تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سیروس خوب بود ولی ورباتیم نمیاره بد شد در کل صدف را هم بندازید دور مردک این هومن من از قدیم میشناسمش حتی با داداشش دوست بود آدم مارمولکی هست اوندفع رفتم میگم میخوام میگه باشه بعد تا پول را دادم گفت باید فردا بیای انگار بیکارم مثلا اول که 360 اومده بود به من میگفت 100 تومن گرون خریدی در حالی که من قیمت همه ایران را داشتم من 50 کمتر خریده بودم صدف را ول کنید پارگام هم که برای همه مشخصه اصلا دربارش بحث نمیکنم که فقط مکانی هست تا بچپونه برای افراد هالو فعلا یک سایت اومده 6500 ورباتیم میده تبلیغش هم همین سایت گزاشته از اون بخرید بقیه دیسک ها هم 4500
------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی هم که هی میگن کاش ps2 میخریدیم یکی نیست بگه عزیز من شما قبلش که بخری باید میدونستی بازیش چنده بعدم مثل اینکه نمیدونی چی خریدی شما داری ps2 را با 360 که به طور دقیق دقیق 8 قدرت ps2 را داره مقایسه میکنی خوب عزیز من شما پول 7 تومن میدی ولی بازی باگرافیکی بازی میکنی که صد سال روی کامپیوتر با این قیمت نمیتونی بازی کنی

سیروس خوب بود ولی ورباتیم نمیاره بد شد در کل صدف را هم بندازید دور مردک این هومن من از قدیم میشناسمش حتی با داداشش دوست بود آدم مارمولکی هست اوندفع رفتم میگم میخوام میگه باشه بعد تا پول را دادم گفت باید فردا بیای انگار بیکارم مثلا اول که 360 اومده بود به من میگفت 100 تومن گرون خریدی در حالی که من قیمت همه ایران را داشتم من 50 کمتر خریده بودم صدف را ول کنید پارگام هم که برای همه مشخصه اصلا دربارش بحث نمیکنم که فقط مکانی هست تا بچپونه برای افراد هالو فعلا یک سایت اومده 6500 ورباتیم میده تبلیغش هم همین سایت گزاشته از اون بخرید بقیه دیسک ها هم 4500
دوستانی هم که هی میگن کاش ps2 میخریدیم یکی نیست بگه عزیز من شما قبلش که بخری باید میدونستی بازیش چنده بعدم مثل اینکه نمیدونی چی خریدی شما داری ps2 را با 360 که به طور دقیق دقیق 8 قدرت ps2 را داره مقایسه میکنی خوب عزیز من شما پول 7 تومن میدی ولی بازی باگرافیکی بازی میکنی که صد سال روی کامپیوتر با این قیمت نمیتونی بازی کنی
اینکه صدف به شما گفته فردا بیا بگیر یا هومن و دادشش مارمولکن به ما مربوط نمیشه هرجا که بازی مورد نظرمونو داشت قیمتم خوب میداد عقل حکم میکنه که بخریم ما که نمیخایم باهاشون زندگی تشکیل بدیم.پارگام هم الان داره میفروشه 7000 دی وی دی شم دولایه هست جنس کاورم خوبه بازی های جدیدم به روز میاره!!!!!.در ضمن درسته که 360 خریدم و بازی باگرافیک و از کامپیوترم بهتره ولی چرا با PS3 مقایسش نمیکنی که بازی هاش شصت هفتاد هزارتومن گرافیکشم همچین شاخ نیست .

امیر جون اگه فقط واست قیمت مهم و بازی جدید و برات مهم نیست که درایو بدبختت چی میشه بگو تا ادرس بدم بری اشغال بخری(سی دی)
نه عزیزم مرغوبیت واسم مهمه .منم نگفتم برو سی دی سیلور مالزی بخر .همین بازی های صدف امروز عصر یکی خریدم کاغذ روشو کندم اونم دولایه بود .دیگه از جنس دی وی دی یا سی دی چی میخای. شما رو هم کسی زور نکرده که ارزون بخری میتونی گرون بخری اصلا اگه ی جا که ورباتیم داشت بهت گفت 7000 دست کن تو جیب 8000 تومن بزار بگو 1000انعام بچو:laughing:
خود مختاری .ی بدبختی اومد ی آدرس داد دهنشو.....:-"
از من ناراحت نشید علیه منم موزع نگیرید من نه مغازه دارم نه اینا آشنام هستن منم یکی مثل شما ها فرغ من با شماها از دادن پول زور تا جایی که بشه جلوگیری میکنم .دوست من اینو بدون (هر جنسی یا چیزی یا کسی ی قیمتی داره) هر چیزی به قیمتش می ارزه (سخنی گوهر بار از amir8mile.herogame{ک} );)

امیر آقا راست میگه.بابا سیروس الن داره رو DVD Laser جنساشو میزنه.Verbatim دیگه کجا بوده........... خدا بیامرزتش.قیمت DVD خام سیروس باصدف یکیه ولی RIDATA کجا DVD LASER کجا................:confused:

قیمتا رو هم که خودتون میبینید.......................

:book:یه کم آدمم خودش تحقیق کنه بد نیست:book:

LASER یه دیسک Second Class با مدیای Ricoh هست و به مراتب نسبت به Ritek با 360 سازگارتره... ;)

همین بازی های صدف امروز عصر یکی خریدم کاغذ روشو کندم اونم دولایه بود

مگه قرار دولایه نباشه...
دوست عزیز همه بازی های 360 روی DVD های دو لایه رایت میشن...

مگه قرار دولایه نباشه...
دوست عزیز همه بازی های 360 روی DVD های دو لایه رایت میشن...[/quote]

من دی وی دی تک لایه هم دارم sdafe

نه عزیزم مرغوبیت واسم مهمه .منم نگفتم برو سی دی سیلور مالزی بخر .همین بازی های صدف امروز عصر یکی خریدم کاغذ روشو کندم اونم دولایه بود .دیگه از جنس دی وی دی یا سی دی چی میخای. شما رو هم کسی زور نکرده که ارزون بخری میتونی گرون بخری اصلا اگه ی جا که ورباتیم داشت بهت گفت 7000 دست کن تو جیب 8000 تومن بزار بگو 1000انعام بچو:laughing:
خود مختاری .ی بدبختی اومد ی آدرس داد دهنشو.....:-"
از من ناراحت نشید علیه منم موزع نگیرید من نه مغازه دارم نه اینا آشنام هستن منم یکی مثل شما ها فرغ من با شماها از دادن پول زور تا جایی که بشه جلوگیری میکنم .دوست من اینو بدون (هر جنسی یا چیزی یا کسی ی قیمتی داره) هر چیزی به قیمتش می ارزه (سخنی گوهر بار از amir8mile.herogame{ک} );)
دوست عزیز من نمیدونم به شما چی بگم شما برو اول اطلاعات بگیر بعد بیا نظریه بده همون مالزی هم که میخری 2 لایه هست اصلا به طور کلی 360 بازی هاش روی dvd dual leyer هست حالا شما اومدی میگیم چون این هست خوبه ولی این نشون میده که شما حتی نمیدونی بازی های 360 روی چه دیسکی هست کلا شما اصلا برو بفروش این دستگاه را چون یک مدت پیش هم من باهات بحث کردم دیدم به نتیجه نمیرسه شما برو ps3 یا همون ps2 بخر بازی هاش هم برات میصرفه دوستان عزیز گل شیرازی این بحث را ادامه ندهید چون بی نتیجه است البته منم دیگه جواب این بحث را نمیدم فقط فعلا بگم
از شیراز فعلا نخرید از همون 6500 بخرید

حال کی گفت RITEK ............................

خوب که خود گفتی :

یه کم آدمم خودش تحقیق کنه بد نیست

دوست عزیز دیسک های RiData دارای مدیای Ritek هستند که باز هم دیسک Second Class هست.
اما چیزی که تجربه نشون داده ، اینه که Ricoh بیشتر با 360 میخونه تا Ritek....

خدا رو شکر که من دستگام 3 چراغ شد و از دست همه این بحثها راحت شدم ولی نکته ای که باید بهش توجه کرد اینه که تا وقتی مثل تهران بازار رقابتی نشه وضع همینه.تا وقتی که میکرو تو قاب ps2 فروش داره یا ملت هنوز دنبال بازی ps1 هستن و هی میان میگن بازی جدید براش نیومده خوب معلومه فروشنده ها هم به فکر چند نفری که 360 دارن نیستن فوقش چند تا بازی از تهران میخرن که با سود خودشون این قیمتها در میاد حالا اگه یه بدبختی بخواد ps3 بخره که فکر کنم باید بره بمیره تو این شهر...

خوب که خود گفتی :

دوست عزیز دیسک های RiData دارای مدیای Ritek هستند که باز هم دیسک Second Class هست.
اما چیزی که تجربه نشون داده ، اینه که Ricoh بیشتر با 360 میخونه تا Ritek....
ولی من رو LASER رایت کردم ولی به خوبی RIDATA بازیهاش جواب نمیده...............
Laser اذیت میکنه تا بازیهاش بیاد بالا ولی RIdata سریع میاد بالا.
اگه یادتون باشه سیروس سری اول رو RIDATA میورد(هموناروهم مینداخت به ملت 6000 تومن):confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or