تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

martin kane

کاربر سایت
Mar 3, 2008
224
نام
Arash
سلام دوستان ، با یک عدد پاور دیگه هم تست نمودیم بازم همون مشکل رو داره ، حالا قراره 3 تا رم 1 گیگ بذاریم و تستش کنیم . ;)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام دوستان قدیمی.
من سیستمم یهو فریز میکنه یا هنگ یعنی هیچی نه موس نه هیچی تکون نمیخوره فقط میشه ریستارت داد!یا یهو چراغ مانیتور زرد میشه و تصویر پخ!ولی در اصل مانمیتور نیست یعنی اصلا تصویری دیگه نمیاد!و همه چی قفل میشه باز باید ریس داد!
وقتی هم دوباره میومد سیستم dont send میداد و توی پیغامش ارور خیلی جدی میزد!
این آخرام دیگه به لود ویندوز میرسید!2ثانیه نشده یهو صفحه آبی با کلی صفر و یک میومد و ریس میداد و همین روال تا مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم با هزار بدبختی که 10 بار اول سر ریختن هی فریز میکرد!وقتیم ریختم الان با هزار بدختی که یهو باز فریز میده!کله هاردم رو هم نابود شد:d
مشکل از پاوره!
میخوام سیستم جمع کنم اما این حدقل 3 هفته دیگه کار کنه adsl من حروم نشه!
پس سوال نداشتی ؟
بله این مشکلات معمولا از پاور تقلبی هست بیشتر،معلوم نیست که هنوز کدوم قطعات کیست سالم موندن که بشه پیشنهاد داد.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
پس سوال نداشتی ؟
بله این مشکلات معمولا از پاور تقلبی هست بیشتر،معلوم نیست که هنوز کدوم قطعات کیست سالم موندن که بشه پیشنهاد داد.
نه فرشید جان خواستم ببینم درسته یا نه شک داشتم والا 2 بار رمم سوخت عوض کردم احتمالا کارتمم سوخته چون باید چند بار عوض کنم سیستمم برای 6 سال پیشه و از خودت لیست گرفتم برم سیستم دیگه بگیرم که فعلا تا آخر ماه نمیشه!برای هیمن گفتم این واسم کار کنه!
کارتم 5500 هست!با cpu 2.4 celeron و رم 512 و کلا قدیمیه!
حالا پاور ارزون برای این سیستم هست!؟ و اصلا ارزش داره و یا وایسم تا 3 هفته دیگه که سیستم جدید میبندم و اینو همینطوری بسوز نسوز کار کنم!
در کل یک پاور (احتمالا کم وات بخوره)خوب بگید این چند مدت هم بشه باهاش کار کرد
مرسی:smile:

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
والا من دخالت تو کار استاد گرامی ( فرشید جان ) نمی کنم
اما مشکل فریز رو من داشتم بهش توجه نکردم
بعدا فهمیدم فن cpu از کار افتاده و زده مادربورد رو آب کرده :biggrin1:
ده تومن دادم فن رو عوض کردم تا الان کار میکنه ( البته الان دست خودم نیست )
البته مشکل شما فراتر از این چیزهاست ( احتمالا همون پاور )
کلا گفتم که جدی بگیری ;)

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
نه فرشید جان خواستم ببینم درسته یا نه شک داشتم والا 2 بار رمم سوخت عوض کردم احتمالا کارتمم سوخته چون باید چند بار عوض کنم سیستمم برای 6 سال پیشه و از خودت لیست گرفتم برم سیستم دیگه بگیرم که فعلا تا آخر ماه نمیشه!برای هیمن گفتم این واسم کار کنه!
کارتم 5500 هست!با cpu 2.4 celeron و رم 512 و کلا قدیمیه!
حالا پاور ارزون برای این سیستم هست!؟ و اصلا ارزش داره و یا وایسم تا 3 هفته دیگه که سیستم جدید میبندم و اینو همینطوری بسوز نسوز کار کنم!
در کل یک پاور (احتمالا کم وات بخوره)خوب بگید این چند مدت هم بشه باهاش کار کرد
مرسی:smile:
اصلا ارزش 5 تومن هزینه رو هم نداره
اختمالا قطعات متعددی سوخته و کار هم بکنه دیگه بدرد کسی نمیخوره
بهتر بزاریش کنار و دنبال سیستم جدیدت باشی.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
باید برم سایت Nividia و از اونجا بگیریم..؟
خروجی dvi داره تصویر هم میده ولی خو ب معلومه که نصب نشده..

راستی رویه این کارت نوشته 256 ولی قبل از این تو خود محیط ویندوز 512 بود خواستم بدونم این چه جوریه..؟

مال پسر عمو من هم اینجوری بود میگفت با نرم افزار 512 کرده..!!!

نه عزیزم فکر کنم برای شما کارتت توربو کش باشه یعنی 256 ماله خودشه 512 تا شر می کنه یعنی از رمت میکیره

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
هاردم به هيچ عنوان فرمت نميشه
نه با ويندوز نه با cd بوت xp

برنامه اکرونیس بهترین برنامه واسه این کاراست اگه دیدی نمیشه یه سیستم می خوای که وصل کنی هاردو بعد با برنامه پارتیشن مجیک فرمت بزن حله

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
هاردم به هيچ عنوان فرمت نميشه
نه با ويندوز نه با cd بوت xp
خب اگر میتونی که تمام پارتیشنها رو پاک کن و دوباره از اول پارتیشن بندی کن
اگرم نمیتونی که با برنامه ای مثل Partition Magic یا Paragon Partition Manager سعی دوباره پارتیشن رو فرمت کنی.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من با مشکل خیلی بزرگ مواجه شدم . اینکه هر بار به اینترنت وصل میشم و برنامه UTORRENT رو برای دانلود اجرا می کنم بعد از چند دقیقه کامپیوتر هنگ کرده و رستارت می کنه صفحه ابی میشه و ارور فیزیکال و این جوری میده بعد رستارت می کنه.
سیستمم هم از ویروس پاکه(انتی ویروس به روزه) حلا لطفا کمکم کنید تا بفهمم ایراد از کجاست.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
من با مشکل خیلی بزرگ مواجه شدم . اینکه هر بار به اینترنت وصل میشم و برنامه UTORRENT رو برای دانلود اجرا می کنم بعد از چند دقیقه کامپیوتر هنگ کرده و رستارت می کنه صفحه ابی میشه و ارور فیزیکال و این جوری میده بعد رستارت می کنه.
سیستمم هم از ویروس پاکه(انتی ویروس به روزه) حلا لطفا کمکم کنید تا بفهمم ایراد از کجاست.
سلام دوست عزيز
شما وقتي كه تنها اين برنامه رو اجرا مي كنيد سيستم با مشكل مواجه مي شه يا خير؟ اگه آره خب مسلماً مشكل از نرم افزار هست.
اما اگه هميشه با اين مشكل مواجه هستيد مشكل از رم يا پاور هست.
يكبار رم رو درآورده و جا بزنيد اگر مشكل پا برجا بود با يك رم سالم تعويض بكنيد و يا اگه دوتا رم داريد تك تك اونها رو يكبار امتحان بكنيد.
در آخر مشخصات سيستم خود به همراه مدل دقيق پاور را ذكر نماييد.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
HELP ME!!!!

Salam.Man Ye DVD Rom Sony1632 Daram.Chand Vaght Bad Az In Ke Windows Ro 2Bare Nasb Kardam Windows Oon Ro Nemishnase Va Mige:
Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. Code 39
Yek Driver Ham Barash Download Karam Vali Kar Nemikone.
Ye Chize Ajibe Dige Ham Inke Ba Hich Barname E Nemitoonam Virtual Drive Besazam!
Lotfan Komak Konin!
Dar Zemn Cable Haye DVD Rom ro Ham Check Kardam Dorost Bood

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
Salam.Man Ye DVD Rom Sony1632 Daram.Chand Vaght Bad Az In Ke Windows Ro 2Bare Nasb Kardam Windows Oon Ro Nemishnase Va Mige:

Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. Code 39
Yek Driver Ham Barash Download Karam Vali Kar Nemikone.
Ye Chize Ajibe Dige Ham Inke Ba Hich Barname E Nemitoonam Virtual Drive Besazam!
Lotfan Komak Konin!
Dar Zemn Cable Haye DVD Rom ro Ham Check Kardam Dorost Bood
اول از همه طبق قوانین فقط فارسی بنویس
دوم اینکه ویندوز برای شناختن DVD-ROM احتیاج به هیچ گونه درایوری نداره

مشکل شما اینه که یه تروجان یا ویروس یا یه برنامه ی دیگه یه ف.ی.ل.ت.ر درایوری روی ویندوزت نصب کرده که باعث میشه درایور اون درایو کار نکنه
میتونی این برنامه رو دانلود و تمام ف.ی.ل.ت.ر ای تضافی رو حذف کنی
یا میتونی روش دستی رو از اینجا بخونی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر