تاپیک xbox360داران کرج

من که از پاساژ دانشکده طبقه ی پایین پایینی بازی می گیرم اسم فرو شگاه را یادم نیست ولی در اخر پاساژ کنار پله هایی که می رود طبقه بالا

سلام به بچه های کرج من گوهردشت میشینم و همیشه بازی هامو از آرش پاساژ ایلخانی میگیرم ... اونجا آپدیت هم میکنه .... کلا مرکز بازی تو گوهردشت پاساژ ایلخلنی سره نهم....:d

اگه یکم حوصله خرج بدی بری تهران بهتره.من چند روز پیش اونجا بودم یه چند تا مغزه فقط ارکید داشتن که اگه بری میگن نو هست ولی بعید میدنم.فقط مغازه سونیک اسلیم داشت.اگه تهران بری بهتره.(خواست پیغام بده یه جای مطمئن بهت بگم) ولی اگه از کرج خواستی فروشگاه سونیک بهتر از بقیه جاهاست.چون کارای اپدیت هم انجام میده و از این جور چیزا سر در میاره اما بقیه بعید میدونم.

اقایون یه جا تو کرج معرفی کنید که بازی هاش رو به روز بیاره و با اختلاف کم از تهران....

الان کل تهرانی ها Gears دارن هر جا تو کرج می پرسیم میگه برو هفته ی بعد بیا!!!

اقایون یه جا تو کرج معرفی کنید که بازی هاش رو به روز بیاره و با اختلاف کم از تهران....

الان کل تهرانی ها Gears دارن هر جا تو کرج می پرسیم میگه برو هفته ی بعد بیا!!!

من خودم از 2 جا میگیرم

1. west Game نبش 12 شرقی
2. پاساژ ایلخانی بین 8 و 9 شرقی

سلام
من که خودم LT ریختم امروزم از همون سونیک گیرز رو گرفتم و دارم بازی میکنم.

یارو میگه اپدیت میخواد ها . میگم اره خودم زدم . میگه کی زدی ؟( فکر کرده ما شاسکولیم مثلا قبلا دادم برا 1.91 ریختن ) منم گفتمش همین امروز خیلی راحته یه پاک کردن رایت کردنه. یارو میگه اره ولی یه وقت دیدی کنسولو به باده فنا دادی. ) ای بابا طرف انتظار داشت 10 تومن بش بدم تابرام بریزه می دونست ما خودمون این کاره ایم.

باز خوبه این انصاف داره 10 تومن میگیره بعضی جاها تا 20 تومن هم هست.

سلام دوستان همشهري يه سوال داشتم... شما وقتي دستگاتون رو ميدين بيرون آپديت كنه چقدر طول ميكشه؟... من 1 روز و نيمه دادم كامپيوتر شهرام تو فلكه اول گوهردشت هنوز دستگام رو نداده.... دستگام رو نو خريدم ازش گفت فيفا 12 روش اجرا ميشه رو دستگام هم آپديت :LT +1.91 بود و دستگاه هم اسليم 4 گيگ... اقا تا گذاشتيم ما هم از هر جا بي خبر زديم اپديت بشه كپي خورش پريد.. ميخواستم ببينم اول چقدر طول ميكشه كه آپديتش كنن و بعد معتبر ترين جايي كه سريع اينكار رو بكنه و قابل اطمينان باشه كجاست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or