تاپیک xbox360 داران خورموج

حامد جان اين دي وي دي هاي الماس رايانه كيفيتش خوبه ؟

كاور درستو حسابي داره چون من بازي هامو از بوشهر مي گيرم

با بهترين كاور و دي وي دي فروشندشم خيلي بچه درستيه

خواستين ادرس بدم بهتون

سلام s.n.a جان

نگفتی کنسولت چیه از کجا چه قدر گرفتی؟:)

راستش فعلا معلوم نیست که اقا ایمان بخواد گیم هاشو اورجینال بده یا رایتی اخه همین امروز فردا میره شیراز به منم پیشنهاد داد که واسه خرید باهاش برم :biggrin1:معلوم نیست بخواد دی وی دی خوام بیاره واسه رایت یا خود نسخه هارو این دیگه بستگی به نظر خودماست به گفته خودش:cheesygri
حالا شما چه نظری دارید ؟

اگر شما یا دیگر دوستان خورموجی عناوین خاصی مورد نظرتون هستش بگید تا بگم بخره;)

من ايكس باكس رو از بوشهر كرفتم اليت

خيلي راضيم

اون دوستي كه گفت ادرس بده شرمنده والا كارتشو گم كردم اما هر چه زود تر بهتون خبر ميدم

حامد جان شما هم رفتي باش بگو اينارو حتما بياره

Saw
Batman

چند تا ديگه هم دوستان بگن من تازه گرفتم

فعلا هم فقط اين ها دارم

MW2
AC II تموم شد
Splinter
Just Cause 2

دوستان خورموجی گل از این به بعد مشکل ابدیت درایو یا داشبورد ندارید چون من یه جایی رو بلدم که خیلی ادم گلی هم هست از طرف من برید پیشش با 5000 تومان دستگاه شما رو هم ابدیت داشبورد میکنه هم درایو تازه تعمیراتتون رو هم انجام میده اگر کسی خواست بگه تا شمارش رو بهتون بدم پیام خصوصی بفرستید

یا علی

تبریک

توجه دوستان تاپسیستم هم بازیهای 360اورده اونم یه المه خدایش من که هنوز باورم نشده:pتوجه
انحصاربازی از دست بوشهری های عزیز خارج شد
;)تبریک میگم به بکس خورموج.فقط دوستان خورموجی تاپ سیستم رو حمایت کنند تا آقا قاسم یاراللهی مدیر:mobile: تاپ سیستم تشویق:clap: بشه بازی های آپدیت شده و بروز رو بیاره

حمایت

بعد ازیک مدت مذاکره:gathering: طولانی مدت و و ارسال بسته پیشنهادی حامد عزیز به تاپ سیستم .جناب آقا قاسم یاراللهی تصمیم :peace:به اوردن بازی کرد.فقط از دوستان خورموجی عزیز میخوام:praying: که تاپ سیستم رو حمایت:groupwave: کنن تا دیگه بکس های دشتی از لحاظ بازی خود کفا بشن:boxing:
ازفردا همه توی تاپ سیستم پلاسیم

دوستان خورموجی گل از این به بعد مشکل ابدیت درایو یا داشبورد ندارید چون من یه جایی رو بلدم که خیلی ادم گلی هم هست از طرف من برید پیشش با 5000 تومان دستگاه شما رو هم ابدیت داشبورد میکنه هم درایو تازه تعمیراتتون رو هم انجام میده اگر کسی خواست بگه تا شمارش رو بهتون بدم پیام خصوصی بفرستید

یا علی

بحران کاور!!!!!!!!!!

ايول تاپ سيستم اقا كيفيت بازي هاش چه جوره با كاوره ؟

s.n.a جون

جون من بی خیال کاورشو :biggrin1:

بابا مگه کاور چیه !
یارو 500تومن ناقبل واسه یه تیکه کاغذ و پلاستیک بیشتر می گیره که چی بشه؟
الان من می دونم مشکلت چیه :cheesygri
بزار یه مدت بگزره دیگه حساسیتت کم میشه همچین که دی وی دی ها رو روهم تلنبار کنی :biggrin1:

من برم از همون بوشهر بازي هامو بگيرم كه هيييچ فايده نداره

رفتم تاپ سيستم ميگم خوب من اين بازي رو مي برم ميگه وايسا رايت كنم گفتم

خسته نباشي باي باي

اينا تا تو يه چيز دست نيارنا اروم نمي گيرن ;)

من برم از همون بوشهر بازي هامو بگيرم كه هيييچ فايده نداره

رفتم تاپ سيستم ميگم خوب من اين بازي رو مي برم ميگه وايسا رايت كنم گفتم

خسته نباشي باي باي

اينا تا تو يه چيز دست نيارنا اروم نمي گيرن ;)

s.n.a جون اخه قربونت برم اگه اقا قاسم بخواد اورجینال بیاره باید از هر عنوان بالای 20 بیاره اون موقه کی این همه بازی رو می خره؟

این همه حساسیت هم خوب نیست.اون کسی هم که توی بوشهر بازی میفروشه کپی فقط فرقش با تاپ سیستم اینه که اون کپی آماده داره اما تاپ سیستم نداره.شما حاضری این همه را بری تا بوشهر ولی حاضر نیستی یه 2 دقیقه صبر کنی تا تاپ سیستم رایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:مطمئن باش اگه تاپ سیستم حمایت بشه از بوشهر هم جلو میزنه:boxing:

اوكي . . .

اما قبول كنيد الماس رايانه با كاور مي ده 2500 :cheesygri :cheesygri

خوب ديگه ما هم مجبوريم همي جوري بگيرم ولش ممنون دوستان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or