تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام!
من وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم همون تو بوت اول ارور ulewv is compressed میده! فکر میکردم مشکل از هاردش باشه که وصل کردم به یه کامپیوتر دیگه سالم بود!
مشکل از کجا میتونه باشه؟

.:GHOST:.

کاربر سایت
Jun 6, 2013
247
سلام دوستان. چند روز پیش سیستم دو بار پشت سره هم ریستارت شد یعنی یه بار ریست شد بعد امد بالا ولی کند بود دومین بار که ریست شد دیگه نیومد بالا. حالا وقتی روشن می کنم اگه بزنم سیستم نرمال بیاد بالا که به صفحه سیاه که میرسه آرم ویندوز نشون میده بعد یهو ریست میشه اگه بزنم ریپیر کنه که این ارور نشون میده، ممنون میشم اگه کمک کنی آقا فرشید یا دوستان دیگه بفهمم ایراد از چیه.

- - -ویرایش - - -

51192137570103914900.jpg

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
دوستان من یه اسپیکر 3 تیکه با برند TVM دارم . جدیدا خود به خود یا mute میشه یا صداش کم و زیاد میشه . مشکل هم فقط از ساب هست . مشکلش چیه ؟ قابل تعمیرــه ؟

خود برد اسپیکر خراب شده، فکر نکنم بجز شرکت نمایندگی یا گارانتی بتونه تعمیرش کنه.

سلام!
من وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم همون تو بوت اول ارور ulewv is compressed میده! فکر میکردم مشکل از هاردش باشه که وصل کردم به یه کامپیوتر دیگه سالم بود!
مشکل از کجا میتونه باشه؟

این پیغام ارور هست؟! همچین چیزی ندیدم یا شاید اشتباه نوشتید.

سلام دوستان. چند روز پیش سیستم دو بار پشت سره هم ریستارت شد یعنی یه بار ریست شد بعد امد بالا ولی کند بود دومین بار که ریست شد دیگه نیومد بالا. حالا وقتی روشن می کنم اگه بزنم سیستم نرمال بیاد بالا که به صفحه سیاه که میرسه آرم ویندوز نشون میده بعد یهو ریست میشه اگه بزنم ریپیر کنه که این ارور نشون میده، ممنون میشم اگه کمک کنی آقا فرشید یا دوستان دیگه بفهمم ایراد از چیه.

- - -ویرایش - - -

مشکل سخت افزاری هست اما اینکه دقیقا از چه قطعه ای هست باید بررسی بشه.
اول از همه پاور شما- مخصوصا اگر معتبر نباشه- مظنون هست و بعد هم کارت گرافیک ، باید تک تک جایگزین و تست بشن.

کاربر سایت
Jun 6, 2013
247
یمشکل سخت افزاری هست اما اینکه دقیقا از چه قطعه ای هست باید بررسی بشه.
اول از همه پاور شما- مخصوصا اگر معتبر نباشه- مظنون هست و بعد هم کارت گرافیک ، باید تک تک جایگزین و تست بشن.

ممنون. یه نکته دیگه خواستم بگم شاید کمک کنه. یه روز بعد اینکه این اتفاق افتاد سیستم رو خواستم دوباره روشن کنم ولی وقتی روشن کردم بالا نیومد و کیس یه بوقی زد دوباره تست کردم باز بوق زد بوقشم اینجور بود که یه بوق طولانی دوتا بوق کوتاه، بعد این اتفاق یه کتاب تو زمینه سخت افزار داشتم مطالعش که کردم تو توضیح بوق های ایجاد شده سیستم زده بود که این نوع بوق اشاره داره به اینکه کارت گرافیک مشکل داره. حالا با وجود این قضایا به نظرت احتمال اینکه گرافیک مشکل داشته باشه بیشتره ? من چون فعلا سیستمی در دسترس ندارم که قطعات رو جدا تست کنم برا همین پرسیدم. اگه احتمال اینکه گرافیک باشه زیاده. لطفا یه گرافیک معمولی معرفی کن چون دارم یه ریگ جدید میبندم نمی خوام خرج خاصی کنم برا این سیستم. گرافیک معمولی باشه دیگه خیلی بخوام بهش زحمت بدم فیلمی چیزی ببینم و یا Dota 2 بازی کنم.

ممنون

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ممنون. یه نکته دیگه خواستم بگم شاید کمک کنه. یه روز بعد اینکه این اتفاق افتاد سیستم رو خواستم دوباره روشن کنم ولی وقتی روشن کردم بالا نیومد و کیس یه بوقی زد دوباره تست کردم باز بوق زد بوقشم اینجور بود که یه بوق طولانی دوتا بوق کوتاه، بعد این اتفاق یه کتاب تو زمینه سخت افزار داشتم مطالعش که کردم تو توضیح بوق های ایجاد شده سیستم زده بود که این نوع بوق اشاره داره به اینکه کارت گرافیک مشکل داره. حالا با وجود این قضایا به نظرت احتمال اینکه گرافیک مشکل داشته باشه بیشتره ? من چون فعلا سیستمی در دسترس ندارم که قطعات رو جدا تست کنم برا همین پرسیدم. اگه احتمال اینکه گرافیک باشه زیاده. لطفا یه گرافیک معمولی معرفی کن چون دارم یه ریگ جدید میبندم نمی خوام خرج خاصی کنم برا این سیستم. گرافیک معمولی باشه دیگه خیلی بخوام بهش زحمت بدم فیلمی چیزی ببینم و یا Dota 2 بازی کنم.

ممنون

قبلن گرافیکم خراب بوده واسه همین صدای بوقش هنوز تو گوشمه و مطمئنم که یه بوق بلند و 3تا بوق کوتاه بود! اگرم از گرافیک باشه اصن صفحه نمیاد! وقتی آرم ویندوز میاد پس احتمالش زیاده که مشکل از ویندوز باشه!

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jun 6, 2013
247
قبلن گرافیکم خراب بوده واسه همین صدای بوقش هنوز تو گوشمه و مطمئنم که یه بوق بلند و 3تا بوک کوتاه بود! اگرم از گرافیک باشه اصن صفحه نمیاد! وقتی آرم ویندوز میاد پس احتمالش زیاده که مشکل از ویندوز باشه!
والا مسعود جان تا اونجا که من اطلاع دارم دیگه تهش یه بوق بلند با دوتا بوق کوتاه یعنی سه تا نداریم که مربوط میشه به گرافیک، دوباره هم چک کردم و خوندم شرایط همونجوری بود که گفتم ( البته میگم این چیزیه که من اطلاع دارم شاید نوع های دیگه هم باشه برا گرافیک که تو کتاب بش اشاره نشده و شما می دونی )، ولی خب قضیه اینه موقعی که بوق میزنه سیستم نمیاد بالا ولی میذارم خاموش باشه یکم با پورتش ور میرم بعد که میاد بالا همون شرایطی که گفتم رخ میده. بدبختی هم اینه سیستم دیگه فعلا در دسترس ندارم که تک تک قطعات رو تست کنم وگرنه این کارو میکردم ، برا همین می خوام ببینم احتمال خرابی کدوم بیشتره.در مورد ویندوز هم اصلا سیستم اجازه نمیده وارد ویندوز بشم یا ویندوز رو ریپیر کنم و کلا نمی زاره وارد ست آپ ویندوز بشم چه از طریق سیستم چه از طریق دیسک ویندوز که بتونم ریپیر ریستور یا وین رو عوض کنم. کلا از ظاهر ارور معلومه سخت افزاریه.

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید

ممنون

پس احتمال خرابی کارت گرافیک قوت گرفت!
البته هنوز هم می تونه از پاور باشه، مدلش رو هم که نگفتی، اگر نتونه توان لازم برای گرافیک رو فرآهم کنه احتمال درست بوت نشدن گرافیک هست.

گرافیک مناسب DOTA 2 دیگه 300 تومن به بالا هست، مثل GTX 650.

کاربر سایت
Jun 6, 2013
247
پس احتمال خرابی کارت گرافیک قوت گرفت!
البته هنوز هم می تونه از پاور باشه، مدلش رو هم که نگفتی، اگر نتونه توان لازم برای گرافیک رو فرآهم کنه احتمال درست بوت نشدن گرافیک هست.

گرافیک مناسب DOTA 2 دیگه 300 تومن به بالا هست، مثل GTX 650.

پاور که یه مدل معمولیه، Excel 350 W و گرافیک هم که Geforce 9600 GSO .

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
خود برد اسپیکر خراب شده، فکر نکنم بجز شرکت نمایندگی یا گارانتی بتونه تعمیرش کنه.

بردم پیش ـه تعمیر کار گفت 40 تومن خرج داره . منم دیگه نمی خوام بدم برا تعمیر . حالا می خواستم بدونم قیمت تعمیرش همین حدوداس ؟

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به همه دوستان به نظر شما مشكل اين پرينت كه پايين گذاشتم چيه

نماي عكس اصلي

عكس پرينت شده

ترو خدا يكي بگه مشكلش چيه؟​

mohammad2492

کاربر سایت
Apr 9, 2014
24
داغ شدن کیس

سلام دوستان من دیروز یک کارت گرافیک خریدم

GIGABYTE GTX 770 و یک پاور 700 گرین خریدم

ولی توی بازیها خیلی کیسم خیلی داغ می کندجوری که حرارت را حس می کنم و پاور هم صدا می کند فقط تو بازی این جوری

مدل کیسم MAGNUM 2 گرین قبلا 7750 داشتم این مشکل نبود فن های کیسم هیچ مشکلی ندارد لطفا راهنمای کنید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
من مشکل دما cpu دارم !
مدل سی پی یو پنتیوم4 هست و دماش بین 75 تا 85 درجه (دور فن 2700) هست. این دما با توجه به مدل طبیعی هست ؟!
توی نرم افزارهایی هم که دما رو نشون میدن به دو واژه aux و sys برخوردم که دمای اینا روی 100 درجه هست !!! اینا دقیقا به چی اشاره دارن ؟! دما مجموع یا مثلا چیز دیگه !؟
تشکر.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
One Finger Death Punch رو اجرا کردم یهو همه رنگا بهم ریخت، صدا آهسته شد و هنگ کرد. ریست کردم کامپیوتر رو. حالا وقتی روشنش میکنم یه سری مربع های سبز موقع Boot شدن میاد رو صفحه و اصلا کارت گرافیک رو نمیشناسه. کسی میدونه چه مرگش شده؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر