تاپیک موقت مشکلات Forza Motorsport 4

دوستان والله منم اين مشكل رو دارم اما يه راه پيدا كردم البته شايدم شانسي باشه ولي دوبار كه اينكارو كردم تا وقتي كه دستگاهو خاموش كردم ازم ايراد نگرفت.
بازيو بزاريد بازي كنيد بعد كه ازتون ايراد گرفت و اومديد بيرون ، دستگاه رو خاموش روشن كنيد و دوباره بريد بازي كنيد . اين رو هم بگم من بازي رو روي هارد نصب كردم

براي من كه جواب داده تا الان

دوستان والله منم اين مشكل رو دارم اما يه راه پيدا كردم البته شايدم شانسي باشه ولي دوبار كه اينكارو كردم تا وقتي كه دستگاهو خاموش كردم ازم ايراد نگرفت.
بازيو بزاريد بازي كنيد بعد كه ازتون ايراد گرفت و اومديد بيرون ، دستگاه رو خاموش روشن كنيد و دوباره بريد بازي كنيد . اين رو هم بگم من بازي رو روي هارد نصب كردم

دقيقا!!!
اگه بازي من گير بده به ارور دادن تا خاموش و روشنش نكنم درست نميشه!

سلام.من بازیو که رو هارد نصب میکنم بعد از چند ثانیه ارور میده میگه دیسک کثیفه.ولی وقتی از رو هارد پاک میکنم راحت و بدون مشکل میتونم بازی کنم.راهی هست بازی رو هارد بازی کنم بون ارور؟
پیشاپیش ممنون.

چند وقت پیش دیسک من هم ارور داده بود امروز گفتم دوباره امتحان کنم شاید فرجی شد,تا الان دو تا event رو کامل کردم اما خبری از ارور نبود!

امیدوارم همینطور پیش بره ...

منم وقتی بازیو گرفتم ارور میداد و میپرید بیرون با اینکه رو هارد نصب کرده بودم
زنگ زدم به طرف که گرفته بودم ، گفت بیار عوض کنم. وقتی رفتم پیشی گفت تموم کردم ، اگه میخوای جاش بازی دیگه ببر اگه نه صبر کن اوردم بیا عوض کنم
منم گفتم نگه میدارم. بعدا میارم
وقتی امودم خونه دوباره گذاشتم تو دستگاه و شروع کردم به بازی
الان حدود 5 روز میشه دارم بازی میکنم و تا لول 28 رفتم و دیگه هیچ اروری نداده!!!!!!:x:d
فکر میکنم این کار جواب میده!! ( البته قبل اینکه بیام اینجا این مطلب و ببینم این اتفاق افتاد، الان خواستم بیام اینجا بگم که دیدم دوستان گفتن)

حاجی من حاله فروم بازی رو ندارم ! :d
بیا همین جا اعلام کن ببینیم قصه از چه قراره ؟!
چون بازي من ايراد داشت يه سرچ زدم اينترنت ببينم مشكل از منه يا كلا همه اين مشكل رو دارن . ديدم نه همه اين مشكل رو دارن.
روي فروم fM4 كه كليك كردم ديدم كلي آدم نوشتن كه ما حتي نسخه اريجينال رو گرفتيم و بن شديم البته خيلي ها هم ميگفتن كه نسخه ي دزدي رو بازي كردن و اين اتفاق براشون افتاده.
كلا مثل اينكه Fm4 مشكل داره ديسكش سري بعد كه تكثير كنن رفعش ميكنن . شايد مشكل از سري اول تكثير بوده

دوستان وقتی میخوای ماشین رو ترئین کنی میتونید هم Left side و هم Right side رو نقش و نگار بندازی...واسه اینکه بخوای چپ و راست ماشین رو با ۱ نقش و ۱ شکل تزئین کنی این امر میسر نیست...!!!
میشه نقش رو حک کرد ولی باید قرینه بشه تا با سمت دیگه ی ماشین هماهنگ و ۱شکل بشه!

شماها فورزا بازای ایران بلدید چجوری یه نقش رو قرینه میکنن؟ من که هرکاری کردم نتونستم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

سلام
دوستان من به دلیل همین مشکلات عدیده این بازی رو نگرفتم...میخوام فردا بازی رو بگیرم والبته به شبکه لایو هم وصل نمیشم معمولا مگر برای Squad Update فیفا...مشکلی پیش نمیاد اگر Fm4 رو بازی کنم؟
ممنون

سلام. کسی از دوستان هست که نسخه برنر مکس رو داشته باشه و باز هم ارور بگیره ؟
من چند وقت پیش یه نسخه گرفتم که به گفته فروشنده برنر مکس بود، اما بعد از 40 دقیقه ارور disk crupted.... گرفتم. دیگه بازی نکردم. کنسول رو آنلاین چک کردم و اثری از فلگ شدن یا بن شدن نبود. کسی هست که با برنر مکس ارور گرفته باشه ؟؟؟؟

سلام
دوستان من به دلیل همین مشکلات عدیده این بازی رو نگرفتم...میخوام فردا بازی رو بگیرم والبته به شبکه لایو هم وصل نمیشم معمولا مگر برای Squad Update فیفا...مشکلی پیش نمیاد اگر Fm4 رو بازی کنم؟
ممنون
میگن بن میکنه .. چه ان باشی چه نباشی .. ولی من که یه ماهییه دارم لایو هم بازی میکنم مشکلی تو این زمینه نداشتم ( فلگم نشدم ) .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or