تاپیک xbox360 داران خورموج

داشتم اما فکر کنم 2 یا 3 بود :-"

بچه ها چرا شما اقای یاروالله ی رو حمایت نمی کنید؟

بی چاره میگه دیگه نمی خوام بازی بیارم .......... :(

اگر بخواد اینطور پیش بره حالا حالا ها باید از بوشهر خرید کنید تا وقتی که من شروع به کار کنم :-"

راستی یه نظر سنجی !

اگه من بخوام یه کنسول فروشی بزنم (همراه بازی) می گیره یا نه؟ ;)

البته من کار خودمو انجام می دم اما می خوام بدونم نظر شما چیه:cool:

راستی یه خبر البته خبرش داغ نیست اما خودش داغتره:biggrin1:;)

بازی جهنم دانته که چند مدتی که اومده اولین نامزد رقابت با بازی انحصاری ps3 یعنی GOD OF WAR روداره عرضه شده که من امروز اونو خریدم خداییش معرکه بود گیم پلی خیلی عالیی داشت حتی بعضی از حرکاتش عینن مثل کریتوس بود اما یکی از نقطه ضعفاش داستانشه که یه مقدار ضعیفه یعنی روش خیلی کار نشده و سازنده بیشتر به گیم پلی و معیار های دیگه (تقلید )توجه کرده به هر حال می تونه جای خالی
GOD OF WAR رو بگیره
;)

Last edited by a moderator:
راستی یه خبر البته خبرش داغ نیست اما خودش داغتره:biggrin1:;)

بازی جهنم دانته که چند مدتی که اومده اولین نامزد رقابت با بازی انحصاری ps3 یعنی GOD OF WAR روداره عرضه شده که من امروز اونو خریدم خداییش معرکه بود گیم پلی خیلی عالیی داشت حتی بعضی از حرکاتش عینن مثل کریتوس بود اما یکی از نقطه ضعفاش داستانشه که یه مقدار ضعیفه یعنی روش خیلی کار نشده و سازنده بیشتر به گیم پلی و معیار های دیگه (تقلید )توجه کرده به هر حال می تونه جای خالی
GOD OF WAR رو بگیره
;)
سلام اساسی خسته نباشی عزیز این بازی خیلی باحال تر از اونه که بشه تعریفش کرد من هر وقت که وقت کنم بازی میکنم آخه من شدیدا علاقه به کریتوس دارم آخه1و2 رو تموم کردم ولی سونی نامرد 3 رو انحصاری کرد و حال مارو گرفت.داستانش تا اوجا که من فهمیدم دانته به خاطر جنایت هایی:eek: که میکنه یکی از همون بازماندگان:( از کشتار دانته زن و پدر دانته رو میکشه و روح زن دانته به جهنم میره و دانته به دنبال آزاد کردن روح زنش از جهنم وارد اونجا میشه ودر طول بازی چند بار روحه زنش رو میبینه و باهاش صحبت میکنه ولی یک روح سیاح اجازه نمیده بهشون که به هم برسن تا جایی که زنش یک انار از دست روح سیاح میگیره و میخوره و به زن شیطان:evil: تبدیل میشه.تذکر:این بازی 18- هست پس سعی کنید موقع این بازی بچهکوچیک پیشتون نباشه آخه این بازی یک بازی تهاجم فرهنگیه:-"

حامد جان نظرت محترم :cool:ولی خواهشا تخریب بازی نکن:biggrin1:gears of war هم 1نسخه و2ش خیلی تمیزه کار شده یه حیجان فوق العاده ای داره که تا تجربه نکنی نمیفهمی.هر بازی سبک خاص خودش رو داره gears خشن،fifa ورزشی،هزث ice combat6 جنگ هوایی،ولی بنظر من که gears 1&2 رو تموم کردم واقعا در سبک خودش فوق العادست :gunner:

1-اخر پستی که داده بودم گفتم نظر شخصی بود:)
2- بابا اخه به چیش مینازی گرافیک؟ گیم پلی؟ داستان ؟ خداییش اصلا میدونی داستان چیه؟ نگو اره ! :-"
3- من بازی رو تموم کردم بابا یه جوری میگی تجربه انگار چیه مثلا:biggrin1:
4- من مثل شما از احساسات درونی مثل فاز---هیجان----حال نظر نمیدم از روی منطق و کارشناسی :cool: نظر میدم کجای نظرات من بی منطق بود؟
5 - علی جون ما هممون حق داریم الکی از gearsتحریف بدیم :-" اخه ناسلامتی بازی انحصاری کنسولمونه! :-"

اینا همش نظر شخصیه:smile:.پسر خوب بازی 100$ رو 2$(کپی) خریدی:laughing: و حالا میزنی توی سر مال:punish:

اتفاقا ماها بهتر می تونیم نظر بدیم تا اونایی که این همه پول بای بازی میدن !

مثلا شما وقتی ینمه از بازی خسته میشی میای یه بازی دیگه رو تو کنسولت میزاری یااینکه 2500 میدی یکی دیگه می خری :-"اما حلا اگه شما باسه هر بازی 100000:eek:بدی خواه ناخواه باید از بازی خوشت بیاد:p اون موقه هستش که شما تمام معایب بازی رو مزایا و خوبیش رو میبینید;)

اقا کسی spilinter داره یا نه؟

دوستان اگه کسی قصد عضمت به بوشهر داره ( همین هفته ) خبر بده;)

در ضمن من گیر کابل hdmi هستم اگر کسی سراغ داره بگه یا اگر داره باسه فروش بگه اخه خیلی لنگشم :((

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان گل.آقا کسی:( نمیخواد به من تبریک بگه من بازی جهنم :evil:دانته رو تموم کردم:birthday: واقا بازی خیلی جالبی:ok: بود در حد باشگاه های اروپا:-"

خسته نباشيد دوستان

حامد كي بيام پيشت ؟ مشتي بازي گرفتم

امدم با هم صحبت مي كنيم راستي حامد اين GTa IV رو واسه ما جورش كن . . .

سلام امیر جون

راستش معلوم نیست کجا برم اما متمئنم پیش پیام نمیرم چون به اندازه کافی برام انداخته!!!!
اما احتمالا می رم پیش اقا کریم فکر کنم ایشون هم اینجا به اسم x360arcade پست می دادند اپدیت کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or