تاپیک موقت مشکلات Forza Motorsport 4

آقا ما یه مدت نبودیم
دیروز بردیم دادیم LT2 ریختن واسم
الان قضیه چیه ؟؟؟ هنوز اگه Forza رو بزاریم تو دستگاه فلگ میشیم ؟؟؟
از طرف پرسیدم گفت نمیدونم فلگ میشی یا نه ولی گفت قبلا می پرید بیرون ، الان دیگه نمیپره و درسته
چیکار کنیم ؟؟ بازی کنیم یا نه ؟؟؟
بعد اینکه BF3 که این مشکل رو نداره ؟؟؟ اونو با خیال راحت بازی کنم ؟؟

(از کجا بفهمیم بازی با روش جدید و توست درایو های لایتون رایت شده )

آخرین ویرایش:
من الان دی وی دی های FM4 رو دارم، BF3 رو هم همچنین، می تونم اطلاعاتی که با روش قبلی رو این دی وی دی ها رایت شده رو استخراج کنم و با روش جدید رایت شون کنم!؟ اگه امکانش هست ممنون می شم راهنمایی بفرمایین. (بدجوری تو کف موندم، خدا قسمت هیشکی نکنه!!) روش رایت جدید رو هم یه توضیح مختصری بدین دیگه شاهکار می شه! l-)
این کار شما عملا بی فایده است ، چون دیسک هایی که داخل بازارن بصورت 97% رایت شدن و باعث به وجود امدن این حالات گشتند
بهترین راحل دانلود ایمیج از یک ریلیزر معروف و رایت مجدد با متد جدید (رایتر های لایتونی که فریمور جدیدی رو که c4eva براشون کدنویسی کرده)

آقا من یه سوال دارم....
الان دستگاه من LT 2.0 هست و می خوام بازی های جدید رو اجرا کنم و می خوام لایو هم مشکلی نداشته باشم و دستگاهم فلگ نشه.... اما ظاهرا دیسک هایی که با این برنامه جدید C4eva رایت نشدن رو بزارین تو دستگاه فلگ می شین. که این چک جدید امنیتی روی بازی Forza4 هست که اگه با این برنامه جدید که تازه ریلیز شده رایت نشده باشه شما فلگ می شین. من می خوام بدونم بازی هایی که مثل FORZA 4 هستن و باید به صورت خاصی رایت بشن چه بازی هایی هستند؟! آیا همون بازی های XGD3 فقط این مشکل را دارند یا تمامی بازی هایی که بعد از FORZA4 بیرون اومدن هم این مشکل را دارند؟! چون مثلا الان بازی هایی مثل Tin Tin یا Dance Central 2 اومدن که XGD3 نیستن. می خوام بدونم این بازی ها هم اگه به صورت خاص رایت نشن باعث فلگ شدن می شن یا فقط و فقط همون بازی های XGD3 باید به صورت خاط رایت بشن؟! ممنون

از اون سوال ها بود ها !!!!‌:d

اولا تمام بازي هايي كه از اين به بعد روي XGD3 ميان ، داراي چك امنيتي هستن .
دوما در مورد فلگ پست صفحه 3 رو زحمت بكشي و بخوني ،‌ همه چيز رو ميفهمي . اونجا در مورد فلگ توضيح دادم .

آقا ما یه مدت نبودیم
دیروز بردیم دادیم LT2 ریختن واسم
الان قضیه چیه ؟؟؟ هنوز اگه Forza رو بزاریم تو دستگاه فلگ میشیم ؟؟؟
از طرف پرسیدم گفت نمیدونم فلگ میشی یا نه ولی گفت قبلا می پرید بیرون ، الان دیگه نمیپره و درسته
چیکار کنیم ؟؟ بازی کنیم یا نه ؟؟؟
بعد اینکه BF3 که این مشکل رو نداره ؟؟؟ اونو با خیال راحت بازی کنم ؟؟

(از کجا بفهمیم بازی با روش جدید و توست درایو های لایتون رایت شده )

شما هم به خودت زحمت ميدادي و همه ژست ها رو از اول ميخوندي ، ديگه اين سوال هاي تكراري رو نميپرسيدي .
تو صفحه 3 تو يكي از ژست ها خودم قشنگ توضيح دادم . اونجا رو بخون .

Man mikham bebaram Xboxam ro update koonam
Bad gooftan Ke baraye inke betooni Bazi haye Mesle forza4 be live vasl shi O bazi koni bayd Hatman ye update ezafe Bar LT2 berizi va bazi haye makhsose live Bazi kardan ro ham bekhari
Makhastam bedoonam behem dorost goofte
Agar dorost goofte esme Un update ha va noe bazi hayi ke bayad bekharam chie ?
Lotfan rahnamayi koonid chon faghat bekhatere forza mikham Update koonam felan

تنها مشكل من با بازي اينه كه هر از چند گاهي ارور "ديسك كور..." نميدونم چي چي ميده و ميپره بيرون!
اگه پيله بشم برم تو بازي بازم همون پيام و ميپره بيرون!!
بايد دستگاه رو خاموش كنم و بعدآ كه بيام سراغ بازي درست ميشه!!!
يكي ميگفت وقتي دستگاه رو آپ جديد ميكنن، لنز جابجا ميشه يك همچين چيزي!!! واسه همين ميپره بيرون! واقعيت داره يا سي دي من ايراد داره؟!

من این بازی رو با روش جدید رایت کردم . اجرا که کردم حتی انلاین اپدیت هم کردم(7 مگ) الان سه روزه و فلگ یا بن نشدم
آقا میشه از همین دیسک‌های تو بازار ایمیج گرفت بعد به روش درست رایت کرد؟ یا باید یه نسخه دیگه دانلود بشه کلا؟ لطفا یکی‌ لینک روش جدید رایت تو فروم رو میده؟ هر چی‌ می‌گردم پیدا نمیکنم

تنها مشكل من با بازي اينه كه هر از چند گاهي ارور "ديسك كور..." نميدونم چي چي ميده و ميپره بيرون!
اگه پيله بشم برم تو بازي بازم همون پيام و ميپره بيرون!!
بايد دستگاه رو خاموش كنم و بعدآ كه بيام سراغ بازي درست ميشه!!!
يكي ميگفت وقتي دستگاه رو آپ جديد ميكنن، لنز جابجا ميشه يك همچين چيزي!!! واسه همين ميپره بيرون! واقعيت داره يا سي دي من ايراد داره؟!

به اونی که این حرف رو بهت زده فقط یه کلام بگو : دکتر

دوستان من نسخه UC رو دارم و همون 97% هم رایت کردم و بدونه هیچ مشکلی اجرا میشه
اونایی که ارور میگیرن دلیلش اینه که از سورسه بد ریپ براتون رایت شده و باید از یه جای مطمئن نسخه
درست رو دوباره بخرید یا دان کنید رایت بزنید

آقا میشه از همین دیسک‌های تو بازار ایمیج گرفت بعد به روش درست رایت کرد؟ یا باید یه نسخه دیگه دانلود بشه کلا؟ لطفا یکی‌ لینک روش جدید رایت تو فروم رو میده؟ هر چی‌ می‌گردم پیدا نمیکنم
نه نمی شه چون ایمیج هم %97 درعمل(چون هرچی توی دیسک هست میشه ایمیج از خودش اضافه که نمیکنه:d)یکم صبر کنی این روش فراگیر میشه
والا نمیدونم به چه دلیل بچههای سایت زیاد علاقه ایی نشون ندادند حتی تاپیکش قفل شد.
چون میخواستم اموزش رایت روی تی گیت و هم بزارم

چرا از اون سوال ها بود؟! توی یه تاپیک نوشته که تمامی بازی هایی که بعد از Forza 4 اومده دارای این چک امنیتی هستند اما شما دارین می گین که فقط بازی هایی که بعد از Forza 4 اومدن و XGD3 هستن این چک امنیتی رو دارند.... طبق صحبت شما الان من بازی های Kinect Sports Season two و Dance Central 2 رو که XGD3 نیستند رو بزارم توی دستگاه دستگاه من فلگ نمی شه درسته؟! می شه منبعتون رو هم بفرمایین...

بعد شم راهی هست که من ببینم دیسکی که خریدم با نرم افزار رایت جدید رایت شده یعنی 100% هست یا نه ، مقل همون قدیمی ها رایت شده و 97 % هست ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or