تاپیک xbox360داران کرج

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منظور شما از سوزن دقیقا چیه ؟ نکنه منظورتون همون CK3 probe هست که تیم Xecuter طراحی کرده و برای key گرفتن ازش استفاده میشه؟

اصطلاح انگلیسیش رو نمیدونم ولی من این راه رو از همین فروم های بازی سنتر یاد گرفتم.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دوستان یه سوال داشتم جاشو پیدا نکردم اینجا از همشهریهام میپرسم
من 2 تا بازی از وست خریدم همون که سر خیابون دهم اصلیه همون اول بازی قفل میکنه ایراد از رایت فکر کنم
کنسولم هارد نداره میخوام ببینم اگر براش هارد بگیرم بازی رو بریزم رو هارد اجرا میشه بصورت کامل؟
و اینکه کرج جائی میشناسید که Wireless Adapters بفروشن؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من 2 تا بازی از وست خریدم همون که سر خیابون دهم اصلیه همون اول بازی قفل میکنه ایراد از رایت فکر کنم
کنسولم هارد نداره میخوام ببینم اگر براش هارد بگیرم بازی رو بریزم رو هارد اجرا میشه بصورت کامل؟

بازیش چی هست؟؟؟
از این بازیایی نیست که a.p 2.5 دارن...

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
به احتمال زیاد یکی از همون 6تا بازی ap دار هست.....
چون من خودم زیاد ازشون بازی گرفتم ومشکلی تا حالا نداشت....

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
نه بازیا لود میشه اولی بازی اسپرینتل سل هست که همون اول که لگوی یوبی سافت میاد قفل میکنه
بازی بعدی هم الیس هست که قفل نداره بازی همینکه چند قدم که بر میداره قفل میشه بازیهارو هم ارزون خریدم هزار و پونصد ممکنه از رایت باشه؟رو هارد نصب میشه بدون مشکل از رو هارد بتونم بازی کنم؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه بازیا لود میشه اولی بازی اسپرینتل سل هست که همون اول که لگوی یوبی سافت میاد قفل میکنه
بازی بعدی هم الیس هست که قفل نداره بازی همینکه چند قدم که بر میداره قفل میشه بازیهارو هم ارزون خریدم هزار و پونصد ممکنه از رایت باشه؟رو هارد نصب میشه بدون مشکل از رو هارد بتونم بازی کنم؟

خودت هم داری میگی .....
هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست.

رو هارد نصبش کنی به احتمال قوی مشکلت حل میشه!!!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
نه فکر نکنم رو هارد نصب کنی درست شه.احتمال زیاد سورس بازیت مشکل داره یا درست رایت نشده.منم یه گیرز یک داشتم که تو اکت 3 گیر میکرد.سورسش مشکل داشت.باسه این کار با برنامه abgx 360 چک کن به صورت انلاین.

SAJJAD.T.D

کاربر سایت
Jul 30, 2011
9
اوهوم منم یه زمون از این مشکل ها داشتم منتها با Battlefield bc2

آخرشم درست نشد بردم بهش پس دادم ... از یه جا دیگه همین بازی رو گرفتم اینبار کار میکرد :d

.....

برای وایرلس فکر کنم ته طبقه ی پایینه پاساژ دانشکده (یه کامپیوتری بید) داشته باشه :d

نشد باید بری توپخونه تهران یا بازار پایتخت

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
اوهوم منم یه زمون از این مشکل ها داشتم منتها با Battlefield bc2

آخرشم درست نشد بردم بهش پس دادم ... از یه جا دیگه همین بازی رو گرفتم اینبار کار میکرد :d

.....

برای وایرلس فکر کنم ته طبقه ی پایینه پاساژ دانشکده (یه کامپیوتری بید) داشته باشه :d

نشد باید بری توپخونه تهران یا بازار پایتخت

دانشکده که نداره
شما مطمئنی توپخونه یا پایتخت داره؟خودت دیدی؟

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
از کرج میخوای پاشی بری توپ خونه واسه یه بازی ؟؟؟
کرج 10 تا مغازه هست خواستی منظقت رو بگو نزدیک ترین مغازه رو بهت پ.خ کنم.
نه دوست عزیز نگرفتی چی شد
شما نقل قولی که من کردمو یه دفعه دیگه بخون
بازی اصلا مهم نیست موضوع در مورد یه قطعه جانبیه که تو کرج گیر نمیاد اداپتر وایرلس میخوام واسه لایو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر