تاپیک Xbox 360 داران شیراز

ninja2010

کاربر سایت
Oct 3, 2009
80
نام
امین
با سلام صحبت شما بیشتر به تبلغ منفی برای این پاساژ است تا درد دل کردن. بازی پلی3 که تست میکنن بعد میبرن سیروس هم تا چند روز گارانتی تعویض داره بازی ایکس باکس هم خرابی بازی چیز عجیبی نیست چون رایتی است پیش میاد حالا نفهمیدم سنگ کیو به سینه میزدی ؟

KING PARS

کاربر سایت
Oct 30, 2010
25
فکر کنم شما سنگ سیروس رو به سینه میزنید بعد من هاردو دادم بازی ریخته توش. کدومشون بازی را تست میزنن که ما نفهمیدیم بعد هم بازی نریخته بود زیر بار هم نمیرفت سیروس هم هیچ وقت مهلت تست نمی ده

Doracel

کاربر سایت
Oct 8, 2007
13
من میخوام بازی Need for speed جدید رو بازی کنم ولی اجرا نمیکنه بازی رو ...
یک آپدیتی بود که ریختم روی فلش و دستگاه آپدیت شد ولی بازم بازم بازی نمیاد .

برای آپدیت دستگاه برای اجرای بازی های جدید باید چیکار کنم ؟ (میخوام خودم انجام بدم)

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
من میخوام بازی Need for speed جدید رو بازی کنم ولی اجرا نمیکنه بازی رو ...
یک آپدیتی بود که ریختم روی فلش و دستگاه آپدیت شد ولی بازم بازم بازی نمیاد .

برای آپدیت دستگاه برای اجرای بازی های جدید باید چیکار کنم ؟ (میخوام خودم انجام بدم)
از طريق نرم افزاري ميتوني خودت اينكار را بكني ولي چند تا شرط داره توي همين سايت روش اجراي بازيهاي ap2.5را ميتوني جستجو كني . ولي از طريق سخت افزاري اگه خواستي ببر پيش دانش جلوي خودت دستگاه را باز ميكنه و انجامش ميده

Xbox iman

کاربر سایت
Nov 22, 2009
9
سلام
برای ریختن lt+ تو شیراز کجا برم هم ارزون باشه هم کارمو سریع راه بندازه . ممنون b-)
نمیخوام بیشتر از 13 تومن بدم .
شما برو مغازه شیراز ایکس باکس. پیش آقا دانش. کمتر از 13 میده! جلو خودت راش می اندازه!

آدرس : شیراز - خیابان ملاصدرا - ورودی جنب بانک ملت - طبقه 2 - شیراز ایکس باکس

تلفن :
6474137

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
کاش یه نفر جواب بده!
یعنی تو شیراز هیچ جا کینکت ندارن؟

خوب احتمالا همین سیروس اورده و فقط باید بری بپرسی یا به مغازش تلفن کن و بپرس و بنظرم فعلا خوب داره قیمت این وسیله کذایی پایین میاد و اخرین قیمتی که من دارم 230 با اداپتورش بوده و حالا اگه این مغازه های سود جوی شیرازی ارزون تر بدن که چه بهتر وگرنه نخر تا خوب قیمتش افت کنه!!!

شماره سیروس: 2227807

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام

بازی های ایکس باکسو از کجا بگیرم که هم برا لایو مناسب باشه هم دیسکش خوب باشه ارزون هم باشه 2000 تومن اینا بدم .

فکر نکنم گیرت بیاد بازی واسه لایو اقا مجتبی اون موقع داشت بازی واسه لایو +کیفیت عالی که دیگه کار نمیکنن تو این زمینه!!
شیراز پلازا فکر کنم واسه لایو بازی هاش درست باشه ولی قیمتش از اینی که گفتی بالاتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر