تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان يه مسئله
ميخوام خروجي كنسولم رو روي مونيتور تصوير بگيرم ! خوب راه هاي متفاوتي هست اما چون مونيتورم قديميه فقط VGA داره و خروجي PS4 هم فقط HDMI ه !
ميخواستم تبديل VGA به HDMI بگيرم اما ديدم 150 تومني ميشه يكي از دوستام بهم گفت ميتوني كارت تصوير بگيري بهتره !
ميخوام بدونم كارت تصويري يا چيزي نيست براي كامپيوتر بگيرم كه ورودي HDMI داشته باشه و بتونم خروجي تصوير VGA ازش بگيرم براي مونيتور ؟!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
One Finger Death Punch رو اجرا کردم یهو همه رنگا بهم ریخت، صدا آهسته شد و هنگ کرد. ریست کردم کامپیوتر رو. حالا وقتی روشنش میکنم یه سری مربع های سبز موقع Boot شدن میاد رو صفحه و اصلا کارت گرافیک رو نمیشناسه. کسی میدونه چه مرگش شده؟:|
سوخت>:d:|:((
برم پول جمع کنم:|

mehdi1368

کاربر سایت
Aug 18, 2013
4
سلام يه كارت Saphaire R280 Toxic دارم فنش پره هاش شكسته كه پره هاش هم گم كردم
ميخواستم قاب خود گرافيك رو بردارم فقط هيت سينگ باشه و روي هيت سينگ فن بزارم هر كارت 3 عدد
خواستم يه راهنمايي كنيد چه فني بگيرم 12 سانتي

آيا مهم بالا بودن دور فن هست؟

مثلا اين دو فن رو خودم پيدا كردم نميدونم كدوم براي من بهتره

ThermalRight TY-143 140mm
و
Cougar Vortex PWM 120mm

نميدونم فن بايد چه مشخصه هايي داشته باشه
نياز به كمك شما دارم.

Amirlefthand

کاربر سایت
Feb 7, 2011
211
نام
امیر
دوستان من پورتای خروجی و ورودی صدا سیستمم قاطی کرده هر لحظه یکیش کار میکنه و صدای خروجی از اسپیکر پر از نویز و خش خش هستش چه از جلو کیس صدا بگیرم چه از خود مادر برد کلافم کرده اینم عکس خود یرنامه ریلتاک :
bandicam_2014-05-29_11-56-37-698.jpg

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
سلام من یه سیستم قدیمی سوکت 478 دارم فنش خیلی صدا میداد.گرفتم فن سی پی یو و فن پاورو از 12 ولت به 5 ولت مولکس وصل کردم.الان خیلی صداش بهتر شده.میخواستم ببینم این مشکل ایجاد نمیکنه؟
بعد فن پاور 8 سانتیه اینو چجوری نصب کنم بهتره؟هوارو وارد پاور کنه یا خارج؟

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من یه سیستم قدیمی سوکت 478 دارم فنش خیلی صدا میداد.گرفتم فن سی پی یو و فن پاورو از 12 ولت به 5 ولت مولکس وصل کردم.الان خیلی صداش بهتر شده.میخواستم ببینم این مشکل ایجاد نمیکنه؟
بعد فن پاور 8 سانتیه اینو چجوری نصب کنم بهتره؟هوارو وارد پاور کنه یا خارج؟
در مورد اینکه ولتاژ رو عوض کردی نظری ندارم :|
ولی هوا رو به خارج میزنه ! همینطور فن های جانبی که روی عقب بدنه کیس وصل میشه به بیرون میزنه .

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
سلام! کارت گرافیک من رو سیستم نمیشناسه و داخل دیوایس منیجر میزنه که نمیتونه ازش استفاده کنه و کد 43 مینویسه!
کارت گرافیک gt 610 هست و cpu = 5000 athlon
کارت گرافیک رو نمیشناسه و از گرافیک سی پی یو استفاده میکنه چی کار کنم ؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوستان من یه هارد اکسترنال Seagate GoFlex Agent 1TB دارم که حدودا 800 گیگ اطلاعات روشه و بیشترش شامل فیلم و سریال هست . ( قبل از عید یه بار از دستم افتاد زمین و ضربه خورد شدید نبود ولی ، اما تا هفته پیش داشت کار میکرد ) هاردو وصل میکنم صدای تق تق و یه صدای بوق مانند میده که با سرچی که کردم ظاهرا بد سکتور داره . با نرم افزار HDD Regenerator به زور تونست اسکن کنه که 522 تا سکتور خراب داره ولی فک کنم بیشتره . با همین نرم افزار هرکاری میکنم سکتورها رو ریپیر کنه نمیشه و موقع اسکن به سکتور خراب که میرسه دوباره تق تقو اون صداهه و اررو Hard Drive is Not Ready رو میده . طی سرچی که زدم متوجه شدم چاره کار دستگاه PC3000 هست که تعمیر میکنه هاردو . دوستان راهی مد نظرتون هست که بشه هاردو دوباره زنده کرد ؟ مخصوصا اطلاعاتش رو . با خون دل این فیلم ها و سریال ها رو دانلود کردم( همش هم HD ) :(( واسه تابستون...!!!!
ممنون میشم کمک کنید .

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان سلام. منم یه همیچین مشکلی مثل دوست بالایی برام پیش اومده. من یه هارد اکسترنال Sony دارم، جدیدا یهو موقع اجرای فایلی از داخلش(مثلا فیلم) یا هر چیز دیگه، یهو هارد توی 1 ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. انگار کابل USB رو دوباره زدی توی پورتش. بعضی مواقع هم همین صدای بوق مانند هم میده. میخوام ببینم مشکل چیه؟ میتونم اطلاعات رو بکشم بیرون و با یه فرمت کردن درست میشه؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید. :)

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
سلام دوستان ما دیروز یک تی وی led خریدیم امروز که از نمایندگی اومدن تی وی رو وصل کردن تصویر تلویزیون قرمز میشه یک چیزی شبیه پارازیت قسمت های تاریک مخصوصا کلا قرمز میشن مشکل از آنتن یا سیم کشی ساختمان هم نبود نصابه هم گفت که امروز با بالاییام تماس می گیرم بدونم مشکل چیه :| به نظر شما مشکل از چیه؟ هرچقدرم جست و جو کردم چیزی پیدا نکردم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان ما دیروز یک تی وی led خریدیم امروز که از نمایندگی اومدن تی وی رو وصل کردن تصویر تلویزیون قرمز میشه یک چیزی شبیه پارازیت قسمت های تاریک مخصوصا کلا قرمز میشن مشکل از آنتن یا سیم کشی ساختمان هم نبود نصابه هم گفت که امروز با بالاییام تماس می گیرم بدونم مشکل چیه :| به نظر شما مشکل از چیه؟ هرچقدرم جست و جو کردم چیزی پیدا نکردم
سلام.
بنظرم نمیتونه از ساختمون باشه ! حالا من تخصصی ندارم !! نمیدونم . احتمالا یه جایی لحیمی چیزی رو برد خراب شده . بذارید خودشون درست کنن !
میتونید اینجا هم بپرسید : http://forum.bazicenter.com/thread84075/page127/

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها، من سر واچ داگز، رفتم دوتا رم گینگ استون 4 گیگ گرفتم، 1333، چند روز اولش خوب بود، بعد کم کم سیستم شروع کرد صفحه مرگ ابی رو نشون دادن که مموری فیزیک دامپ میشه و . . . دیگه گفتم بزار ویندوز عوض کنم ببینم چی میشه.
ویندوز که میخوام عوض کنم وقتی این دوتا رم روی دستگاهه، ویندوز نصب نمیشه، موقع نصب مینویسه
Windows cannot install required files. the file may be corrupt or missing make sure all files required for instalition are available, and restart the installation error code 0x80070570

موقعی که دوتا رم قبلی خودمو میزارم، این مشکل نیست موقعی که این دوتا رم رو میزارم این مشکل پیش میاد تک تک گذاشتم برای یکیش این مشکل پیش اومد برای یکیش پیش نیمد ولی خب به هرکی میگم میگه این ارور نمیتونه به رم ربط داشته باشه!
کسی میدونه چیه ماجرا؟

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
سلام به همگی...

هر موقع یه بازی سنگین اجرا میکنم وسط بازی سیستم ریستارت میشه....مشکل از کجاست؟؟؟؟:(
مشخصات سیستمت چیه ؟

سلام .
من مشکل دما cpu دارم !
مدل سی پی یو پنتیوم4 هست و دماش بین 75 تا 85 درجه (دور فن 2700) هست. این دما با توجه به مدل طبیعی هست ؟!
توی نرم افزارهایی هم که دما رو نشون میدن به دو واژه aux و sys برخوردم که دمای اینا روی 100 درجه هست !!! اینا دقیقا به چی اشاره دارن ؟! دما مجموع یا مثلا چیز دیگه !؟

تشکر.
زیاده بیارش پایین بالای 2000 براش زیاد مثلا وقتی بلک فلگ پلی میکنی باید به دور 2700 تا 3000 برسه ............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر