تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Dlink هست
و ماله هماراسيستم هس.
مودم واير لس هس.قديمي هس تازه ني.من ٣ ساله دارم اون مودم رو.

كنسول ال تي ٣ هس
دیدی گفتم دیلنک هست !
به نظر من اونو ببر بفروش و یه مودم دیگه بخر . کلا اون مدل ضایع هست حتی اگه درست هم بکنی هی وسط بازی قطع میشه !

این دو مدل رو مثلا اگه بگیری تازه تست کردیم و با لایو و کامپیوتر و وایرلس و هماراسيستم هیچ مشکلی نداره . من تایید میکنم :

یکی TP-LINK
مدل TD-W8901G
تقریبا 70000 تومان هست

و

یکیم TP-LINK
مدل TD-W8960N
اینم تقریبا 130000 تومان هست

تونستی دومی رو بگیر خیلی خوبه . البته اولی خودشم جالبه

همانطور که حدس زدم و درست بود این ایکس باکس کلا با دیلینک و پارس انلاین مشکل داره هرکی یکی از این هارو داره با این طور مشکلاتی مواجه میشه

شما همون مدل اولی که ofwجان گفتند بخرید کاملا جواب میده اگر نمی خویا زیاد هزینه کنی مدل معمولی تی پیلینک رو بگیر کلا تی پیلینک بگیر خیلی خوب واسه همه چی جواب میده

برو بخواب عارف باز زلزله میاد همه میریم لایو گیم میزنیم با ویبره ! :d

البته با پارس انلاین و همه دیلینک ها مشکل نیست . (ما سرور هامون تو پارس آنلاین هست - بدک نیست و مشکلی تا الان نداشتیم ) . مثلا اگه از ورژن های جدید دیلینک استفاده کنن فکر کنم مشکلی نباشه و یا اگه اپدیت بعضی
مودم ها رو بروز کنن باز ممکنه مشکل برطرف بشه . ولی در کل TP-LINK چون تست شده بیدردسر هست . یا مثلا linksys هم من قبلا استفاده کردم عالی بود .

نتیجه بدی هم نیست . همینکه الان یه کنسول نرمال دارید خودش خوبه به خدا . فکر اونم بکنید که اگه الان کپی خور نمیشد باید سالی یه بازی میگرفتیم جمع میشدیم تو چادر هی میرفتیم اخرش ریست میکردیم !!! :)

چادر گفتم ، بیچاره زلزله زده ها . خیلی بد موقع شد . الان از سرما چی میکشن برای ما یه کلمه حرفه ولی ....... :(

در ضمن لطفا ، خواهشا ، جهت احترام هم که شده باشه - ترکی ننویسید ! شاید بعضی از عزیزان فارسی زبان هم علاقه داشتن به خوندن تاپیک .
مثلا یکی عرب باشه و گاها عربی بنویسه به خدا خودمونم خوشمون نمیاد چون سایت کلا عمومی هست !

نتیجه بدی هم نیست . همینکه الان یه کنسول نرمال دارید خودش خوبه به خدا . فکر اونم بکنید که اگه الان کپی خور نمیشد باید سالی یه بازی میگرفتیم جمع میشدیم تو چادر هی میرفتیم اخرش ریست میکردیم !!! :)

چادر گفتم ، بیچاره زلزله زده ها . خیلی بد موقع شد . الان از سرما چی میکشن برای ما یه کلمه حرفه ولی ....... :(

در ضمن لطفا ، خواهشا ، جهت احترام هم که شده باشه - ترکی ننویسید ! شاید بعضی از عزیزان فارسی زبان هم علاقه داشتن به خوندن تاپیک .
مثلا یکی عرب باشه و گاها عربی بنویسه به خدا خودمونم خوشمون نمیاد چون سایت کلا عمومی هست !

خدافظ كجاش تركيه؟!!!!
خودافيظ!خدافظ
ي چنتا گيم خيلي خيلي باحال برا اكس باكس و كينكت چيرو پيشنهاد ميكنين؟
به اهنگاي دنس سنترال نميشه خودمونم اهنگ اضافه كنيم؟

بازی تو چه سبکی می پسندی شما؟
برای کینکت هم بهتره Kinect Sports 1 &2 رو بگیری.حرف نداره.

اسپورت ١ رو دارم ٢ رو نه.
فيفا دارم.
بازي ك زياد كشت و كشتار داشته باشه يا جك و جونور داشته باشه خوشم نمياد ولي عاشق بازي هايي هستم ك تو سبك جي تي اي هستن.
جي تي اي ٥ كي مياد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or