تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

سلام
من یه فلش مموری 2 گیگ دارم که وقتی میزارم و لود میشه باز نمیشه و میگه بایس فرمت شه !
فرمت نمیشه و نمیدونم چیکارش کنم !
اگر یه بار مصرفه که هیچ .اگر نیست راهش رو بگید ممنون میشم...

سلام
من یه فلش مموری 2 گیگ دارم که وقتی میزارم و لود میشه باز نمیشه و میگه بایس فرمت شه !
فرمت نمیشه و نمیدونم چیکارش کنم !
اگر یه بار مصرفه که هیچ .اگر نیست راهش رو بگید ممنون میشم...
راه حل ساده ای داره و مشکل تقریبا رایجیه و از اثر ویروسها و تروجانها حتی بعد از پاک شدنشون بوجود میاد
باید از سایت برند Flash Driveبرنامه ی Recovery/Format Utility رو دانلود کنی و فلش رو از اول باهاش فرمت کنی،مشکل برطرف میشه
.

من با برنامه UTORRENT ,تورنت دانلود می کنم.نرم افزارم هم اخرین ورژنه.
من یه مشکلی با این برنامه دارم و اینکه وقتی من فیلم سینمایی (مخصوصا جدید ها) رو برای دانلود می زارم بعد از چند ثانیه کامپیوتر رستارت می کنه و صفحه ابی میشه و میگه اشکالات نرم افزاری و فیزیکال ارور و همچین اروری میده:DRIVER-IRQL-NOT-LESS-OR-EQUAL و BEGINING DUMP OF PHYSICAL MEMORY
ولی من فایل های تصویری دیگه مثل مستندهارو می زارم رستارت نمی کنه. ویندوزم هم تازه عوض کردم 2 هفته اول بعد از عوض کردن ویندوز رستارت نمی کرد ولی این چند روزه باز شروع شده.(قبل از عوض کردن ویندوز هم همین مشکل رو داشتم).
به چند نفر هم گفتم ولی نتیجه ای نداشت.شما میدونید مشکل چیه؟؟
ممنون.

من با برنامه UTORRENT ,تورنت دانلود می کنم.نرم افزارم هم اخرین ورژنه.
من یه مشکلی با این برنامه دارم و اینکه وقتی من فیلم سینمایی (مخصوصا جدید ها) رو برای دانلود می زارم بعد از چند ثانیه کامپیوتر رستارت می کنه و صفحه ابی میشه و میگه اشکالات نرم افزاری و فیزیکال ارور و همچین اروری میده:DRIVER-IRQL-NOT-LESS-OR-EQUAL و BEGINING DUMP OF PHYSICAL MEMORY
ولی من فایل های تصویری دیگه مثل مستندهارو می زارم رستارت نمی کنه. ویندوزم هم تازه عوض کردم 2 هفته اول بعد از عوض کردن ویندوز رستارت نمی کرد ولی این چند روزه باز شروع شده.(قبل از عوض کردن ویندوز هم همین مشکل رو داشتم).
به چند نفر هم گفتم ولی نتیجه ای نداشت.شما میدونید مشکل چیه؟؟
ممنون.

احتمالا از سورس اصلی مشکل داره منبع دانلود رو عوض کن ببین همین مشکل باز هم پیش میادش و سعی کن از خود IE8 استفاده کنی

سلام.
نمیدونم این مشکل برای چی هست ولی گفتم بپرسم شاید کسی دونست:
از امروز سیستم من اینجوری شد!!این ارور میاد:
untitled_6.jpg

بعد از یک دقیقه هم یه صفحه میاد و دیگه اجازه ی انجام هیچ کاری رو بهم نمیده و منم مجبور میشم ریست کنم.
راستی توی اون صفحه هم به یه زبونی غیر از اینگلیسی نوشته و تهش هم یه جا برای وارد کردن یه کد هست!!!
تورو خدا یکی راهنمایی کنه امروز 5 بار ریست کردم سیستم رو!!:((

سلام.
نمیدونم این مشکل برای چی هست ولی گفتم بپرسم شاید کسی دونست:
از امروز سیستم من اینجوری شد!!این ارور میاد:
untitled_6.jpg

بعد از یک دقیقه هم یه صفحه میاد و دیگه اجازه ی انجام هیچ کاری رو بهم نمیده و منم مجبور میشم ریست کنم.
راستی توی اون صفحه هم به یه زبونی غیر از اینگلیسی نوشته و تهش هم یه جا برای وارد کردن یه کد هست!!!
تورو خدا یکی راهنمایی کنه امروز 5 بار ریست کردم سیستم رو!!:((

این یک ویروس جدید هستش که روسی میباشد به نظر من باید وین رو عوض کنی و وقتی هم عوض کنی باز هم از در درایواهای دیگه هم موجوده ولی دیگه بالا نمیادش و وقتی عوض کردی برای اینکه کاملا پاک شد باید مراحلی رو بری که خواستی بهت میگم

سلام به همگی

سیستم من بعضی وقت ها که آهنگ گوش میدم هنگ میکنه و این صفحه آبی رو نشون میده
ویندوز رو هم عوض کردم ... فکر کنم مشکل از کارت صداست (؟)

نمیشه مطمئن بود که مشکل از کارت صداست،معمولا هم نیست،چون این مشکل از خرابی تمام قطعات سخت افزاری بروز میکنه و میتونه مشکل حرارتی هم باشه.
باید قطعات شما تک تک تست بشه تا مشخص بشه مشکل از چی هست،البته باید تمام درایورهای سخت افزاری هم آپدیت باشه تا احتمال بروز تصادم نرم افزاری پیش نیاد.

سلام من جدیدا ویندوز سون رو نصب کردم اما احساس میکنم این ویندوز به هارد من داره صدمه میزنه

یعنی گاهی اوقات از داخل کیس صداهایی میاد که مطمئنا از هارد هست
سوالم اینه که نکنه ویندوز موقعی که از سیستم استفاده نمیکنیم بعضی قعطات رو در حالت sleep قرار میده ؟

سلام من جدیدا ویندوز سون رو نصب کردم اما احساس میکنم این ویندوز به هارد من داره صدمه میزنه

یعنی گاهی اوقات از داخل کیس صداهایی میاد که مطمئنا از هارد هست
سوالم اینه که نکنه ویندوز موقعی که از سیستم استفاده نمیکنیم بعضی قعطات رو در حالت sleep قرار میده ؟

اینکه وین 7 به سیستم شما داره صدمه میزنه امکان نداره شما منظورت از صدا چیه هست ایا صدای تق تق میده و بعد سیستم هنگ میکنه یا نه ؟ در ضمن وقتی شما از سیستم کار نکشی وین شما به صورت اتومات STAND BY میشه که عمل هم به سیستم ضرری نداره

اینکه وین 7 به سیستم شما داره صدمه میزنه امکان نداره شما منظورت از صدا چیه هست ایا صدای تق تق میده و بعد سیستم هنگ میکنه یا نه ؟ در ضمن وقتی شما از سیستم کار نکشی وین شما به صورت اتومات STAND BY میشه که عمل هم به سیستم ضرری نداره

خوب الان که دقت میکنم متوجه شدم که گاهی اوقات به طور خودکار درایو dvd رام برای وجود dvd هر از گاهی روشن و خاموش میشه و این صدا از اون بوده !!! (ولی برای چی)

در مورد sleep هم این بخش مربوط به screen saver میشه که من غیر فعالش کردم به هر حال من هنوز مشکلاتی دارم که مربوط به این بخش نمیشه تاپیک خاصی درباره ویندوز 7 وجود داره ؟؟؟

درود

1- میخوام پرینتر قدیمیم رو به سیستم جدیدم وصل کنم ولی متوجه شدم انگار دیگه پورتی برای پرینتر قدیمی من در پشت سیستم وجود نداره... تبدیلی وجود داره برای اینکه مشکلم حل بشه؟ مادربردم asus m4a78 هست و فیش پرینتر قدیمیم هم ازینا کهخیلی بزرگ بودن. تقریبا 2 برابر پهنای فیش مانیتور...

2- من 4 تا دسته ایکس باکس 1 دارم که بی استفاده مونده تصمیم دارم یجوری وصل کنم به کامپیوتر... آیا تبدیلی برای اینکار وجود داره؟ از کجا میشه خرید؟

خوب الان که دقت میکنم متوجه شدم که گاهی اوقات به طور خودکار درایو dvd رام برای وجود dvd هر از گاهی روشن و خاموش میشه و این صدا از اون بوده !!! (ولی برای چی)

در مورد sleep هم این بخش مربوط به screen saver میشه که من غیر فعالش کردم به هر حال من هنوز مشکلاتی دارم که مربوط به این بخش نمیشه تاپیک خاصی درباره ویندوز 7 وجود داره ؟؟؟
خب ویندوز هیچ ربطی به خراب شدن هارد یا صداهای قطعات نداره،مگر هنگامی که هاردهای Idle رو خاموش میکنه یا قطعات رو به مد Stand By میبره که موقع برگشت قطعات بعد از یه مکث کوچیک و یه صدای روشن شدن موتور درایو،آماده ی کار میشه

درایو DVD شما هم نباید بدون دلیل و وقتی دیسک توش نیست صدا بده،مگر اینکه برنامه ای مثل آنتی ویروس بهش درخواست دسترسی بده که اونم البته مداوم نباید باشه

این مشکل از ویروس یا تروجان هم میتونه باشه.

درود

1- میخوام پرینتر قدیمیم رو به سیستم جدیدم وصل کنم ولی متوجه شدم انگار دیگه پورتی برای پرینتر قدیمی من در پشت سیستم وجود نداره... تبدیلی وجود داره برای اینکه مشکلم حل بشه؟ مادربردم asus m4a78 هست و فیش پرینتر قدیمیم هم ازینا کهخیلی بزرگ بودن. تقریبا 2 برابر پهنای فیش مانیتور...

2- من 4 تا دسته ایکس باکس 1 دارم که بی استفاده مونده تصمیم دارم یجوری وصل کنم به کامپیوتر... آیا تبدیلی برای اینکار وجود داره؟ از کجا میشه خرید؟

پرینتر قدیمی شما از پورت LPT یا RS232 استفاده میکنه که خیلی وقته منسوخ شده،اما هنوز بعضی از مدلای مادربرد دارنش،اما مادربرد شما این پورت رو نداره

بعنوان یه راهکار،میتونی از یه تبدیل LPT to USB استفاده کنی که البته همیشه کار نمیکنه.

درود

مادربرد شما هم LPT داره منتهی جا نداشته بغل پرت ها بزاره رو خود مادربر جا گذاشته فقط شما باید یه زحمتی بکشی یدونه از اینا
mb_accessory_port.jpg
بخری!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or