تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام
من دیروز یه موس و کیبرد بیسیم apple خریدم.
از موقعی که خریدم افت فریم وحشتناک تو بازی fifa به وجود اومده و کاملا کاملا غیر قابل بازی شده
اما تو بقیه بازی ها هیچ مشکلی ندارم . میخواستم ببینم مشکل از کجاست.
با تشکر.

اینا رو برای PC خریدی؟! یا دستگاه خودت هم اپلی هست؟
مدل دقیق رو باید بگی، قاعدتا کیبورد و ماوس نباید توی فریم بازی تاثیرگذار باشن، مگر درایورشون مشکلی داشته باشه

با سلام خدمت دوستان!

اون قضیه وصل کردن دو تا سیستم بووود!:dقبلا پرسیده بودم !:d(برای بازی) من دو تا سیستم رو (یکی لپ تاپ و یکی pc ) (هر دو ویندوز 7 ) با کابل کراس وصل کردم ولی یه مثلث زرد روی مانیتور اون پایین سمت راست میاد و
می نویسه :no internet access .
وقتی هم بخوایم دستیIP ها رو وارد کنیم یه ارور برا هر دو تا سیستم میاد میگه اون یکی سیستم ip ـــیش صفره و از این چیزا !!! در ضمن firewall و انتی ویروس رو هم خاموش کردیم.

لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟

IP ها رو دستی بده، یکی رو بزار 192.168.120.1 و دومی رو بزار 192.168.120.2
دفعه ی بعد هم اول یکم سرچ بزن ببین می خوای چیکار کنی که مجبور نشی برای یه کار ساده وقت بزاری.

دوستان این گزینه ی hyper v virtualization چی کار میکنه ؟ دیفالتش غیره فعاله حالا فعالش کنم چی میشه !؟ .... i5 2500

خیر، به کار شما نمیاد، برای پشتیبانی از یکی از امکانات شبیه سازی مجازی سیستم عاملها در کنار هم و یکی از قابلیتهای ویندوز سرور 2008 به بالا هست، برای هاست ها بیشتر استفاده میشه یا اونایی که از VM -ماشین مجازی- روی PC استفاده می کنن.

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
اینا رو برای PC خریدی؟! یا دستگاه خودت هم اپلی هست؟
مدل دقیق رو باید بگی، قاعدتا کیبورد و ماوس نباید توی فریم بازی تاثیرگذار باشن، مگر درایورشون مشکلی داشته باشه
بله برای PC
2.4 GH موس . کیبیورد
10 متر برد .
. 60 تومن

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
سیستم من یه مشکلی به هم زده پیش هر تعمیرکاری هم که بردیم اصلا سر در نیاورده.من این سیستم رو یه روز اومدم تمیز بکنم دیگه از اون وقت بوت نشده که نشده.یک کارت گرافیک دیگه آوردم انداختم رو سیستم دیدم سیستم بوت شد فکر کردم مشکل از کارت گرافیکه ولی وقتی کارت گرافیک رو رو سیستم های دیگه امتحان کردم دیدم کاملا درسته .به هر حال تمام قطعه ها تک تک تست شدند و سالم بودند ولی نمیدونم چرا مادربورد و کارت گرافیک دیگه با هم مچ نیستند این جیزیه که تعمیرکار میگفت البته این سیستم 5 سال کار میکرده بدون مشکلی پس نمیشه گفت قطعات ناسازگار هستند
اینم مشخصات سیستم:
mb:msi k9n neo v2
vga:gainward 8800gt 512mb
cpu:amd athlon x2 6000+
ram:corsair 2 gb
نظر شما چیه؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سیستم من یه مشکلی به هم زده پیش هر تعمیرکاری هم که بردیم اصلا سر در نیاورده.من این سیستم رو یه روز اومدم تمیز بکنم دیگه از اون وقت بوت نشده که نشده.یک کارت گرافیک دیگه آوردم انداختم رو سیستم دیدم سیستم بوت شد فکر کردم مشکل از کارت گرافیکه ولی وقتی کارت گرافیک رو رو سیستم های دیگه امتحان کردم دیدم کاملا درسته .به هر حال تمام قطعه ها تک تک تست شدند و سالم بودند ولی نمیدونم چرا مادربورد و کارت گرافیک دیگه با هم مچ نیستند این جیزیه که تعمیرکار میگفت البته این سیستم 5 سال کار میکرده بدون مشکلی پس نمیشه گفت قطعات ناسازگار هستند
اینم مشخصات سیستم:
mb:msi k9n neo v2
vga:gainward 8800gt 512mb
cpu:amd athlon x2 6000+
ram:corsair 2 gb
نظر شما چیه؟
شما فقط گرافیک تست کردی از کجا معلوم بقیه قطعات خراب نشده باشه؟
خلاصه این مشکل شما خیلی دلایل میتونه داشته باشه که از این بین فقط معلومه از گرافیک نیست چون تست کردید
وقتی سیستم روشن میکنید پاور روشن میشه؟ اگه اره از پاورم نیست
میمونه رم و سی پی یو و خود مادربرد اگه کیست بلندگو داره شاید بوق بکشه مدل بوق و تعدادشو ببین چجوریه
همچنین ممکنه یکی از کابل های تامین کننده برق سی پی یو یا مادربرد از جاش درومده باشه
باتری بایوس مادربردتو در بیار یه چن دقیقه وایسا دوباره بزن

stalker6411

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
نام
محمدسهراب حسین زاده
سلام به همه راستش من 2 ساله پیش یه هدست g35 گرفتم الان بر حسب تصادف یکی از اشناهامون هدستو شکوند و سیمه یه ورش قطع شد. و من دادمش به یه متخصص و برام درستش کرد البته کیفیته صدا هیچ تغییری نکرده .ولی از نظر ظاهری خوب شکسته و چسبه قوی زده که از نظر استحکام مشکلی نداره ولی ظاهری کمی تو ذوق میزنه فقط یه ذره..
میخوام بدونم اگر بخوام اینو بفروشم با توجه به قیمته الانش که حولو حوشه 550-600 هست چقدر میارزه
راستش من یه هدسته siberia v2 هم دارم که تازه خریدم ازشم راضیم فقط یه چیز که کم داره usb sound card هست که کیفیتش از senheiser هم بهتر میشه.
کله بحثم اینه که کدومو بفروشم بهتره و اینکه g35 چند میارزه ممنون اگر جواب بدین

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
آقا سعید من پاور رو جدید نگرفتم.پاورم مال 3 سال پیشه از اول رو کامپیوتر بوده.فن پاورم سوخته بود(بعضی اوقات سیستم یهو ری استارت میشد) که پاور رو باز کردم و یه فن جدید رو که خریدم 5000 تومن به جای اون جا زدم.
اهان پس فقط یه چیز میمونه این فنی که خریدی مشکل داره!
یا ممکنه این فن نتونه پاور خنک بکنه برای همین دورش زیاد میشه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام به همگی؛
یه مشکلی واسه کام پسرخالم پیش اومده، خواهش میکنم زود جواب بدید اگه ممکنه که بدجوری کلید کرده!
من باتری cmos رو واسه 25 دقیقه در آوردم و وقتی گذاشتمش سرجاش دیدم که کام روشن میشه اما هیچ تصویری نمیده! کال ای دی های کیبورد هم فقط همون اول یه لحظه روشن میشه و بعد خاموش میشه.
کارت گرافیکش رو هم رو کام خودم تست کردم مشکلی نداشت؛ به خدا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست، باتری cmos رو هم عوض کردم باز هم نشد.
خواهش میکنم راهنمایی کنید، ممنون میشم.
مرسی.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام به همگی؛
یه مشکلی واسه کام پسرخالم پیش اومده، خواهش میکنم زود جواب بدید اگه ممکنه که بدجوری کلید کرده!
من باتری cmos رو واسه 25 دقیقه در آوردم و وقتی گذاشتمش سرجاش دیدم که کام روشن میشه اما هیچ تصویری نمیده! کال ای دی های کیبورد هم فقط همون اول یه لحظه روشن میشه و بعد خاموش میشه.
کارت گرافیکش رو هم رو کام خودم تست کردم مشکلی نداشت؛ به خدا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست، باتری cmos رو هم عوض کردم باز هم نشد.
خواهش میکنم راهنمایی کنید، ممنون میشم.
مرسی.
اولین قطعه ای که باید تست بشه پاور هست.سیستم بچه ها همینطوری بود بعد نوشته های بوت دیگه کاری نمیکرد . اگه درست نشد میمونه هارد

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اولین قطعه ای که باید تست بشه پاور هست.سیستم بچه ها همینطوری بود بعد نوشته های بوت دیگه کاری نمیکرد . اگه درست نشد میمونه هارد
مرسی که جواب دادی.
مشکل اینجاست که اصلا کار به بوت نمیرسه! اصلا مانیتور نوشته های بوت رو نشون نمیده، یعنی اصلا حتی به مرحله ای نمیرسم که ال ای دی کیبورد روشن و کیبورد فعال بشه! اینجوری میشه توضیحش داد: قطعات کار میکنن بدون اینکه خروجی بدن! من خودم احتمال میدم ارتباط بین یه سری قطعات قطع شده باشه.
(هارد رو هم سوزوندم!)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مرسی که جواب دادی.
مشکل اینجاست که اصلا کار به بوت نمیرسه! اصلا مانیتور نوشته های بوت رو نشون نمیده، یعنی اصلا حتی به مرحله ای نمیرسم که ال ای دی کیبورد روشن و کیبورد فعال بشه! اینجوری میشه توضیحش داد: قطعات کار میکنن بدون اینکه خروجی بدن! من خودم احتمال میدم ارتباط بین یه سری قطعات قطع شده باشه.
(هارد رو هم سوزوندم!)
خوب دلیلش اینه که یکی از قطعات CPU , RAM یا VGA مشکل ارتباطی با Main دارن مثلا CPU خوب رو Main قرار نگرفته (پین های CPU یا رو Main) یا حالت بدتر سوخته ، Ram یا اسلاتش مشکل پیدا کرده یا اسلات VGA مشکل پیدا کرده چون میگی رو سیستم دیگه تست کردی و مشکلی نداشته !
در کل باید تک تک این قطعات بررسی شه تا معلوم شه مشکل چیه !
البته یه احتمال دیگه هم هست بایوس به مشکل خورده باشه که کار خیلی سخت میشه !

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
موس a4tech xg 760 که از سری گیمینگ هست با کیبوردش رو گرفتم اما باتریش به دو سه روز نشده تموم میشه باتری شارژی هم انداختم همون مشکلو داره

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام!
بعضی وقت ها که سیستم رو روشن میکنم فن cpu کار نمیکنه! باید چند بار خاموش روشن کنم تا به کار بیوفته! مشکل از کجاست؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام!
بعضی وقت ها که سیستم رو روشن میکنم فن cpu کار نمیکنه! باید چند بار خاموش روشن کنم تا به کار بیوفته! مشکل از کجاست؟
یا خاک گرفته یا این که کابل برقش درست در جاش قرار نگرفته و قطعی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر