تاپیک Xbox 360 داران شیراز

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,444
نام
Ali
کسی هست که ازشیراز کینکت خریده باشه؟
از کجا و چه قیمت؟

چند روز پیش از مغازه سیروس سوال کردم میگفت 270 تومن و حسابی میندازه به ملت و بنظرم بهترین جا برای خرید همین سایت بازی سنتر هست که الان داره به قیمت 230 تومن میده و پول پست هم نمیگیره و اگهیش الان بالای سایت هست و دیگه ادم هم خیالش هم راحته سرش کلاه نمیره و بنظرم اگه بیشتر صبر کنی ارزونتر هم میشه;)

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
چند روز پیش از مغازه سیروس سوال کردم میگفت 270 تومن و حسابی میندازه به ملت و بنظرم بهترین جا برای خرید همین سایت بازی سنتر هست که الان داره به قیمت 230 تومن میده و پول پست هم نمیگیره و اگهیش الان بالای سایت هست و دیگه ادم هم خیالش هم راحته سرش کلاه نمیره و بنظرم اگه بیشتر صبر کنی ارزونتر هم میشه;)
مرسی.
با این حساب که از سیروس نمیگیرم.

Xbox iman

کاربر سایت
Nov 22, 2009
9
آموزش وصل شدن به xbox live

دوستان آموزشی برای وصل شدن به xbox live برام پیدا کنید.
آخه من می خوام فقط با مودم adsl و وصل کردنش به ایکس باکس ، به xbox live وصل بشم ولی نمیشه!:(
این آموزش های این سایت رو هم امتحان کردم ولی نشده!:(
یه آموزشی برام بزارید.;)

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
دوستان آموزشی برای وصل شدن به xbox live برام پیدا کنید.
آخه من می خوام فقط با مودم adsl و وصل کردنش به ایکس باکس ، به xbox live وصل بشم ولی نمیشه!:(
این آموزش های این سایت رو هم امتحان کردم ولی نشده!:(
یه آموزشی برام بزارید.;)
بابا این اموزش خود سایت خیلی خوبه شما از شرکتی که گرفتین 1 یوزر و رمز داده درسته؟
مودم رو وصل کن به ایکس باکس تو قسمت کانکشن بیا این رمز و یوزر رو وارد کن بعدش این تست کانکشنت اگه درست بود دیگه حله باید کانکت بشی دقت کن ببین کجای کار رو ایراد داری بیا اینجا بگو

edwin_mm

کاربر سایت
Feb 4, 2011
3
فکر نکنم گیرت بیاد بازی واسه لایو اقا مجتبی اون موقع داشت بازی واسه لایو +کیفیت عالی که دیگه کار نمیکنن تو این زمینه!!
شیراز پلازا فکر کنم واسه لایو بازی هاش درست باشه ولی قیمتش از اینی که گفتی بالاتره

شیراز پلازا کجاست؟
من دادم آقای دانش lt+ واسم ریخته الان نمی دونم wm2 رو از کجا بگیرم که بتونم بازی کنم.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit

Xbox iman

کاربر سایت
Nov 22, 2009
9
بابا این اموزش خود سایت خیلی خوبه شما از شرکتی که گرفتین 1 یوزر و رمز داده درسته؟
مودم رو وصل کن به ایکس باکس تو قسمت کانکشن بیا این رمز و یوزر رو وارد کن بعدش این تست کانکشنت اگه درست بود دیگه حله باید کانکت بشی دقت کن ببین کجای کار رو ایراد داری بیا اینجا بگو
من بدون رمز و یوزر وارد اینترنت میشم.
یعنی وقتی مودم رو روشن می کنم صاف وصل می شم به اینترنت.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من بدون رمز و یوزر وارد اینترنت میشم.
یعنی وقتی مودم رو روشن می کنم صاف وصل می شم به اینترنت.
خب اینکه کارت رو خیلی راحت تر کرده شما برو کلا اگه تنظیم دستی کردی ایکس باکس رو بزار رو حالت دیفالت!!بعد مودم رو وصل ایکس باکس کن بعد تست کانکشن رو بزن کار خاصی نباید انجام بدی خودش به صورت خودکار باید وصلت کنه

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
دوستمون درست میگوییند
برو به این تاپیک
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=9817
حتما ip خودت رو تنظیم بکن
بر اساس اینها

در این مرحله باید IP Address رو انتخاب کرده و این IP رو وارد کنید : 192.168.1.3

در قسمت بعد یعنی SubNet Mask باید این IP رو وارد کنید : 255.255.255.0

در قسمت سوم که Gateway نام دارد باید IP مودم رو وارد کنید که برای همگی مودم ها یکی می باشد : 192.168.1.1

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان

همون روز که میگی سیروس 270 نومان می فروخته فروشگاه های دیگه که کینکت داشتن حداقل 300 میدادن .... و در حال حاضر هم 215 تومن هم گیر میاد:))

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,444
نام
Ali
همون روز که میگی سیروس 270 نومان می فروخته فروشگاه های دیگه که کینکت داشتن حداقل 300 میدادن .... و در حال حاضر هم 215 تومن هم گیر میاد:))

پیمان هنوز زنده ای؟:))
راستی اون پسره که تو مغازتون بود و یه ته ریش هم داشت و اسمش یادم نیست حمید بود یا چیزه دیگه الان کجا رفته و یه چند باری که دفه های اخیر اومدم مغازه ندیدمش؟;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر