تاپیک xbox360 داران خورموج

Sniper : Ghost Warrior

Prince Of Persia : The Forrgaten Sand

Batman Arkham Asylum

Call Of Duty 5 : World at War

Alpha Protocol

The Saboteur

حامد اين هارو بيار حتما

آخرین ویرایش:
خیلی دلم میخاد بدونم کی هستی اقا حامد

شکر خدا همه من رو میشناسن . اصلا ذاتم اینجوری نیست که به کسی بندازم

وقتی من اونموقع قیمتم با تهران نزدیک به 100 تومن اختلاف داشت کجا بودی و یا کل تهران رو ساپورت میکردم؟

کمی انصاف داشته باشید

تا چند روزه دیگه هم میخوام بازم مثل قدیما نرخ ها رو بشکونم:d

یا حق

سلام پیام جون

من همونی هستم که بدجوری رفت توپاچم :d اما من نمی دونم شاید تهرونی ها شمارو می شناسن اما ما (یعنی من و دوست هم شهریم ) شمارو یه جور دیگه شناختیم شماهم ناراحت نشو پیام جون اخه رسمه که واسه بچه شهرستانی ها بپیچونن و شاید برا شما سوال باشه که من کی هستم و جریان چی بوده !!! اما من نمی خوام بگم ممکنه موجب ناراحتی و یا از بین رفتن اعتبار شما پیش دیگران باشه >:d<

سلام دوستان این چند ماهی که نبودم به خاطر کنکور و بعدش هیتلر شدن شدن سایت و بعدشم به خاطر فراموش کردن پسورد بود راستی بالاخره هم یه x360 خریدم یه سوال:جایی رومیشناسین که تو بوشهر یا خورموج کابل وی جی ای اچ دی و play and cahrge kit داشته باشن با تشکر

سلام دوستان این چند ماهی که نبودم به خاطر کنکور و بعدش هیتلر شدن شدن سایت و بعدشم به خاطر فراموش کردن پسورد بود راستی بالاخره هم یه x360 خریدم یه سوال:جایی رومیشناسین که تو بوشهر یا خورموج کابل وی جی ای اچ دی و play and cahrge kit داشته باشن با تشکر

خوش اومدی داداش ;)

کابل تو بوشهر پیدا می کنی خورموج نیست

اگه بازی خواستی الماس رایانه داره تو خورموج

اگه زحمتی نیست آدرس بده آخه یه ماه پیش که x360 تو بوشهر خریدم فروشنده گفت عمرا بتونی تو بوشهر کابل vga پیدا کنی

واسه خودش گفته . . .

مغازه سعادتی

ادرس : خیابان شهدا - پاساژ آزادگان - رو بروی مدرسه نواب صفوی

تلفن : 2543553-4

من از این جا گرفتم یه مدتی هم بازی می گرفتم ازش چند ماهی میشه نرفتم پیشش

پسره خوبیه کارشم درسته ;)

حتما جسپر؟

فالکون با قیمت پایین میتونم پیداکنم اگه بگردم اما جسپر کمتر کسی میده واسه فروش چون یا باید ارور داده باشه یا بردش مشکل پیداکرده باشه اما فالکون خوبهم میشه پیداکرد بهر حال من سعی خودمو می کنم >:d<

حتما جسپر؟

فالکون با قیمت پایین میتونم پیداکنم اگه بگردم اما جسپر کمتر کسی میده واسه فروش چون یا باید ارور داده باشه یا بردش مشکل پیداکرده باشه اما فالکون خوبهم میشه پیداکرد بهر حال من سعی خودمو می کنم >:d<
سلام
حالا فالکون رو پیدا کن بینیم چند میدن
مرسی

سلام به تمامي دوستان.احوال آقا حامد گل.چطوري؟؟؟؟؟؟؟

آقا همونجور كه مطلع هستيد يه چند روزي هست كه بازي CALL OF DUTY:BLACK OPS يا همون نسخه 7 نداي وظيفه مهمون ايكس باز ها و در كل كنسول باز ها شد.من الان يه چند روزي هست كه اين بازي رو بازي ميكنم.از لحاظ گرافيكي واقعا تركونده و به جرات ميتونم بگم اين بازي امسال بازي سال ميشه.شما تويه اين بازي ديگه يه سرباز عادي نيستيد

شخصیت شما در بازی اولین باری است که دارای صدا میباشد،و شخصیت شما در بازی از دیگر

هم سنگرانتان متفاوت است ، جالب اینجا است که برد و باخت شما در جنگ به خود شما

بستگی دارد ، شما فرد کوچکی در بازی نیستید ، بلکه سر نوشت جنگ و نبردی که انجام

میشود در دستان شماست.
گیم پلی بازی به گفته تولید کننده گان و طراحان بازی Mark Lamia و Josh Olin بسیار متفاوت

و امکانات بازی بسیار خیره کننده که تا به حال در هیچ سری از بازی های COD مشاهده نشده

است.
spumszfqesl2kbr4f55y.jpg

دوستان عزیز تا انجایی که اطلاعات به دستمان رسیده است مراحل بازی در (روسیه ، کوبا ،

ویتنام ، امریکای جنوبی ، ایران رخ میدهد.)

چرا ایران!!

سازنده بازی خاطر نشان کرده که در این بازی. گیمر ها شانس این را خواهند داشت که به

عنوان عضو سرویس ویژه هوایی (S.A.S) در جریان مامورت نبردی که در سال 1980 در جریان

محاصره سفارت خانه ایرانیان به وقوع می پیوندد بازی کنند.

همانطور که اشاره شد اتفاقات جذاب و هیجان انگیزی در طول بازی ممکن است رخ دهد که

ذهن مخاطب را به خود مشغول کند.

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

علی جون اینجوریا هم که میگی نیستا!!!

گرافیک کی ترکوند که من صداشو نشنیدم؟ :-/

درضمن داره مثل فاینال فانتزی میشه که 60 درصد دمو 40 درصد خود بازی!!!

سازندهاشم که تو هر نسخه عوض میشن#:-s هی پس تعصب شماره های قبلی رو به این نسبت ندین

الان metal of honor از نظر گرافیک که سرتره صدای انفجار لرزش اصلحه نوع حرکات وووووو........ b-)

فقط یه مشکل داره که اونم فجیح از خوانواده cod تقلید کرده که جالب اینجاس که از خودشون هم بهتر!!!!!=))=))=))

اگه یه روزی lt+new اومد تو بوشهر فروشگاه هی هست که تخصص داشته باشه و اپدیت کنه یعنی اینکه نه بزنه کنسول رو خراب کنه یا بفرستم تهران
ادرس رو هم بدید تو بوشهر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or