تاپیک Xbox 360 داران شیراز

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
شما یک جا معرفی کن که از اون توی شیراز بازی میخری تا من بیام حضوری بریم ازش بازی را ارزونتر از سیروس با همین شرایط بخریم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عزیزم من شما دیگه سر آدم را درد میاری خوب بگو کجا میخری که ارزون تر هست خداوندا
در ضمن این سیروس بازی هاش را از iranxbox از آرش تمجید زاد میخره دیگه هم بحث را تموم کن یعنی جوابم را نده چون منطق نداری زمانی که توانستی جای ارزون تر بگی بعد بیا جواب بده

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
خودت منطق نداری اگه صحبت کردن بلدنیستو ادب حرف زدن نداری می تونی اصلا ساکت بمونی.:mad: منم اصلا با شما کاری ندارم.
اینو با تو نیستم. شایدم سیروس خودش گرون میخره خدا میدونه. ایشالا یا ارزون میشه یا خودش میاد این مطالبو میخونه گرونتر میشه.

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سیروس از شیراز نمیخره.اونم از ی جایی شبیه این میخره پس قیمت ها رو گرون میده. حالا باز شما بگو مرغ ما ی پا داره.

فکر کنم شما داری می گی مرغ یه پا داره...
مگه من نگفتم سیروس داره از IranXBox جنس میاره؟!...
باز میگی داره از یه جایی مثل.... جنس می خره؟!...
شما که حاضر نیستی 7000 بدی برای بازی اصلا چرا رفتی XBox360 خریدی؟!...
میرفتی که PS2 میگرفتی ، هر بازی 500 تومن...
اصلا میرفتی PS1 می خریدی ، هر بازی 200 تومن...
در ضمن وقتی بحث گرونی ارزونی پیش میاد باید مقایسه کنی ، نمی تونی بگی گور بابای فلانی...

ایشالا یا ارزون میشه یا خودش میاد این مطالبو میخونه گرونتر میشه.

محض اطلاعتون بگم ، خودش هم بدش نمیاد ارزونتر بشه! هم کنسول بیشتر میفروشه هم بازی...
در ضمن بچه سوسول نیست که بیاد بخونه قهر کنه... هرچند اصلا وقت این خاله زنک بازی ها رو نداره...

پ.ن: قابل توجه دوستانی که می گفتن با سیروس صحبت کن ورباتیم بیاره...
الآن داره ورباتیم میاره ، قیمت هم گرون نکرده... اونوقت بعضی های میان نمک می خورن نمک دون میشکنن...
شما برات گرونه ، خوب نخر... کسی که مجبورت نکرده عزیزم... برو مالزی ( استمپری ) بخر 6000 تومن ، بخر 5000 تومن... اصلا بازی نخر ، به ما چه... به پات نیفتادن که بیا از سیروس بخر... ولی دلیل نمیشه بیای بگی سیروس گرون فروشه... تا وقتی هم که ورباتیم ارزونتر پیدا نکردی ، نمی تونی ثابت کنی که گرون فروشی در کاره...دیگه 1000 تومن سود که باید بکنه...

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
بابا من از همتون معضرت میخام . دیگه خلاص بیاید بحثو عوض کنیم . شما ها راست میگیت.هممون دندمون نرم میخریم.اصلا سزای کمفروشی هم نخریدن نیست. :cheesygri:biggrin1::mrgreen::hurted1:منم مثل شما با سیروس دوستم گفتم ی دست صدا نداره ولی دیدم اصلا دستی نیست که بخواد صدا داشته باشه .بیخیال بابا

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
منم مثل شما با سیروس دوستم گفتم ی دست صدا نداره ولی دیدم اصلا دستی نیست که بخواد صدا داشته باشه .

البته قبل از اینکه شما تشریف بیارین بچه زحمت کشیدن و سیروس رو مجاب به آوردن ورباتیم کردن... ;)
پس برای همین بود که بیشتر بچه ها باهاتون مخالفت کردن... چون قبلش برای Hp باید 7000 تومن میدادن...

آخرش هم به قول خودتون :
بیخیال بابا

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
ای دستم بشکنه که این همه رفتم به سیروس گفتم ورباتیم بیاره واقعا حقمونه پارگام دزد دیتا رایت رو بده 9 الی 10 تومن اون شعبه های گاگول شیراز توی هم مالزی رو بدن 10 تومن.من فقط و فقط با یک مالزی لنز دستگاهم به... رفت حالا هم که کلا دستگاهی رو که پارگام نامرد بهم انداخت 540 تومن 5ماه هم کار نکرد برام وگرنه برای ورباتیم 10 تومن هم حاضر بودم بدم.من قبل از اینکه ورباتیم بیاره hp رو میخریدم 6 تومن اولین ورباتیمی هم که آورد بازی cod 4 بود که سفارش داده بودم بیاره که حتی خود سیروس میگفت هنوز قیمتش رو در نیاوردم که خودم گفتم تو سایتشون میدن 6500 شما بده 7 تومن که قبول کرد حالا اگه بدکاری کردم برید برای 500 تومن ارزونتر تو صف بانک وایسید.شرمنده میدونم بحث رو تموم کردید ولی من چون چند روز اینترنتم قطع بود مجبور شدم جواب بدم.بازم معذرت میخوام

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام بروبچ خسته نباشید میبینم که همتون مشکی پوش شدید. ایشالا این 2 ماه بخ خوبی خوشی تموم بشه .:(
راستی یکی از بچه ها رفته بود مغازه سیروس بهش گفته DVD9 گیر نمیاد حالا چه خاکی بر سرمون کنیم.:((
گفته تو تهرانم نیست من ی دونه خام دارم میفروشمش 100000 تومن . کسی نمیخره؟:cool:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
آقا اگه خبری دارید بگید تا عصر برم بخرم وگرنه 2روز میخوره به تعطیلات.الانم که ساعت 2 هست همه جا تعطیله
یعنی میشه امروز دوباره بتونم بازی کنم......:worthy::praying::praying::praying::clap::clap::clap:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
من امروز زنگ زدم سیروس.همون خانومه که پشت دخل میشینه گوشی رو برداشت ازش پرسیدم گفت نداریم.جریان چیه؟نکنه فقط به آشنا میفروشن؟آقایون عرفان و فرزاد شما خبری ندارید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر