تاپیک xbox360داران کرج

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
من که از پاساژ دانشکده طبقه ی پایین پایینی بازی می گیرم اسم فرو شگاه را یادم نیست ولی در اخر پاساژ کنار پله هایی که می رود طبقه بالا

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان کرجی عزیز سلام . خواستم بپرسم از شماها، کسانی که به پاساژ دانشکده میرن ، مغازه ای رو میشناسن که آپدیت LT1.91 رو انجام بده؟؟؟؟

arminbyt

کاربر سایت
Aug 28, 2011
7
سلام به بچه های کرج من گوهردشت میشینم و همیشه بازی هامو از آرش پاساژ ایلخانی میگیرم ... اونجا آپدیت هم میکنه .... کلا مرکز بازی تو گوهردشت پاساژ ایلخلنی سره نهم....:d

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
اگه یکم حوصله خرج بدی بری تهران بهتره.من چند روز پیش اونجا بودم یه چند تا مغزه فقط ارکید داشتن که اگه بری میگن نو هست ولی بعید میدنم.فقط مغازه سونیک اسلیم داشت.اگه تهران بری بهتره.(خواست پیغام بده یه جای مطمئن بهت بگم) ولی اگه از کرج خواستی فروشگاه سونیک بهتر از بقیه جاهاست.چون کارای اپدیت هم انجام میده و از این جور چیزا سر در میاره اما بقیه بعید میدونم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقایون یه جا تو کرج معرفی کنید که بازی هاش رو به روز بیاره و با اختلاف کم از تهران....

الان کل تهرانی ها Gears دارن هر جا تو کرج می پرسیم میگه برو هفته ی بعد بیا!!!

REDKING

کاربر سایت
Jan 15, 2010
11
نام
Ashkan
اقایون یه جا تو کرج معرفی کنید که بازی هاش رو به روز بیاره و با اختلاف کم از تهران....

الان کل تهرانی ها Gears دارن هر جا تو کرج می پرسیم میگه برو هفته ی بعد بیا!!!

من خودم از 2 جا میگیرم

1. west Game نبش 12 شرقی
2. پاساژ ایلخانی بین 8 و 9 شرقی

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من دیروز با ماتریس تو 45 متری گلشهر (اقای کمالی ) صحبت کردم گفت فردا واسه Gears زنگ بزن (یعنی امروز)
LT2 هم میریزه الان

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
من که خودم LT ریختم امروزم از همون سونیک گیرز رو گرفتم و دارم بازی میکنم.

یارو میگه اپدیت میخواد ها . میگم اره خودم زدم . میگه کی زدی ؟( فکر کرده ما شاسکولیم مثلا قبلا دادم برا 1.91 ریختن ) منم گفتمش همین امروز خیلی راحته یه پاک کردن رایت کردنه. یارو میگه اره ولی یه وقت دیدی کنسولو به باده فنا دادی. ) ای بابا طرف انتظار داشت 10 تومن بش بدم تابرام بریزه می دونست ما خودمون این کاره ایم.

باز خوبه این انصاف داره 10 تومن میگیره بعضی جاها تا 20 تومن هم هست.

rage1

کاربر سایت
Oct 8, 2011
5
سلام دوستان همشهري يه سوال داشتم... شما وقتي دستگاتون رو ميدين بيرون آپديت كنه چقدر طول ميكشه؟... من 1 روز و نيمه دادم كامپيوتر شهرام تو فلكه اول گوهردشت هنوز دستگام رو نداده.... دستگام رو نو خريدم ازش گفت فيفا 12 روش اجرا ميشه رو دستگام هم آپديت :LT +1.91 بود و دستگاه هم اسليم 4 گيگ... اقا تا گذاشتيم ما هم از هر جا بي خبر زديم اپديت بشه كپي خورش پريد.. ميخواستم ببينم اول چقدر طول ميكشه كه آپديتش كنن و بعد معتبر ترين جايي كه سريع اينكار رو بكنه و قابل اطمينان باشه كجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر