تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

مدیران به اسم تاپیک دقت کردن؟ اینجا هم نمیتونیم به زبون آذری پست بدیم؟ واقعا بی احترامی محض هست که پست آخر من رو پاک کردین....

آذربایجان وار اولسون ایستمین کور اولسون

• Like
Reactions: God_of_game

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
مدیران به اسم تاپیک دقت کردن؟ اینجا هم نمیتونیم به زبون آذری پست بدیم؟ واقعا بی احترامی محض هست که پست آخر من رو پاک کردین....

آذربایجان وار اولسون ایستمین کور اولسون

عزیز من واسه خاطر تبلیغات است که پاک کردند نه زبان;)

اذربایجان وار اولسون ایستمینه چلو اولسون=))

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نه اتفاقا به خاطر زبانش بوده
زبان رسمی سایت فارسی هستش و صحبت به هر زبان دیگری خلاف قوانین

زبان نوشتاری سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی است و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی نوشته های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع است. اما استفاده کردن از لغات انگلیسی و ذکر متن یا جملات انگلیسی جهت توضیح و یا درک بهتر مطلب (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد. چنانچه کاربر از اعضا جدید باشد ابتدا تذکری در رابطه با رعایت قوانین نوشتاری دریافت می کند. در صورت تکرار این عمل اخطار دریافت کرده و عدم توجه به اخطار منجر به قطع دسترسی وی به مدت 2 هفته خواهد شد.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
دوستان قیمت ps40 gig تو چهل ستون چنده؟من چند روز دیگه از تبریز می رم برای همین می خوام ببین چقدر میارزه به جای دست دوم یه دونه نو بگیرم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
دوستان قیمت ps40 gig تو چهل ستون چنده؟من چند روز دیگه از تبریز می رم برای همین می خوام ببین چقدر میارزه به جای دست دوم یه دونه نو بگیرم

سلام

الان دست اول این هاموجو نیست تو بازار اگر هم باشه شانسی

بیشتر یا دست دوم است اک کردند یا استوک هستند

استوک اگر قیمتش تفاوت با قیمتی که میدانم نکرده باشد یا 320 بود یا -370

به نظر من دست دوم بگیری بهتر از استوک است

و اگر بخوای کپی خور کنی اصلا به فکر 40 گیگ نباش

(اگر هم هدفت ریختن بازی ها روی هارد اکستر نال است که دیگه هیچ اما توجه داشته باش بازی های نیاز به نصب دارند و تو 40 گیگ به مشکل بر می خوره ای

به نظر من 320-250گیگ بخر:d:x

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
من نیز از خطه ی جیگر پرور آذربایجان ام .

یه بار ام کنسول ام رو اوردم مغازه ی عزیزی به نام فکر کنم هاشمی بردم تعمیر لنز ... خداییش کارش تو خاورمیانه تکه !!! یه ریش ازین شیطان پرستی ها :d |ازینا| هم داشت .

کلا بهترین نقطه روی کره ی زمین ، برای بهره کشی از X360 ، همین خطّه ی سرسبز آذربایجان ایران است . با تشکر .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر