تاپیک xbox360 داران خورموج

سلام بچه ها

کسی نمیدونه تو بوشهر گیتار هیرو هست یا نه؟

راستی امیر جان بچه هایی رو که تازه 360دار شدن به سایت معرفی کن;)

حتما حامد جان

دوستان كسي ايكس باكس رو Update نكرده واسه لايو ؟‌

يه Net گرفتم . . . تا ديگه لايو هم بريم :smile:

سلام به همه بچه های گل خورموج.شرمنده چند روزی نبودم:-" .راستی کسی نمیخواد به من تبریک:cheesygri بگه .من بازی شاهراده ایرانی نسخه جدید رو تموم کردم.خیلی بازی توپیه.توپ ترین قسمتش قسمته آخره که غول بازی فارسی صحبت :eek:میکنه،یه قسمت میگه نمیتونی از دست من فرار کنی.من که خیلی حال کردم.;)
در جواب s.n.a باید بگم من آپ کردم دیگه نه بوت سی دی میخواد :biggrin1:و دیگه راحت میتونی:eek: توی لایو بری

پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.

نیازی به توضیح اضافی نیست، در صورت تکرار و مشاهده کوچکترین تبلیغ، فرد و یا افراد متخلف حداقل یک هفته تا یک ماه Ban می شوند.

سلام به بچه های گل خورموجی

علی جان از هفته بعد وارد لایو میشم b-)واسه mw2 شما هم بیا

امیر جان شما هم همینطور

راستی امیر شما که می تونی بری لایو تا اومدن من می تونی با علی بزنی

Prince of Persia The Forgotten Sands

Batman Arkham Asylum

The Saboteur

Final Fantasy

اين دوتا اخريه اگه اگه جالب بود و بچه ها خواستن بيار . . .

اقاي . . . Police _ 110 اينا كه دارم مي گم تبليغات نيست !‌

بازي هارو مي گيم حامد جان ( pspman_hamed ) ميزاره تو مغازش واسه بچه هاي

خورموج . . .

علی جون منتظرم .......................... میدونی دیگه!!!!!/:)

سایلنت‌هیل جدید، سال آینده برای Xbox360 و PS3

سایلنت‌هیل جدید، سال آینده برای Xbox360 و PS3
مسوولان کونامی در جریان کنفرانس ویژه‌ی این کمپانی در نمایشگاه E3 تایید کردند قسمت هشتم از مجموعه بازی‌های سایلنت‌هیل که هنوز عنوانی برای آن درنظر گرفته نشده است، طی سال آینده‌ی میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 منتشر خواهد شد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را زیر نظر استودیو بازی‌سازی تازه تاسیس ویترا (Vatra) سپری می‌کند. سایلنت‌هیل جدید اولین تجربه‌ی این استودیو بازی‌سازی بشمار می‌رود.

خط داستانی قسمت هشتم از این مجموعه بازی‌ها با خروج خودرو حمل زندانیان از جاده و فرار مورفی پندلتون از دست پلیس و ورودش به منطقه‌ی سایلنت‌هیل آغاز می‌شود.
سازندگان بازی در این شماره نوید معماهایی بسیار سخت‌تر، در کنار دشمنانی مخوف و ترسناک‌تر داده‌اند. هم‌چنین بازی‌کننده می‌تواند از تمام اشیاء موجود در محیط برای مبارزه با دشمنان استفاده کند.

در کنار خط داستانی اصلی، عملیات‌های جانبی نیز درنظر گرفته شده است که انجام آن‌ها می‌تواند در سرنوشت بازی تاثیر بگذارد.
اطلاعات بیشتری از قسمت هشتم از مجموعه بازی‌های سایلنت‌هیل منتشر نشده است، اما احتمالا در جریان نمایشگاه‌های آینده اخبار بیشتری از این عنوان خواهیم شنید.

Silent%20Hill_3049.jpg
- Silent Hill 8
سازنده: Vatra Games
ناشر: KONAMI
سبک: اکشن سوم‌شخص ترسناک
پلت‌فرم: Xbox360 - PS3
تاریخ انتشار: 2011 میلادی

سلام امیر جون

راستش معلوم نیست کجا برم اما متمئنم پیش پیام نمیرم چون به اندازه کافی برام انداخته!!!!
اما احتمالا می رم پیش اقا کریم فکر کنم ایشون هم اینجا به اسم x360arcade پست می دادند اپدیت کنم

خیلی دلم میخاد بدونم کی هستی اقا حامد

شکر خدا همه من رو میشناسن . اصلا ذاتم اینجوری نیست که به کسی بندازم

وقتی من اونموقع قیمتم با تهران نزدیک به 100 تومن اختلاف داشت کجا بودی و یا کل تهران رو ساپورت میکردم؟

کمی انصاف داشته باشید

تا چند روزه دیگه هم میخوام بازم مثل قدیما نرخ ها رو بشکونم:d

یا حق

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or