تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
عجب تاپیک سوت وکوریه

برو بچ شیرازیکجایین که تاپیک این بلا به سرش اومده؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ارتباط

دیدم همه سیروس سیروس می کنن
گفتم آدرسشو بدم هر چند که شیرازی نیستم ولی از شیرازم دور نیستم لاریم اینم آدرس و شماره تلفن :
خیابون داریوش پاساژ مهدی
تلفن : 2227807-0711

سلام هم شهری میشه بیشتر با هم آشنا شیم 360 داری یا پی اس 3 ؟
/:)

دوستان عزيز من شيرازي نيستم

ولي گفتم يه چيزي رو بگم

هميشه هر ساله نزديك عيد كه ميشه همه جنسا گرون ميشه

حتي اگرم جنسي داشته باشن بازم برايه عيد انبار ميكنن و بعدش ميگن نزديك اسفند بارمون ميرسه كه گرونتر بفروشن عين همين 360 و فروشگاه هايه شهر هايه بزرگ

میگن دیگه سیروس بازی Xbox360 رو Verbatim نمیاره رو DVD معمولی میاره اونم چند ...................... 6000 تومن:blink:
پاساژ صدف داره همون جنسو میده 5000 تومن.من که خریدم راضی بودم تازه از سری جدید داره رو DVD با کیفیت بالاتر میزنه.
:groupwave:
:excited::excited::excited::excited::excited:

تازه میتونین بازی رو سفارش بدین بعد فرداش بیاین بگیرین:o

میگن دیگه سیروس بازی Xbox360 رو Verbatim نمیاره رو DVD معمولی میاره اونم چند ...................... 6000 تومن
پاساژ صدف داره همون جنسو میده 5000 تومن.من که خریدم راضی بودم تازه از سری جدید داره رو DVD با کیفیت بالاتر میزنه.

1000 ارزون تر ، چون دست دومه...
اون پسره که براش بازی ها رو میاره ، میره از سیروس بازی میخره ، تموم می کنه ، بعدش میده این یکی براش میفروشه...
البته قبلا خود سیروس از پیشش بر میداشت ، ولی حالا دیگه اینکار رو نمی کنه ، برای همین میده به اون یکی براش بفروشه...

اون پسره که براش بازی ها رو میاره ، میره از سیروس بازی میخره ، تموم می کنه ، بعدش میده این یکی براش میفروشه...
البته قبلا خود سیروس از پیشش بر میداشت ، ولی حالا دیگه اینکار رو نمی کنه ، برای همین میده به اون یکی براش بفروشه...
چرا هرکی ی چیزی در مورد سیروس میگه سریع ی مشت حرف مسخره که از خودتون در مییارید بارش مکنید؟ :evil::confused:
این آقا راست میگه صدف بازارو پکوند علت تقاضای زیاد بازی XBOX360 هست و داشتن دست تو بازار تهران .(شرکت های کپی سی دی & دی وی دی):)
راستی من به مدیر سایت NEXTGEN تهران EMAIL زدم گفتم پارگام داره دزدی میکنه EMAIL زد رسیدگی میشود . حالا پارگام بازی میفروشه 7000 حالا باز بگید سیروس .کیفیت DVDش هم خیلی بالا هست من پوست یکیشو کندم DUBLELIYER بود.:arrowd:

هووووووووووووووووووو........................چن وقته که پاساژ صدف نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
بعدشم تا از چیزی مطمئن نیستی.برای کسی حرف نساز.:punish:

والا دوستان ما که نمیخواهیم طرفداری این یا اونو بکنیم هردوشون پولشونو میگیرن ما که نباید ازشون بیخودی دفاع کنیم.
به جای این حرفهای خودایش بیاید عوض بازار گرمی واسه اونا به فکر خودمون باشیم بابا قیمتها را بیخودی میکشن بالا من خودم یک بازی که گیرم میاد یک dvd 9 gige میخرم بعد واسه دوستام رایت میکنم از اصلش هم بهتر میشه قیمتش هم فقط 2700 تومان خامش هست اونم وقتی میخره میده من رایت میکنم .
خودایش همین سیروس که من دوستشم هستم به من میده 7000 حالا میگیم جنس dvd هم خب بازم خیلی روش میکشن.
پارگام به من میداد 10 هزار تومان بابا چه خبره.
حالا تو پاساژ صدف قیمتها را کاهش دادن رایتی با عکس 5 هزارتومام خب این باز بهتر بود .
پارگام و سیروس هم کمش کردن چون ناچار بودن شد 6 هزار تومان.
حالا یک نفر به اسم علی مصباحی اومده تو پاشاژ صدف تو مغازه هومن میگه من رایتی میدم 4 هزار تومان
ما هم کلی خوشحال که به سودمون میشه .
چندتا بازی سفارش دادیم صد بار هم رفتم تحویل بگیرم اما نه خودش بود نه بازی ها اخر هم گفتم .......
خدا وکیلی این همه بحث در مورد این ادمها که فقط به فکر پول تو جیب خودشون هستند و یکم انصاف ندارند ارزش داره؟
به خدا من ادمی نیستم برای 2 تومان کم و زیاد بخواهم این حرفها را بزنم یا کسی را خراب کنم الان حدود 34 تا بازی خریدم که حتی بعضیاشونم 2 تایین چون خراب شدن ولی من نظرم اینه که بی خودی از سیروس یا پارگام یا بچه های صدف تبلیغ نکنیم.
خوش باشید

ما هم که 2 ماه پیش گفتیم اینا داران میچاپنمون همشون گفتن ps2 نخریدی 360 خریدی . ما گفتیم باید بازی ارزون شه همه گفتن قیمتش همینه اگه جای بهتری میشناسی آدرس بده ماهم بریم بخریم حالا ی بنده خدایی پیداشد ی آدرس داد میگین بازی دست دومه معلومه که بحث با شما هیچ فایده ی نداره .

ببخشیدا ولی مضخرف ترین دیسک ها مال همین سیروس اگرم میخواین سی دی بگیرین هیچ جا بهتر از نکست گن نیست که فقط یکی دو روز باید صبر کنی که البته میارزه به خراب شدن درایو هستش :evil:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or