تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

در هر حال به نظر من هم خوب نیست اینطوری بنویسید ، چون اونم اصناف هست دیگه - اگه به اون کارار باشه خیلیا تو 40 ستون و پاساژ گلستان و حتی ولیعصر هستند که اکبند کردن و گرون فروشی کار کوچیکشون هست ولی دیگه نام نبریم بهتره .

من نام نبردم. دوستمون گفتن برو از محمدی بخر منم گفتم که از اون نخر. یه کم بیشتر تحقیق کن همین.

اكس باكسو خريدم!

مبارکه.چند خریدی؟ :)

اكس باكسو خريدم!دوستان من نميوونم ب لايو وصل شم.اين ارور رو ميده
397f-0000-0080-0300-8007-2751

مبارکه.روی ارور رو میشه بگید.متنش رو میگم.

من نام نبردم. دوستمون گفتن برو از محمدی بخر منم گفتم که از اون نخر. یه کم بیشتر تحقیق کن همین.

بحث رو تموم کنید.خوب نیست دیگه.

اكس باكسو خريدم!دوستان من نميوونم ب لايو وصل شم.اين ارور رو ميده
397f-0000-0080-0300-8007-2751

مبارکه

ببینید این ارور به خاطر اینترنتتون هست . واحتمالا با این مودمتون مشکل داره . البته بعد از رد کردن ایراد شاید دیگه مشکل نداشته باشید .

شما باید اخرین اپدیت رو از سایت ماکروسافت دانلود کنی روی کامپیوتر و بریزی روی فلش FAT32 و افلاین داشبرد رو اپدیت کنی .

و اگه نمیتونی بگو ادرس بدم بیار رایگان خودم حلش کنم . ویا یه فلش بیار فایل رو بدم ببر بریز رو کنسول .

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

تبریز جایی برا جی تگ هست؟
حدود قیمت؟
بله
هر زمانی که تو تهران هر نوع هکی رو میتونند انجام بدن . همون موقع تو تبریز هم دو سه نفر هستند که میتونن انجام بدن .

قیمت جیتگ بسته به ورژن داشبرد کنسولتون یکم فرق میکنه . ولی حدودا 100000 تومان

آخرین ویرایش:
از تبريز گرفتم ١مليون با سه تا بازي رايگان.
فروشگاهي ك گفتين محمدي...يك كنسول اسليم مات رو ب عنوان ٢٥٠ ميداد بم ك كينكتم نداش و ي كينكت بازسده بم نيداد ١مليون ٣٠ من از چلستون ولي ي جا ديگه گرفتم.
ارور 397f-0000-0080-0300-8007-2751 ميده و مينويسه ك نميتونه دانلود و اپديت كنه و برا اطلاعات بيشتر ب سايت اكس باكس بريد.بعضي وقتاهم ك كلا نميتونه كانكت شه

از تبريز گرفتم ١مليون با سه تا بازي رايگان.
فروشگاهي ك گفتين محمدي...يك كنسول اسليم مات رو ب عنوان ٢٥٠ ميداد بم ك كينكتم نداش و ي كينكت بازسده بم نيداد ١مليون ٣٠ من از چلستون ولي ي جا ديگه گرفتم.
ارور 397f-0000-0080-0300-8007-2751 ميده و مينويسه ك نميتونه دانلود و اپديت كنه و برا اطلاعات بيشتر ب سايت اكس باكس بريد.بعضي وقتاهم ك كلا نميتونه كانكت شه
دو پست بالاتر نوشتم که چیکار بکنید . راه دیگه ای نداره

فروشگاهي ك گفتين محمدي...يك كنسول اسليم مات رو ب عنوان ٢٥٠ ميداد بم ك كينكتم نداش و ي كينكت بازسده بم نيداد ١مليون ٣٠

به حرفم رسیدین!
حالا هی بیان بگین که نه اینجوریام که فکر میکنید نیست نمیدونم داری تند میری و از این حرفا...
ما خودمون داریم میبینیم که دارن سرمون کلاه میزارن ولی بازم میریم میگیم که دستت درد نکنه داری خوب سرمون کلاه میزاری بازم بزار!!! :-o

e8ebe7a5.jpg

اينم عكس.
اپديت داشبورد كپي خور كنسول رو نپرونه؟
چطور اپديت كنم؟

اينم عكس.
اپديت داشبورد كپي خور كنسول رو نپرونه؟
چطور اپديت كنم؟

دو بار بالا گفتم که برادر - چرا پستهای قبلی رو نمیخونید ؟
اول این ورژن داشبرد رو با کامپیوتر دانلود کن - از لینک زیر بگیر :
ofw-15574

بعد این پوشه رو
systemupdate$
به صورت آنزیپ شده بریز تو روت یه فلش FAT32 بعد بزن رو کنسول و روشن کن و همه گزینه ها رو YES بزن .

اگه LT+3.0 زده باشن هیچ مشکلی پیش نمیاد .
باز مشکلی بود بگو

كارايي ك گفتيد رو كردم ولي باز ب لايو كانكت نميشه.
كمممك!

الان ارور قبلی که دیگه نمیاد ؟

اگه ارور قبلی نمیاد یه بار تست کانکشن رو بزنید و عکس بزارید . احتمالا مودم ADSL شما با لایو مچ نمیشه .

مدل مودم و سرعت اینترنتتون رو هم بگید

uzemusu9.jpg
الان ارور قبلی که دیگه نمیاد ؟

اگه ارور قبلی نمیاد یه بار تست کانکشن رو بزنید و عکس بزارید . احتمالا مودم ADSL شما با لایو مچ نمیشه .

مدل مودم و سرعت اینترنتتون رو هم بگید

نه ارور قبلي نمياد چون اپديت كردم.تا اخر ميره فقط جايي ك ب لايو ميخاد وصل شه ارور ميده
me5y6avu.jpg
y4una2aq.jpg
y5e6ajut.jpg

سلام دوست عزیز

مودم شما احتمالا دیلینک نیست وای اس پیتون پارس انلاین

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 PM ارسال شده بود ----------

به حرفم رسیدین!
حالا هی بیان بگین که نه اینجوریام که فکر میکنید نیست نمیدونم داری تند میری و از این حرفا...
ما خودمون داریم میبینیم که دارن سرمون کلاه میزارن ولی بازم میریم میگیم که دستت درد نکنه داری خوب سرمون کلاه میزاری بازم بزار!!! :-o

اشکان جانb-)

بی خیال شو دیگه بابا میزاره میزاره بی خیال هرس نخور:>

نه ارور قبلي نمياد چون اپديت كردم.تا اخر ميره فقط جايي ك ب لايو ميخاد وصل شه ارور ميده

الان دیگه کنسولت اوکی هست - بازی LT+3.0 هم تست کردی ؟
مشکل از مودم ADSL هست . احتمالا مدل مودمت 2640 D-LINK هست ؟ نه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or