تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

دوستان من پاورم 300 وات ACbell هستش میخواستم ببینم اگه من 5 6 هارد همزمان به سیستمم وصل باشه این پاور مشکلی واسه ساپورتشون نداره؟؟تازگی ها هم وقتی دست به قسمت های فلزی میزم میزنم یه برقی میره تو کامپیوتر که به وضوح مشخصه مثلا چراغ های کیبورد باهم روشن و خاموش میشند

اول شما ببین اون مادر بردت توان ساپورت این همه هارد رو داره ؟

دوستان من پاورم 300 وات ACbell هستش میخواستم ببینم اگه من 5 6 هارد همزمان به سیستمم وصل باشه این پاور مشکلی واسه ساپورتشون نداره؟؟تازگی ها هم وقتی دست به قسمت های فلزی میزم میزنم یه برقی میره تو کامپیوتر که به وضوح مشخصه مثلا چراغ های کیبورد باهم روشن و خاموش میشند

فکر کنم داره M2N-e هستش

عزیز باید لیست تمام قطعات کیست رو بدی تا توان مورد نیازش رو برآورد کنیم،بعدش بگیم که پاور کفایت میکنه یا نه،فقط که هاردا برق مصرف نمی کنن که.

مادربود M2N-E
سی پی یو 3800 x2
2 گیگ رم
گرافیکم 7600 GT
خب این پاور فقط برای قطعات خودت جوابگو هست اما با اضافه کردن 6 تا هارد ،مصرف برق در حالت 100 درصد ممکنه از توان پاور بالاتر بزنه،مخصوصا اگر 2 سالی از عمر پاور هم گذشته باشه که ضعیفتر هم شده

بهرحال ممکنه مشکلی ایجاد نشه اما بر اساس استاندارد باید یه پاور 400 وات به بالا بخری.

مشکل اساسی در dirt2دارم

با سلام

دوستان من یک مشکل اساسی در dirt2دارم.
من بازی را در ویندوز سون نصب کردم و dx11هم نصب کردم.
درایور کارت را به ati10.2اپدیت کردم.
کرک جدید و سالم هم ریختم.
اما متاسفانه وقتی می خوام وارد یک مسابقه یا همون raceبشم صفحه به کل سیاه می شود و عجبیه فن کارت گرافیکم انقدر زیاد می شه دورش که انگار می خواد خود کشی کنه!
من هم از ترسم سیستم را سریع خاموش می کنم.
ضمنا من همین بازی dirt2را قبلا با 9800جی تی بدون هیچ مشکلی تا 50درصد رفته بودم.(با همین سیستم پایین منتهی بدون گرافیک ATI)
ولی مشخصات سیستم فعلیم اینه:
cpu:intelQ8200
main:asus p5Q
ram:4gb ddr2 800
vga:gigabyte hd5850
power:green eps 580b(real)
و اینکه من با همین سیستم بالا نرم افزار های بنچمارک سنگینی مثل 3MARK VANTAGEرا بدون هیچ مشکلی اجرا کردم. همینطور بازی های مثل CRISIS WARHEAD&L4D2را هم بدون مشکل بازی می کنم.
اما در DIRT2همین اتفاق بالا افتاده.
نا گفته نماند یک بار هم دیشب در هنگام لود شدن ویندوز عینا همین مشکل پیش اومد.(صفحه به کل سیاه می شود و عجبیه فن کارت گرافیکم انقدر زیاد می شه دورش که انگار می خواد خود کشی کنه!)

البته من پاروم حدود5-6سال کار کرده است!

جا این مطلب اینجا نیست اما خواهشا لطفا کمکم کنید!:(:((

سلام
البته ميدونم جاش اينجا نيست
دوستم تازه كارت گرافيك 275 گيگابايت خريده پاورشم 700 هستش
وقتي كرايسيس با اخر تنظيمات چند دقيقه بازي ميكنه تصوير خراب ميشه(يعني شبيه پارازيت يا رنك سبز درمياد:laughing:)
من فكر كنم مشكل بالا بودن دما هستش:confused:
لطفا راهنمايي كنيد

خب این پاور فقط برای قطعات خودت جوابگو هست اما با اضافه کردن 6 تا هارد ،مصرف برق در حالت 100 درصد ممکنه از توان پاور بالاتر بزنه،مخصوصا اگر 2 سالی از عمر پاور هم گذشته باشه که ضعیفتر هم شده

بهرحال ممکنه مشکلی ایجاد نشه اما بر اساس استاندارد باید یه پاور 400 وات به بالا بخری.

شما چه پاوری پيشنهاد ميکنی که يه موقع هم خواستم، يه دستی به قطعات هم بکشم ديگه مشکلی از لحاظ پاور نباشه

با سلام

دوستان من یک مشکل اساسی در dirt2دارم.
من بازی را در ویندوز سون نصب کردم و dx11هم نصب کردم.
درایور کارت را به ati10.2اپدیت کردم.
کرک جدید و سالم هم ریختم.
اما متاسفانه وقتی می خوام وارد یک مسابقه یا همون raceبشم صفحه به کل سیاه می شود و عجبیه فن کارت گرافیکم انقدر زیاد می شه دورش که انگار می خواد خود کشی کنه!
من هم از ترسم سیستم را سریع خاموش می کنم.
ضمنا من همین بازی dirt2را قبلا با 9800جی تی بدون هیچ مشکلی تا 50درصد رفته بودم.(با همین سیستم پایین منتهی بدون گرافیک ATI)
ولی مشخصات سیستم فعلیم اینه:
cpu:intelQ8200
main:asus p5Q
ram:4gb ddr2 800
vga:gigabyte hd5850
power:green eps 580b(real)
و اینکه من با همین سیستم بالا نرم افزار های بنچمارک سنگینی مثل 3MARK VANTAGEرا بدون هیچ مشکلی اجرا کردم. همینطور بازی های مثل CRISIS WARHEAD&L4D2را هم بدون مشکل بازی می کنم.
اما در DIRT2همین اتفاق بالا افتاده.
نا گفته نماند یک بار هم دیشب در هنگام لود شدن ویندوز عینا همین مشکل پیش اومد.(صفحه به کل سیاه می شود و عجبیه فن کارت گرافیکم انقدر زیاد می شه دورش که انگار می خواد خود کشی کنه!)

البته من پاروم حدود5-6سال کار کرده است!

جا این مطلب اینجا نیست اما خواهشا لطفا کمکم کنید!:(:((

خب گزارشهای زیادی مبنی بر باگهای مختلف در درایور نسخه ی 10.2 گزارش شده،اما مشکل شما اینه که واسه کارتای ATI باید Patch 1.2 خود DIRT2 رو بگیری و نصب کنی تا به منوی اصلی بازی وارد بشه

سلام
البته ميدونم جاش اينجا نيست
دوستم تازه كارت گرافيك 275 گيگابايت خريده پاورشم 700 هستش
وقتي كرايسيس با اخر تنظيمات چند دقيقه بازي ميكنه تصوير خراب ميشه(يعني شبيه پارازيت يا رنك سبز درمياد:laughing:)
من فكر كنم مشكل بالا بودن دما هستش:confused:
لطفا راهنمايي كنيد

من فک کنم که مشکل سخت افزاری هست،حالا یا خود کارت خرابه یا پاور نمیتونه بکشه توان مورد نیاز رو
بهتره با یه پاور قویتر تست کنی ببینی چی میشه
شما چه پاوری پيشنهاد ميکنی که يه موقع هم خواستم، يه دستی به قطعات هم بکشم ديگه مشکلی از لحاظ پاور نباشه

خب بستگی به قطعات داره،ولی معمولا چیزی مثل GREEN 580 وات بیشتر قطعات بالاتر رو هم میتونه جوابگو باشه.

سلام دوستان
بنده یه مشکل خیلی بدی دارم با میکروفن
اگه میشه کمک کنید

بنده میخوام با میکروفون تو فضای اینترنت مثل یاهو یا اسکایپی صحبت کنم ولی نمیشه به هیچ وجه !

کلا اصلا تنظیمات نداره
لطفا به بنده کمک کنید

ممنون

؟؟؟

سلام

دوستان جدیدا" یه مشکل پیدا کردم با دو تا درایو dvd rom ,dvd writer اونم اینه که باید چندین بار دکمهء باز شدن در شونو بزنم تا باز بشن و با دفعه های اول دربشون باز نمیشه و الکی چراغشون مثل حالتی که داره دیسک رو میخونه شروع به روشن و خاموش شدن میکنه در حالیکه دیسکی توش نیست .البته یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفته بود مشکل از تسمه درایو هست ولی به نظر میاد مشکل دیگه ای داره چون بعد از چند بار زدن دکمه راحت باز میشه ودر ضمن اگه ایراد از تسمه باشه چطور هر دو تا شون به این مشکل برخوردن. اگه امکان داره راهنمایی کنید.

سلام

دوستان جدیدا" یه مشکل پیدا کردم با دو تا درایو dvd rom ,dvd writer اونم اینه که باید چندین بار دکمهء باز شدن در شونو بزنم تا باز بشن و با دفعه های اول دربشون باز نمیشه و الکی چراغشون مثل حالتی که داره دیسک رو میخونه شروع به روشن و خاموش شدن میکنه در حالیکه دیسکی توش نیست .البته یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفته بود مشکل از تسمه درایو هست ولی به نظر میاد مشکل دیگه ای داره چون بعد از چند بار زدن دکمه راحت باز میشه ودر ضمن اگه ایراد از تسمه باشه چطور هر دو تا شون به این مشکل برخوردن. اگه امکان داره راهنمایی کنید.
درایوای شما احتمالا عمرشون رو کردن،مشکل هم از کنترلر روی برد درایوا هست که حساسیتش رو از دست داده،از تسمه هم بعضی وقتا میتونه باشه
بهترین راه تعویض و بدترین راه هم تعمیرشون هست.

سلام دوستان
بنده یه مشکل خیلی بدی دارم با میکروفن
اگه میشه کمک کنید

بنده میخوام با میکروفون تو فضای اینترنت مثل یاهو یا اسکایپی صحبت کنم ولی نمیشه به هیچ وجه !

کلا اصلا تنظیمات نداره
لطفا به بنده کمک کنید

ممنون

دوست عزیز،تنظیمات نداره یعنی چی؟

هم برنامه ی Skype و هم برنامه ی Yahoo Messenger خودشون بخش تنظیم سطح صدای میکروفون و تست کیفیتش رو دارن،نمی دونم چرا میگید نمیشه.

آخرین ویرایش:
دوستان این نرمال دمای هارد چقدر هست برای من با این کیس جدیدم رو 45 هستش ولی تو قبلیه اینقدر فن ازش آویزون کرده بودم که رو 30 بود:دی

دوستان این نرمال دمای هارد چقدر هست برای من با این کیس جدیدم رو 45 هستش ولی تو قبلیه اینقدر فن ازش آویزون کرده بودم که رو 30 بود:دی
بستگی به مدل هارد داره،ولی دمای شما عادی هست،البته ممکنه تهویه ی جلوی کیس که هارد هم اونجا هست مناسب نباشه.

salam
avalan bebakhshid en minevisam
dovoman chand ta soal dashtam
1.man karte seda realtek daram e vaghti win avaz kardam (xp service pack 3)driveresh javab nemide kart ro shenasaii nemikone
2.pc ie man besiar nesbat be ghablan kond tar shode nemidonam moshkelesh az chie age mishe ye rahnamii konin

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or