تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگه هیتلرشکن داری
یکی قیلم سه قسمتی آموزش ارتقا به lt+ توی youtube گذاشته. خیلی راحته
http://www.youtube.com/watch?v=ryqJgCgMri4
این آموزش برای LiteOn سری 8 هست که کارِ ساده ایه. ولی سری 7 و 9 سخت تره و کارِ هر کسی نیست. یا باید یکی از کیت های مخصوص رو داشته باشی که گیر نمیاد، یا روشِ MRA که خطرِ نابود کردنِ درایو و کنسول رو داره. ;)
حالا اگه درایوِ ایشون سری 8 هست که Lucky for him! :دی میتونه خودش انجام بده. ولی اگه نیست و DVDKey درایو رو هم ندارن، بهتره با تمامِ بدی هاش (بد رفتاری با کنسولِ زبون بسته و اینا :دی) بدن بیرون برای آپدیت.
البته همه ی اینا در صورتی درسته که فرمویرِ فعلی LT یا LT 1.1 باشه. اگه 1.6 یا 1.61 باشه، (1.61 رو مطمئن نیستم.) زیاد سخت نیست. ;)

آخرین ویرایش:
دوستان با نصب اين LT+ بازهاي جديد مثل AC و NFS رو ميشه اجرا كرد؟
يه جاي با انصاف هم براي خريد بازيهاي ريجن uc اگه سراغ داريد معرفي كنيد.

بله . فقط باید به مغازه دار بگی ورژت پچ شده برای lt+ را بهت بده
من خودم از این میخرم . ارزون ، کیفیت بالا ، stealth . حدود 550 تا بازی داره . و البته برای lt+ بازیهاش پچ شده هستن
http://forum.persiantools.com/t155902-page29.html

سلام دوستان . من الان حدود یک ماهه از میادین بازی و اینترنت دور بودم الان که اومدم واقعا گیج شدم. ظاهرا فریمور جدید اومده.من 4 ماه پیش ایکس باکسم رو پیش اقا دانش کپی خور دائم کردم الان برای اجرای بازی های جدید چیکار کنم.راستی اگه بخوام این کینکت رو بگیرم با فریمور مشکلی نداره؟ من الان کلا هیچ چیزی نمیدونم اگه یکی از دوستان توضیحات کاملی بده واقعا ممنون میشم

سلام دوستان . من الان حدود یک ماهه از میادین بازی و اینترنت دور بودم الان که اومدم واقعا گیج شدم. ظاهرا فریمور جدید اومده.من 4 ماه پیش ایکس باکسم رو پیش اقا دانش کپی خور دائم کردم الان برای اجرای بازی های جدید چیکار کنم.راستی اگه بخوام این کینکت رو بگیرم با فریمور مشکلی نداره؟ من الان کلا هیچ چیزی نمیدونم اگه یکی از دوستان توضیحات کاملی بده واقعا ممنون میشم
دوستان اگه ممکنه من رو هم راهنمایی کنید

اه اه بعد از این مافیا به اینور پیش این مرتیکه سیروس نرفته بودم تا دیشب رفتم کابل بگیرم مرتیکه احمق طلبکاره اینگار 1جور حرف میزنه فک میکنه ما خریم کابل 5 تومنی میخای بندازی 12 تومن!! باید درست حرف بزنی نه اینطوری واقعا واست متاسفم

دوستان اگه ممکنه من رو هم راهنمایی کنید

یک آپدیت جدید آمده که هک هم شده . برای نصب هر دو تا باید به آدم حرفه ای اینکاره مراجعه کنید . برای این که ببینید کنسولتان را که تازه خریدین این دو تا چیز روش نصب شده ،باید یکی از دو تا بازی need for speed hot pursuit یا assassin creed brotherhood داخل دستگاهتان بذارید . اگر اجرا شد یعنی دستگاهتون آپدیته اگر نشد باید ببرین پیش یک کسی مثل آقا دانش.
مواظب باشید بیشتر از 10 تومن ندید .قیمتش همینه

دوستان من درایوم هیتاچی هستش ولی بازی رو اجرا نکرد

اسیسناس رو میگم

من آپدیت روی خود سی دی رو هم که اجباری بود انجام دادم اجرا نشد باز هم

الان باید چی کار کنم غیر از کلید قرار دادن پشت دستگاه اون طوری نمیخواهم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or