تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
مشکلی که بابت اجرای بازی نداره ولی بطور کلی به غیر از چند سری و مدل خاص ، لبتاب بدرد بازی نمیخوره یکی از دلایلش هم همین مشکل تهویه ش هستش که به مرور زمان باعث میشه طول عمر قطعاتش پایین بیاد.

منظور من این هست که من بازی اسکایریم رو روی تنظیمات low اجراکردم میشه از قدرت بیشتریش استفاده کرد داخل بازی چون گیری میشه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام.
من مودم WAG 120 N دارم. حالا مشکلم با وایرلسش هست که بردش خیلی کمه! یعنی حدود 1 متر اینا هست بردش!
تنظیماتش رو چجوری باید تغییر داد که بردش افزایش پیدا کنه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اساتید
برای من یه gtx 570 اوردن و اینکه سیستمه من الان روش یه amd 2core 2.7 و 2 گیگ رم ddr2 روشه 1 این که تا چقدر از 570 رو میتونه به کار بگیره حدودا و 2 چه پاوری بستشه و 3 این که درسته که 580 همون 570 اور شده هستش ؟
TNX
1-شاید تا 70 درصد از کاراییش دیده نشه سَوای RAM ، CPU هم به شدت محدودیت ایجاد میکنه !
2-حداقل یه 550W میخواد.
3-به نوعی میشه گفت همینطوره ، دقیقتر یکی از SMهاش (نسبت به GF110) غیر فعال شده ، مقدار حافظه به 1280MB و رابط حافظه ش هم به 320Bit کاهش پیدا کرده.
منظور من این هست که من بازی اسکایریم رو روی تنظیمات low اجراکردم میشه از قدرت بیشتریش استفاده کرد داخل بازی چون گیری میشه؟
خوب اینکه ساده س شما خودت میتونی تست کنی تنظیمات رو میبری بالا قابل بازی بود که هیچ نبود تنظیمات رو کاهش میدی.
من Resـه Nativeـه لبتابت نمیدونم چیه ولی در کل با توجه به بنچمارکهای این بازی تو Resـه 1280x1024 با تنظیمات و جزئیات High حدودا 40 فریم میگیره و قابل بازی هستش.

آخرین ویرایش:

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
خوب اینکه ساده س شما خودت میتونی تست کنی تنظیمات رو میبری بالا قابل بازی بود که هیچ نبود تنظیمات رو کاهش میدی.
من Resـه Nativeـه لبتابت نمیدونم چیه ولی در کل با توجه به بنچمارکهای این بازی تو Resـه 1280x1024 با تنظیمات و جزئیات High حدودا 40 فریم میگیره و قابل بازی هستش.
:((
ممنون که جواب دادید من میگم که سیستم لپتاپم این هست: ram:4gb vga:gt540m 2gb cpu:corei5 بعد من میخوام بدونم که این عجیب نیست که اسکایریم وباقی بازی ها رو با تنظیمات پایینی اجرا میکنه؟

Last edited by a moderator:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خواهش ، بله تو پستای قبلی هم گفتید.
خوب انتظار دارید در چه حدی اجرا کنه ؟ یه قدرت مشخصی داره دیگه انتظار معجزه که نباید داشت !

آخرین ویرایش:

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
با سلام
دوستان عزیز من یه مشکلی دارم با کامپیوترم اونم اینه که وقتی دارم از کامپیوتر استفاده میکنم یهو موس چراغش قطع میشه و سیستم هنگ میکنه! و فقط باید از روی کیس خاموش و روشن کنم تا کار کنه! سیستم رو 7 ماهی میشه گرفتم ! من خودم احتمال میدم از موس باشه! با نظرتون دستگاه داغ میکنه ؟ یا مشکل دیگه ای داره؟
با تشکر
بنده موسمو عوض کردم درست نشد ! 3 روز پیش ویندوز رو اپدیت کردم به سرویس پک 1 (سون) توی این 3 روز دیگه سیستم هنگ نکرده! مشکل میتونه ماله ویندوز بوده باشه؟ اخه اون موقع که خراب بود و هنگ میکرد قبلش اپدیت کرده بودم ویندوز رو و این مشکل پدید اومده بود و 3 روز پیش به سرویس پک 1 اپدیت کردم فعلا مشکلی ندارم! یعنی بعضی از اپدیت های مایکروسافت ایراد داره؟:-/ با تشکر

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
خواهش ، بله تو پستای قبلی هم گفتید.
خوب انتظار دارید در چه حدی اجرا کنه ؟ یه قدرت مشخصی داره دیگه انتظار معجزه که نباید داشت !

دوست عزیز من میگم چرا این سیستم لپ تاپ من بازی ها رو در حد کارت گرافیک9500 هم اجرا نمیکنه من این اسکایریم رو روی کارت گرافیک9500 بهتر اجرا کردم:((

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بنده موسمو عوض کردم درست نشد ! 3 روز پیش ویندوز رو اپدیت کردم به سرویس پک 1 (سون) توی این 3 روز دیگه سیستم هنگ نکرده! مشکل میتونه ماله ویندوز بوده باشه؟ اخه اون موقع که خراب بود و هنگ میکرد قبلش اپدیت کرده بودم ویندوز رو و این مشکل پدید اومده بود و 3 روز پیش به سرویس پک 1 اپدیت کردم فعلا مشکلی ندارم! یعنی بعضی از اپدیت های مایکروسافت ایراد داره؟:-/ با تشکر
والا من به همچین مشکلی تا حالا بر نخورده بودم که آپدیت ویندوز باعث اختلال تو مینبرد و کلا باعث هنگ سیستم بشه !
دوست عزیز من میگم چرا این سیستم لپ تاپ من بازی ها رو در حد کارت گرافیک9500 هم اجرا نمیکنه من این اسکایریم رو روی کارت گرافیک9500 بهتر اجرا کردم:((
این دست من و شما نیست ، مگه موقع خرید چیز خاصی به شما گفتن که الان انتظار دیگه ای داری ؟!
9500GTـی که شما میگی اگه DDR3 بوده باشه سریعتر از کارت لبتاب شما هستش.

آخرین ویرایش:

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
والا من به همچین مشکلی تا حالا بر نخورده بودم که آپدیت ویندوز باعث اختلال تو مینبرد و کلا باعث هنگ سیستم بشه !
دوست عزیز من اگه بخوام مشکل سنجی کنم باید چیکار کنم؟ اگه مشکل از مادربرد باشه جزو گارانتی هست؟(اواژنگ)
من روی سیستمم خیلی نرم افزار و بازی نصبه !!! میتونه مشکل از این باشه؟
راستی من منظور شما را از اختلال تو مینبرد نفهمیدم اخه وقتی هنگ می کرد می تونستم دی وی دی رام رو با کلیدش بیرون بیارم!؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب یا خودت باید دونه دونه قطعات رو تست کنی با بدی دست یه تعمیرکار که درست و حسابی برات تستش کنه ، ممکنه شامل شرایط گارانتی هم بشه.
بله امکان اینکه مشکل نرمافزاری هم باشه هست. (باید بررسی شه)
اینکه درب درایو باز یا بسته میشه ربطی به هنگ سیستم نداره (با فقط کابل پاور هم میشه درب درایو رو باز یا بسته کرد) البته شرایط خاص هم هست ولی درصدش کمه !

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من یه هارد اکسترنال دارم، پر از اطلاعات کاری و تمام دسترنج این سالهام
امروز که وصلش کردم، میگه باید فرمت کنی ...
هارد را میشناسه اما اطلاعات را نمیتونه لود کنه ...

چی کار میشه کرد؟
یعنی به فنا رفتم؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من یه هارد اکسترنال دارم، پر از اطلاعات کاری و تمام دسترنج این سالهام
امروز که وصلش کردم، میگه باید فرمت کنی ...
هارد را میشناسه اما اطلاعات را نمیتونه لود کنه ...

چی کار میشه کرد؟
یعنی به فنا رفتم؟
اگه حجم هارد رو تو مسیر Computer Management>>Disk Management نشون میده (ولی پارتیشنش پریده) با یه نرمافزاری مثل Active Partition Recovery یه اسکن کن ببین پارتیشن رو پیدا میکنه یا نه ، اگر هم حجم رو نشون نده داستان سخت میشه ، دیگه کار من و شما نیست باید بسپری دست یه مرکز بازیابی اطلاعات !

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
اون گرافیک شما برای لپتاپت 540 هست ولی در برابر کامپیوتر 8500 هم نیست.هیچوقت قدرت لپتاپ 1.5 میلیونی رو با کامپیوتر 1.5 میلیونی یکی نکن.معادل یه سیستم 2 میلیونی یه لپتاپه 3.5 میلیونیه.گول اعداد نخور .....پول بده پلو بخور

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان، همه فروم رو گشتم این مربوط ترین تاپیکی بود که پیدا کردم :D لپ تاپ امو به تلویزون وصل می کنم تا به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم.... تو محیط ویندوز و دسکتاپ کیفت عالی و تمام فیلم ها HD ولی تا وقتی میرم تو یه بازی (sims 3. mw3( کیفیت تصویر خیلی افت میکنه و اون رزولشون قبل رو نداره..... با همه ی آپشن های تو یه بازی هم ور رفتم راه حلی پیدا نکردم.... میشه یه راهنمایی بکنید من رو مرسی!!!!!

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
دوستان یه سوال دارم
من روی درایو سیم ویندوز 7 64 بیت نصبه میخواستم بدونم میتونم توی یه درایو دیگه ویندوز 8 رو نصب کنم و هر دو ویندوز رو داشته باشم؟ میشه راهنمایی کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر