"استودیو Vivendi تا چند سال دیگر شرکت اکتیویژن را مشکل ساز کرد و در آخر باعث به هدر رفتن پول می شود. من فکر می‌کنم اولین کاری که اکتیویژن انجام دهد خرید Take-Two خواهد بود، زیرا این دو به خوبی با هم تناسب دارند. همچنین اکتیویژن باید Zynga را خریداری کند، فقط شک دارم که رییس آن Mark Pincus فروشنده باشد! Zynga عناوین بسیار خوبی دارد و همچنین درآمد بی‌شماری کسب می‌کنند و با کمی برنامه ریزی این درآمدها بیشتر هم خواهد شد، همچنین شرکت THQ قابل سرمایگذاری نیست. Activision و EA شرکت های پول ساز هستند، پس مشخص است که به سرمایگذاری علاقه بسیاری دارند. Take-Two همانند این دو آنچنان درآمد زا نیست اما عناوین بسیار خوبی دارد که باعث می‌شوند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشند."
پیش گویی: "بازی بعدی Bungie فقط به صورت تک نفره منتشر و بخش مولتی پلیر آن به صورت پرداختی عرضه می‌شود. اکتیویژن این راه را امتحان خواهد کرد، زیرا آن‌ها حریص هستند."
همچنین در مورد عنوان Call of Duty بیان کرد: "اکتیویژن کار بسیار بدی با مجانی کردن مولتی پلیر Call of Duty انجام داد و می‌توان این حرکت را یک چشم انداز سود نامید. این یک اشتباه بود، زیرا باعث شد مردم از خرید بازیهای دیگر دور شوند و به سراغ این عنوان بیایند."

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که فکر نمی کنم Take2 زیر بار حرف زور بره و خودشو زیر دست اکتیویژن کنه.
وگرنه Take2 مجبوره کل کارمندهاشو مامور ساخت Call of Duty بکنه. :D

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
تحلیل جالب و فوق العاده تخیلی بود، ولی بیشتر شبیه یه تلنگری بود که هیولایی به نام Activision، که داره روز به روز بزرگتر میشه رو دست کم نگیرید :d
این استدیو بچه های خودشم میخوره تا بزرگتر شه (استدیوی سازنده GH تعطیل و موظف به توسعه سری COD شد 8-|)
در کل این تحلیل با وجود اینکه خیلی جسورانه است، همچین دور از ذهن هم نیست.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
این آقا هیچوقت تحلیل نکرده بلکه از پشت پرده یه سری اخبار موثق داره و میاد یه گریزی میزنه بهش!
مثلا میدونست مایکرو تو E3 12 کنسول خودش رو معرفی نمیکنه,و اومد گفت که بر اساس تحلیل های من کنسول خودش رو معرفی نمیکنه!
---------------------------------------------------
حالا امیدوارم حرفش سر تا پا غلط باشه چون Rockstar و 2K هم زیر مجموعه های Take-Two هستن(اگه اشتباه نکنم) و ...
البته گفتم این یه چیز میدونه حرف میزنه!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
همین مونده ACtivision بیاد Sony و مایکروسافت رو بخره و کنسولم خودش بزنه و کلا دنیای گیم بشه CoD :|

"نسل بعد کنسول‌ها فضای داخالی زیادی خواهد داشت و همچنین دارای دیسک درایو خواهند بود. حدس من بر این است که PS4 و Xbox 720 دارای 2 ترابایت فضا هستند و این بدین معناست که هر چه خواستید دانلود کنید و هیچ وقت مجبور نیستید به خاطر حجم کم چیزی را از هارد خود پاک کنید."

:d:d:d:d من همین الان 2 ترابایت هارد دارم ولی بازم حجم کم دارم چه برسه به نسل بعد که حجم بازیا بیشتره :d این کلا با چرت گفتن معروف شده :d

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
واقعا باید به حال صنعت گیم زار زار گریه کرد ،اگه یه روزی همچین اتفاقی بیفته ! این اتفاق یعنی نابودی Rockstar و 2K Games ! یعنی نابودی تمامی IP های این دو استودیو که خیلیاشون از یه انحصاری AAA هم بهتر ظاهر میشن! یعنی فلج شدن نیمی از خلاقیت این صنعت !

واقعا برام عجیبه ، Activision که خیال نداره جز COD ،بازی دیگه ای بسازه(حداقل فعلا اینطوریه) ،این همه طمعش واسه چیه ؟! مطمئنا هیچ وقت Activision زیر بار هزینه های نجومی بازی های Rockstar نمیره ! چون ذاتا اهل پول درآوردنه نه پول خرج کردن! اصلا بعید نبود همین L.A.Nore رو تو مراحل اولیه ساختش، کنسل میکرد یا اصلا ساخت Max Payne 3 رو قبول نمیکرد و فعلا بی خیالش میشد!

خلاصه از نظر من بدترین اتفاق ممکن ، خریداری Take Two توسط Activision هست!

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
حالا یه COD دارن دلیل نمیشه بتونن همه کار کنن ....
Activison=:-&
اتفاقا دقیقا به همین دلیل میتونن همه کار بکنن:d

اکتیویژن این راه را امتحان خواهد کرد، زیرا آن‌ها حریص هستند.
از کل مزخرفاتی که گفته بود همین درست بود:d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
حتی اگر Activision به این مسئله متمایل باشه گمون نکنم Take Two قبول کنه ، T2 قبلا پیشنهاد 2 میلیارد دلاری EA رو رد کرده بود...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
EA می خواست Valve و Steam رو بخره نتونست اکتیویژن می خواد یک کمپانی مثل t2 که کلی زیر مجموعه داره بخره؟
هنوز بحث فروش سهام اکتیویژن بلیزارد هست .

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
حالا من کاری به این تحلیلگر که ظاهرا این چند ماهه کاری جز فکر کردن نکرده ندارم، ولی از اون جایی که یکی از اهداف کمپانی‌ها، هر چه ارزون تموم شدن کنسول هاست، لذا امکان نداره 2 ترابایت فضا روی کنسول وجود داشته باشه.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
زیرا آن‌ها حریص هستند

اگه یه چیزو درست تحلیل کرده باشه اون همین تیکست

بقیه تحلیلش امیدوارم هیچ وقت اتفاق نیفته که شاهد نابودی بسیاری از ip ها و انتشار سالی 4 تا COD خواهیم بود.

من فکر می‌کنم اولین کاری که اکتیویژن انجام دهد خرید Take-Two خواهد بود، زیرا این دو به خوبی با هم تناسب دارند.

بیخیال :|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اولین تحلیل نسل بعد از پچر که این بود . من کلا حالم از نسل بعد به هم میخوره اگر Activision بخواد شاخ باشه و هی بازی های بی کیفیتشو بکنه تو پاچه مردم . از اونطرف هم EA گند زده به همه بازی هاش و ... ! من فقط چشمم به چند تا بازی هست و بقیه رو باید ریخت دور .

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
حالا که ایشون یه چیز گفت بعضی ها چرا اینقدر موضع می گیرید؟اگه دلش بخواد میخره و کسی هم نمیتونه جلوش رو بگیره اونوقت هرسال شاهد عرضه gta خواهیم بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر