تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا راست میگه این محمدی کارش خیلی درسته! جوری جنس دست دوم رو به جای آک بهت قالب کنه که روحت هم خبر نداشته باشه!

مرد مومن کجا محمدی خوب میده! اون اصلاً مگه جنس داره تو مغازه اش ! وقتی ازش یه چیزی میخرم میره از اون یکی مغازه ها میاره! خودش فقط دست دوم داره که به جای آک بند قالب میکنه! بازی هم که هر چی ازش میخرم ایراد داره! هر کی ازش یه بار خرید میکنه دیگه دفعه دوم نمیره مغازش! من که همون یه بار بسمه!

والا بنده که راضی بودم از ایشون.اما این تازگیا.:| یه بازی خریدم فورزا ، بردم عوض کنم گفت از یکی دیگه گرفتم که اونم رفته.:| ولی کنسول که خریدم قیمت خوبی میداد.

والا بنده که راضی بودم از ایشون.اما این تازگیا.
yahoo_22.gif
یه بازی خریدم فورزا ، بردم عوض کنم گفت از یکی دیگه گرفتم که اونم رفته.
yahoo_22.gif
ولی کنسول که خریدم قیمت خوبی میداد.

همین دیگه. تو فکر کن قیمتی میده که خود تهران هم این قیمت ها نمیدن! پس مشکوکه! یعنی چطور ممکنه که مثلاً تهران PS3 320G الان 880 تومنه ایشون قیمت میدن 800 تومن!!؟ اوایل کارش خوب بود انصافاً ولی الان دیگه نه.

كسي ني راهنمايمون كنه؟

راهنمایی نمی خواد برو چهل ستون طبقه بالا قشنگ بگرد هر کی قیمتش خوب بود و نگاه کن ببین دستگاه آک بند باشه . یکی هم اینکه قیمت روز دستت باشه قالب نکنند بهت . الان تو چهل ستون 750 تومن قیمت میدن برا 4G !!!!!!!!؟
یکی هم اینکه نمیشه تبلیغ کرد . تبلیغ ممنوعه تو سایت.

آخرین ویرایش:
برا كپي خور كردن مگه كنسول رو از اك درنميارن؟من ميخام باندل كينكتو بخرم.٩٨٠ تومن تو اينترنت زده.
250 باندل کینکت اینجا 20 تومن گرون تره. میشه یک ملیون. برو خودت پاساژ رو بگرد قیمت بگیر . آک بودنش هم مونده به انصاف فروشنده و کمی به زرنگی خودت.

آقا راست میگه این محمدی کارش خیلی درسته! جوری جنس دست دوم رو به جای آک بهت قالب کنه که روحت هم خبر نداشته باشه!

مرد مومن کجا محمدی خوب میده! اون اصلاً مگه جنس داره تو مغازه اش ! وقتی ازش یه چیزی میخرم میره از اون یکی مغازه ها میاره! خودش فقط دست دوم داره که به جای آک بند قالب میکنه! بازی هم که هر چی ازش میخرم ایراد داره! هر کی ازش یه بار خرید میکنه دیگه دفعه دوم نمیره مغازش! من که همون یه بار بسمه!

اقا اشکان دیگه داری خداییش خیلی تند میری عزیز انصاف نیست اینطوری می گی خداییش درسته به نظرت اشکان جان:>

چطور بفهمم اك هست؟
تو كيش قيمت كرده بودم ٩٥٠ گفته بودن.تو تبريز فكر كنم ١ و ٥٠ باشه.
چطور بفمم اك هست يا نه؟راهنماييم كنيد لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

وقتی که یک کنسولی برای اولین بار روشن میشه،نیاز به تنظیم تاریخ و ساعت و دیگر تنظیمات میخواد.یعنی موقعی که کنسول روشن میشه یک تنظیماتی میاد و فوری نمیره توی منو.

وقتی که یک کنسولی برای اولین بار روشن میشه،نیاز به تنظیم تاریخ و ساعت و دیگر تنظیمات میخواد.یعنی موقعی که کنسول روشن میشه یک تنظیماتی میاد و فوری نمیره توی منو.

كپي خور هاهم اونتور ميشن؟
ممنون از راهنماييت

Sent from my iPhone using Tapatalk

اقا اشکان دیگه داری خداییش خیلی تند میری عزیز انصاف نیست اینطوری می گی خداییش درسته به نظرت اشکان جان:>
تند نمیرم واقعیت رو میگم.
ببین فقط محمدی نیست که اینجوریه اکثر مغازه دارهای چهل ستون اینجوریند. تاکید میکنم که گفتم اکثرشون نه همشون.
البته گفتن همچین حرف هایی میتونه به ضرر خیلی ها باشه.:>

عزیز با این روش اصلا دقیق نمی شه گفت !
با یه کار ساده میشه کاری کرد، که اون تنظیمات اولیه که برای یه کنسول خام میاد رو یه کنسول دو سال کارکرده هم نشون داده بشه .

اولا توصیه میشه که کنسول رو از کسی بخرید که خودش از کنسول سر در میاره و نه اینکه فقط فروشش رو بلد باشه .
دوما بهترین راهی که میشه فهمید کنسول اک یا دست دو هست اینه که از جایی که می خرید بگید سریع کنسول رو پیش خودتون باز کنه ( اگه کار درست باشه حتما باز میکنه اگه مشکلی بود برای فرار از باز کردن ناراحت میشه و باز نمیکنه ! - البته شما هم طوری نگید که به طرف بر بخوره ) :)
باز که کرد یکم با دقت روی برد و کنار فن اینا رو نگاه کنید، اگه دست دوم باشه ممکنه یه قسمت هایی رو نتونه خیلی تمیز پاک کنه و گرد و خاکش هنوز معلومه از اونجا میتونید بفهمید . راه دیگه ای نیست .
و یا مثلا فقط به دسته کنسول نگاه نکنید که اکبند هست ، ممکنه فقط یدونه دسته اکبند گذاشته باشن روش .

من خودم دیدم بعضی مشتریا میرن از یه مغازه ای هست کنسول میگیرن ، به جای اکبند ، حتی یه زحمت نمیکشن فن کنسول رو نگاه کنن ببینن چقدر گرد و خاک توش هست ! خودتون میکنین دیگه !
!!!!!
( البته اونایی که منو میشناسن فکر نکنن که منظوری داشتم ! من خودمم دیگه چهل ستون نیستم .... از اونجا خسته شدم ! همکارا و مشتریا هر چیشون خراب میشه میارن، اینو تو دستت فوری نگاه کن بده !!!! ای بابا کارای خودم مونده شب تا صبح هم
باید بیدار بمونم کارای سایتمونو بکنم )
!!!!!

---------- نوشته در 12:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:29 PM ارسال شده بود ----------

در هر حال به نظر من هم خوب نیست اینطوری بنویسید ، چون اونم اصناف هست دیگه - اگه به اون کارار باشه خیلیا تو 40 ستون و پاساژ گلستان و حتی ولیعصر هستند که اکبند کردن و گرون فروشی کار کوچیکشون هست ولی دیگه نام نبریم بهتره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or