تاپیک Xbox 360 داران زنجان

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
یه مقدار زمان میخواد که کینکت روی بازی های حرفه ای جا بیافته.فعلا نه کسی کاملا بلده واسش یازی حرفه ای بسازه و همینطور اینکه قصد مایکروسافت از عرضه کینکت این نیست!:)
به نظر من مایکروسافت فعلا قصد جذب گیمرهای Casual رو داره!;)
تایید میشه!:d
چی مغایرت داره؟
من 2تا بازی بیشتر ندارم فعلا، فصل امتحاناس
1-کینکت ادونچرز
2-کینکت اسپورتز

فعلا همین.ولی اینی که میگن نمیدونم تاخیر داره و فلان، اینو ما ندیدیم، اگرم باشه مشهود نیست. بازیاشم واقعا سرگرم کنندس، آقایون مقایسه بین wii و کینکت اشتباس، خیلیا میگن خب بازیای کینکتو که خیلی قبل تر wii داشت، درسته ولی :
در مورد کینکت باید به آینده امیدوار بود.
امیدواریم!
درضمن کسی نگفت که بازیای کینکت سرگرم کننده نیستن! ما که همچی حرفی نزدیم.
در مورد مقایسه ی بین کینکت با Move و Wii هم که حرف شما تایید میشه و اون دوتا اصلاً کنترلر دارن، دقت کنید که گاهی اوقات جای این و آن عوض میشه ها!:d
و در راستای سخنان شما:
آن یکی شیر است اندر بادیه وآن یکی شیر است اندر بادیه!
آن دگر شیر است کآدم می‌خورد وآن دگر شیر است کآدم می‌خورد!
که به نظرم نمیشه در مورد این و آن نظر داد!
fifa 12 برای کینکت میاد
میشه منبع بدی برادر؟
تاحالا که به نظر این خبرتون فیکه! چونکه ماه آگست سال قبل جناب آقای Peter Moore، رئیس الکترانیک آرتز اعلام کرد که برای سری فیفا نباید به این زودیها انتظار حسگرای حرکتی یا قابلیت سه بعدی داشت.:d (منبع) نمیدونم شما از کجا این موضوعو مطرح میکنید؟!

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
میشه منبع بدی برادر؟
تاحالا که به نظر این خبرتون فیکه! چونکه ماه آگست سال قبل جناب آقای Peter Moore، رئیس الکترانیک آرتز اعلام کرد که برای سری فیفا نباید به این زودیها انتظار حسگرای حرکتی یا قابلیت سه بعدی داشت.:d (منبع) نمیدونم شما از کجا این موضوعو مطرح میکنید؟![/QUOTE]

منم تو هیمن سایت خوندم که اصلا قرار نیست به این زودیا EA برای کینکت فیفا بزنه.ولی خوب این دوستمون میگن میاد.ما که از خدامونه اما :

دلخوش به فانوسم مکن - اینجا مگر خورشید نیست؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
میشه منبع بدی برادر؟
تاحالا که به نظر این خبرتون فیکه! چونکه ماه آگست سال قبل جناب آقای Peter Moore، رئیس الکترانیک آرتز اعلام کرد که برای سری فیفا نباید به این زودیها انتظار حسگرای حرکتی یا قابلیت سه بعدی داشت.:d (منبع) نمیدونم شما از کجا این موضوعو مطرح میکنید؟!

منم تو هیمن سایت خوندم که اصلا قرار نیست به این زودیا EA برای کینکت فیفا بزنه.ولی خوب این دوستمون میگن میاد.ما که از خدامونه اما :

دلخوش به فانوسم مکن - اینجا مگر خورشید نیست؟
خوبه! و:
دریاب کنون که نعمتت هست به دست - کین دولت و ملک می رود دست به دست

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
خوبه! و:
دریاب کنون که نعمتت هست به دست - کین دولت و ملک می رود دست به دست

حیف میترسم مسئولای سایت بیان اخطار بدن که اینجا سایت شعر و ادبیاته مگه؟:) ولی یه شعر خوب واسه بیت بالات سراغ داشتم آقای shjafari عزیز:-*
حالا یه سئوال، میخام راجع به بازی ninja blade بدونم، بازیه خوبیه در کل یا نه؟
کسی بازیش کرده؟

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
حیف میترسم مسئولای سایت بیان اخطار بدن که اینجا سایت شعر و ادبیاته مگه؟:) ولی یه شعر خوب واسه بیت بالات سراغ داشتم آقای shjafari عزیز:-*
کسی بازیش کرده؟
من رو پی سی تمومش کردم خیلی شمشیر زنیش جذابه من که خیلی خوشم اومد ازش

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
من رو پی سی تمومش کردم خیلی شمشیر زنیش جذابه من که خیلی خوشم اومد ازش

دادایا قوربان:-* من یه داداش کوچیک دارم که ایکس باکسو واسه اون گرفتم، خودم خودمو بازنشست کردم تو زمینه بازی کردن ;) داداشم دوم راهنماییو میخونه، میتونه بازی کنه این بازیو؟
در ضمن اگه دوستان دیگه ایم بازی کردن این بازیو نظر بدن لطفا.ممنون :-*

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
کسی بازیش کرده؟
آره بعید نیست!
در ضمن اسم من حسینه!
نینجا بلید هم بازی بدی نیست، نسبتاً خوبه ولی نمیشهه گفت عالیه.
در کل ارزش یکبار امتحان کردنو داره.
دادایا قوربان:-* من یه داداش کوچیک دارم که ایکس باکسو واسه اون گرفتم، خودم خودمو بازنشست کردم تو زمینه بازی کردن ;) داداشم دوم راهنماییو میخونه، میتونه بازی کنه این بازیو؟
در ضمن اگه دوستان دیگه ایم بازی کردن این بازیو نظر بدن لطفا.ممنون :-*
اگر به گروه سنی و تاثیرات روانی و ... اعتقاد دارید مطلقا نه!
چون این بازی از ESRB رده ی سنی Mature یا +17 رو گرفته و احتمالاً برادر شما با سن بالای 17 سال دوم راهنمایی رو نمیخونه!:d
وگرنه اگر(!) براتون مهم نیست، همه ی بازی ها برای ایشون مجازه!!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام دوستان هم استانی

آقا یکی مارو راهنمایی کنه
ps3 یا xbox 360 ؟
کپی خور شدن کامل و هزینزم دز نظر بگیرید
راستی xbox slim چنده ؟ و کی کامل -- میشه؟
یه توضیه کلی به همراه قیمت هر دو بدید ممنون میشم میخوام یکم روشن شم بد تحقیق کنم بدم اگه خدا بخواد بخرمیش

اها راستی موس و کیبور به کدومشون وصل میشه ؟ یه زمان خیلی وقت پیش یادم میاد به xbox با یه دستگاهی وصل میشد

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام دوستان هم استانی

آقا یکی مارو راهنمایی کنه
ps3 یا xbox 360 ؟
کپی خور شدن کامل و هزینزم دز نظر بگیرید
راستی xbox slim چنده ؟ و کی کامل -- میشه؟
یه توضیه کلی به همراه قیمت هر دو بدید ممنون میشم میخوام یکم روشن شم بد تحقیق کنم بدم اگه خدا بخواد بخرمیش

اها راستی موس و کیبور به کدومشون وصل میشه ؟ یه زمان خیلی وقت پیش یادم میاد به xbox با یه دستگاهی وصل میشد
ببینید بستگی به خودتون داره .
PS3 کپی خور شده ولی شما برای اجرا بازی ها به یک هارد اکسترنال هم نیاز دارید که بازی ها رو توش بریزید که اگه هارد اکسترنال ندارید یک هزینه ای هم باید برای اون بپردازید و تهیه اش کنید . اما ایکس باکس چون همون دیسک بازیهاش کپی شده دیگه لازم به تهیه هارد و ... نیست و شما براحتی با گذاشتن دیسک تو دستگاه میتونید بازی رو اجرا کنید !
PS3 یه سری بازی های انحصاری خیلی خوب خودش رو داره و از نظر بازیهای انحصاری از ایکس باکس کمی سرتره !
اگه به دسته کنسول هم اهمیت میدید دسته ایکس باکس خیلی خوش دست تر از پلی استیشن 3 هستش و دسته پلی استیشن 3 زیادی کوچیک هستش و به خوش دستی دسته ایکس باکس نیست
ایکس باکس اسلیم هم هنوز بطور کامل و بدرد بخور کپی خور نشده و تاریخی اعلام نشده !
قیمت های ایکس باکس هم جدیدا رفته بالا . آرکید تقریبا 320 و الیت 420 شده !
یک همچین تبدیلی برای ایکس باکس هستش ولی خیلی گرون و کمیابه ! در کل ارزش خرید نداره . دسته ایکس باکس اونهمه خوش دست هستش که من الان از موس هم باهاش راحت ترم . فقط باید به بازی کردن با دسته عادت کنید

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ببینید بستگی به خودتون داره .
PS3 کپی خور شده ولی شما برای اجرا بازی ها به یک هارد اکسترنال هم نیاز دارید که بازی ها رو توش بریزید که اگه هارد اکسترنال ندارید یک هزینه ای هم باید برای اون بپردازید و تهیه اش کنید . اما ایکس باکس چون همون دیسک بازیهاش کپی شده دیگه لازم به تهیه هارد و ... نیست و شما براحتی با گذاشتن دیسک تو دستگاه میتونید بازی رو اجرا کنید !
PS3 یه سری بازی های انحصاری خیلی خوب خودش رو داره و از نظر بازیهای انحصاری از ایکس باکس کمی سرتره !
اگه به دسته کنسول هم اهمیت میدید دسته ایکس باکس خیلی خوش دست تر از پلی استیشن 3 هستش و دسته پلی استیشن 3 زیادی کوچیک هستش و به خوش دستی دسته ایکس باکس نیست
ایکس باکس اسلیم هم هنوز بطور کامل و بدرد بخور کپی خور نشده و تاریخی اعلام نشده !
قیمت های ایکس باکس هم جدیدا رفته بالا . آرکید تقریبا 320 و الیت 420 شده !
یک همچین تبدیلی برای ایکس باکس هستش ولی خیلی گرون و کمیابه ! در کل ارزش خرید نداره . دسته ایکس باکس اونهمه خوش دست هستش که من الان از موس هم باهاش راحت ترم . فقط باید به بازی کردن با دسته عادت کنید
ممنون دوست عزیز با xbox کار کردم یکم سر در میارم
قضیه اسلیم چیه ؟ چجوری کپیخور شدش؟
یادش بخیر الیت یا همون الایت خریدیم 325 اونم تاپستون سال پیش ! بخاظر کمبود تولید رفته بالا؟

ps3 پس بیخیال یکم اذیت داره خرجشم بالاس اما انصافا همونجور که گفتید بعضی از بازیاش واقا خیلی خفن هستن
در مور xbox slimبیشتر توضیح بدید کپی و قیمتشو ....
بازم ممنون
من از ابهرم

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
ممنون دوست عزیز با xbox کار کردم یکم سر در میارم
قضیه اسلیم چیه ؟ چجوری کپیخور شدش؟
یادش بخیر الیت یا همون الایت خریدیم 325 اونم تاپستون سال پیش ! بخاظر کمبود تولید رفته بالا؟

ps3 پس بیخیال یکم اذیت داره خرجشم بالاس اما انصافا همونجور که گفتید بعضی از بازیاش واقا خیلی خفن هستن
در مور xbox slimبیشتر توضیح بدید کپی و قیمتشو ....
بازم ممنون
من از ابهرم​

اسلیم رو فعلا با روش عوض کردن درایو کپی خور میکنن اونم فایده نداره چون تو آینده به مشکل خواهد خورد و اجرای بازی های کپی بصورت موقتی هستش
آره چون تولیدش قطع شده کم کم داره نایاب میشه
اسلیم هم همونطور که گفتم تاریخ دقیقی نگفتن ولی بنظرم چون خیلی وقته دارن روش کار میکنن تا همین قبل از عید شاهد کپی خور بودنش باشیم .
قیمت ازش ندارم

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
[/RIGHT]
اسلیم رو فعلا با روش عوض کردن درایو کپی خور میکنن اونم فایده نداره چون تو آینده به مشکل خواهد خورد و اجرای بازی های کپی بصورت موقتی هستش
آره چون تولیدش قطع شده کم کم داره نایاب میشه
اسلیم هم همونطور که گفتم تاریخ دقیقی نگفتن ولی بنظرم چون خیلی وقته دارن روش کار میکنن تا همین قبل از عید شاهد کپی خور بودنش باشیم .
قیمت ازش ندارم

ممنون
یعنی درایو dvdشو عوض میکنن ؟پس خرجش زیاد میشه
به نظرتون بگیرم قبل عید ؟چون اگه بتونن کرک کنن که قیمتش میره بالا
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر