تاپیک موقت مشکلات Forza Motorsport 4

دوستان عزیز من بازیو گرفتم هیچ مشکلی هم نداشتم فقط یه دفعه صفحه کامل سیاه شد ولی بازی باز اجرا میشه از فروشنده پرسیدم گفت پچ شدست میشه راهنمایی کنید

من کامله بازی رو دانلود کردم که خیالم راحت باشه حالا باید روشه خواصی برای کامل رایت شدنه بازی استفاده کنم یا مثله قبل رایت کنم بره؟
ویرایش:
اینطور که دوستان میگن باید با رایتر Liteon رایت بشه حالا ماکه نداریم باید چیکارکنیم؟ اگه بارایتر معمولی رایت کنیم میشه این بازی هایی که تو بازار هست؟ 97% رایت میشه؟

آخرین ویرایش:
سلام رفقا، اومدم یه چیزی بذارم شاید بدردتون بخوره. من یه دیسک فورزا 4 خریدم که به گفته فروشنده برنینگ مکس بود. فقط مدیا آی دی دیسگ رو چک کردم دیدم ورباتیمه، گفتم پس حتما درست می گه. خوشحال دسک رو گذاشتم اما بعد از 30-40 دقیقه ارور disc corupte... داد. دوباره بازی رو لود کردم بعد از 15 دقیقه. به شدت عصبانی شدم که بعد از این هم احتیاط و رعایت کردن مسائل امنیتی فلگ شدم!
رفتم اینور اونور تستایی که گفته شده بود برای فلگ شدن انجام دادم. حتی به لایو وصل شدم دوباره تست کردم اما انگار فلگ نشدم! گفتم شما هم بدونید شاید نگرانیمون بی مورد بود در مورد فلگ شدن...
خوش باشین

سلام.دیسک 2 رو که نصب میکنم اصلا ماشینی اضاف نمیشه.باید چیکار کرد؟

دوست من دیسک 2 رو نباید نصب کنی. دیسک 1 رو نصب کن و وارد منوی اصلی بازی بشو یکی از گزینه های منو در سمت چپ نوشته " نصب دیسک 2 ". اونو بزن. می نویسه دیسک 1 رو در بیار و دیسک 2 رو بزار. همین کار رو انجام بده.

خودش شروع به نصب می کنه. وقتی تموم شد میگه حالا دوباره دیسک 1 رو بزار و بازی کن.

دوست من دیسک 2 رو نباید نصب کنی. دیسک 1 رو نصب کن و وارد منوی اصلی بازی بشو یکی از گزینه های منو در سمت چپ نوشته " نصب دیسک 2 ". اونو بزن. می نویسه دیسک 1 رو در بیار و دیسک 2 رو بزار. همین کار رو انجام بده.

خودش شروع به نصب می کنه. وقتی تموم شد میگه حالا دوباره دیسک 1 رو بزار و بازی کن.

سلام.ممنون بابت پاسخ.مشکل نصب کردن ندارم.نصبش کرئم.منظورم اینه که الان همون ماشین هایی هست که یدون نصب دیسک 2 بود.هیچ ماشینی بهش اضاف نکرده

سلام.ممنون بابت پاسخ.مشکل نصب کردن ندارم.نصبش کرئم.منظورم اینه که الان همون ماشین هایی هست که یدون نصب دیسک 2 بود.هیچ ماشینی بهش اضاف نکرده

اگه به شیوه ای که گفتم نصب کرده باشی همه ماشین ها و مسیر ها رو برات میاره اما اگه مثل یه بازی معمولی دیسک 2 رو گذاشته باشی و نصب کرده باشی بی فایده هست و هیچ ماشین جدیدی برات اضافه نمیشه.

• Like
Reactions: .Evanescence.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or