تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بچه ها!
ميشه ي كي تمام فروشگاهاي معتبر ك اكس باكس با قيمت واقعي بفروشن رو بدين؟
الريز اغريماسين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان ميتونيد ي چنتا فروشگاه معتبر ك اكس باكس رو با قيمت واقعي ميفروشن ، معرفي كنيد؟
الريز اغريماسين

@i$ahar

شما یه سر برید پاساژ چهل ستون قدیم.طبقه ی دوم فروشگاه محمدی.انصافاً خوب میده.شمارش رو خواستی برات پ.خ میکنم اما جواب نمیده.

آقا راست میگه این محمدی کارش خیلی درسته! جوری جنس دست دوم رو به جای آک بهت قالب کنه که روحت هم خبر نداشته باشه!

مرد مومن کجا محمدی خوب میده! اون اصلاً مگه جنس داره تو مغازه اش ! وقتی ازش یه چیزی میخرم میره از اون یکی مغازه ها میاره! خودش فقط دست دوم داره که به جای آک بند قالب میکنه! بازی هم که هر چی ازش میخرم ایراد داره! هر کی ازش یه بار خرید میکنه دیگه دفعه دوم نمیره مغازش! من که همون یه بار بسمه!

آقا راست میگه این محمدی کارش خیلی درسته! جوری جنس دست دوم رو به جای آک بهت قالب کنه که روحت هم خبر نداشته باشه!

مرد مومن کجا محمدی خوب میده! اون اصلاً مگه جنس داره تو مغازه اش ! وقتی ازش یه چیزی میخرم میره از اون یکی مغازه ها میاره! خودش فقط دست دوم داره که به جای آک بند قالب میکنه! بازی هم که هر چی ازش میخرم ایراد داره! هر کی ازش یه بار خرید میکنه دیگه دفعه دوم نمیره مغازش! من که همون یه بار بسمه!

پس از كجا بخريم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or