تاپیک موقت مشکلات Forza Motorsport 4

یعنی بازی کنم دستگاهم فلگ میشه؟ پس چیکار باید کرد اگه بخوایم این بازی رو بازی کنیم بی فلگ؟
(ace combat هم اینطوریه؟)

نه ! من فعلاً فقط مطمعنم که Forza 4 اینجوری هست که اون هم از سوی سازندش بوده نه مایکرو ! یعنی فعلاً عمومیت نداره ! یسری سایتهای بازی هستن میفروشن ! ولی مشخص نیست راست بگن یا نه ! ممکنه واقعاً درست رایت کرده باشن و یا اینکه دروغ بگن ! مجبورید اعتماد کنید در نهایت چون راه دیگه ای ندارید ! در کل این بازی برای من شده بد بیاری ! :|

دوستان عزیزان مگه وقتی با گزاشتن این بازی درون دستگاه فلگ میشید....مگه چی میشه؟راستش یکی بیاد بگه فلگ یعنی چی؟:d....کسانی که فقط افلاین بازی میکنن فلگ میشن؟

دوستان عزیزان مگه وقتی با گزاشتن این بازی درون دستگاه فلگ میشید....مگه چی میشه؟راستش یکی بیاد بگه فلگ یعنی چی؟:d....کسانی که فقط افلاین بازی میکنن فلگ میشن؟

اگه فقط آفلاین میزنی مثل من بازی کن حالش رو ببر من که کم مونده بازی رو تموم کنم چیزی مشاهده نکردم
در مورد اون یکی سوالت هم بگم به منم این ارور رو دادyour disc is coroupted and u must use ofisial disk forza 4مشکل از دیسک بازیم بود عوض کردم درست شد به اون 151 مگ هم فکر نکنم ربطی داشته باشه چون منم پاک کردم دارم بازی می کنم:d

آخرین ویرایش:
اگه فقط آفلاین میزنی مثل من بازی کن حالش رو ببر من که کم مونده بازی رو تموم کنم چیزی مشاهده نکردم
در مورد اون یکی سوالت هم بگم به منم این ارور رو دادyour disc is coroupted and u must use ofisial disk forza 4مشکل از دیسک بازیم بود عوض کردم درست شد به اون 151 مگ هم فکر نکنم ربطی داشته باشه چون منم پاک کردم دارم بازی می کنم:d
اقا دمت گرم بلخره یکی اومد جواب مارو بده:)....اخه من هنوز نفهمیدم ۱۵۱ ام بی واسه چیه؟.....یه سوال دیگه دیسکت رو به همون فروشگاهی که خریده بودی دادی عوض کردن؟و اینکه اخه واسه من بعد از پاکیدن ۱۵۱ ام بی ۲ بار اینجور شد دیگه نشد ....به نظرت عوض کنم؟اگه بازم از این ارور ها بیاد چه مشکلی میتونه ایجاد کنه؟

نميدونم تو اين بازي سنتر چرا يكي نمياد قشنگ يه توضيح درباره كد ها و فلگ و .. بده و همه رو راحت كنه !!!!!!!!!!!! ديگه سوالهاي مصخره اي مثل اينكه اين چه كديه ، اين كد و رو گرفتم و بن ميشم و ... رو نپرسيد .

اين رو ميگم تا ديگه كسي سوال بيخودي تو زمينه فلگ و بن و ... نپرسه :

فقط و فقط در صورتي كه با چنين كدي برخورد كردين فلگ شدين :

Z: 8015 - 1002 فلگ نشده اید.
Z: 8015 - 190D شما فلگ شده اید و بن خواهید شد.

اين نكته رو هم بگم كه فلگ يعني رفتن تو ليست سياه براي بن شدن ، و به معني بن نيست . حالا اينكه كي بن شيد ، بستگي به مايكروسافت و موج هاي بن ربط داره كه چه وقتي شروع ميشه يا نميشه ، كه معمولا زمانيه كه بازيهاي بزرگ مياد .

روش كار :

كنسول رو خاموش كنيد .

هار يا مموري رو از رو دستگاه برداريد .

دستگاه رو روشن كنيد . ميبينيد كه هيچ پروفايلي نداريد !

حالا به System settings رفته سپس به Network Settings و گزینه Test Xbox Live Connection را بزنید.

بعد از انجام يك تست از شما احتمالا ميخواد تا كنسول رو اپديت كنيد . شما اين كار رو نكنيد و گزینه don't update را انتخاب کنید .

بعد پيغامي رو مبني بر اينكه تست كانكشن اشتباه انجام شده مواجه ميشيد . كنسل كنيد و دكمه Y رو بزنيد .

خوب حالا ليستي از كدها رو ميبينيد . به كدهاي كنار حرف Z نگاه كنيد :

Z: 8015 - 1002 فلگ نشده اید.
Z: 8015 - 190D شما فلگ شده اید و بن خواهید شد.

يه تايپيك ديگه هم براي فلگ تو بازي سنتر هست . كه نميدونم كجاست . اون كاملتره .

نكته مهم : دوستاني كه از بازي بيرون ميپرن ، ميتونن سيو هاي بازي فروزا 4 رو روي فلش بريزن ، و يا اينكه بازي رو روي فلش نصب كنن تا مشكل حل بشه . به احتمال 99 % .

خواهشا سوالات مصخره و تكراري نپرسيد .
برای من اینطوریه:
Z:8015-1007
فلگ شدم؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

برای من تو فورزا همین اروری که بچه ها میگن میده.(افلاین)
توی ایس کمبت هم ارور میده و کنسول restart میشه.(اونم افلاین)
فلگ شدم؟
اصلا به لایو وصل نشدم.

با وصل شدن به لایو دیگه نتونستم بازی کنم به خاطر همون آپدیت مخفی مایکرو سافت ولی با این روش ها یی که بچه ها گزاشتن تونستم فورزا 4 رو درستش کنم ولی مشکلم اینه که دیگه نمیتونم بازی رو رو هارد بریزم.ارو میده که دیسک کثیف یا خراشیده س.دیسکمم عوض کردم ولی درست نشد.قبل از این ماجراها بازی رو رو هارد ریخته بودم..

آخرین ویرایش:
من امروز بازی رو از یه جای معتبر گرفتم
الان هم دو ماهی هست که به لایو وصل نشدم...
ولی سر لودینگ وایمیسه و بعد از دو دقیقه ارور کثیف بودن دیسک رو میده...رو هارد هم که میام بریزم باز همین ارور رو میده...دیسک رو هم بردم عوض کردم ولی فایده نداشت...
یکی بگه چی کار کنیم ما بالاخره...

کسی بالاخره راه حلی برای این ارر پیدا نکرده که میگه دیسک شما خراب شده و از دیسک اصلی فورتزا استفاده کنید.تا به حال 3 تا دیسک عوض کردم همین مشکل را داشته.)x

اين مشكله ديسك يه چيز جهانيه. تو فروم خود FM هم كه بريد كلي آدم كه تازه اونا بازي رو اريج خريدن هم گفتن كه بن شدن.
يعني كل حس بازي رو ميبرن به خدا .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or