تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

سلام دوستان من یک فلش 8 گیگ دارم و میخوام روش یک فایل 4.5 گیگابایتی ام کی وی بریزم همش ایراد میگیره که درایو مقصد به اندازه کافی جا نداره ولی اگر بخوام یک فیلم دی وی دی معمولی 4.5 گیگ روش بریرم همچین ایرادی نمیگیره و راحت میریزه مشکل از کجاست در ضمن خود فیلمه هم هیچ ایرادی نداره
خوب به احتمال زیاد system fileش fat32 هستش (تو fat32 شما فایل با حجم بالاتر از 4gb نمیتونی بریزی) شما تو گزینه های فرمتش ببین ntfs داره اگه داشت با ntfs فرمتش کن مشکل حله.;)

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من یک گیم پد یو اس بی خریدم الان نصب کردم و سیستم هم میشناستش تو قسمت تست کنترل پنل هم کار میکنه اما رو بازیها کار نمیکنه
ممکنه راهنمایی کنید

خب قرارم نیست هر گیم پدی توی هر بازی کار کنه!
گیم پد اول باید توی بازی Support داشته باشه و دوم بازیها معمولا با یه مدلهای معروف گیم پد مثل XBOX 360 Controller آزمایش و سازگار میشن.
سلام دوستان من یک فلش 8 گیگ دارم و میخوام روش یک فایل 4.5 گیگابایتی ام کی وی بریزم همش ایراد میگیره که درایو مقصد به اندازه کافی جا نداره ولی اگر بخوام یک فیلم دی وی دی معمولی 4.5 گیگ روش بریرم همچین ایرادی نمیگیره و راحت میریزه مشکل از کجاست در ضمن خود فیلمه هم هیچ ایرادی نداره

اقا ممنون جواب دادین حالا چجوری باید این ntfs رو گیر بیارم و چجوری فرمت کنم؟

شما با کلیک راست روی درایو فلش و انتخاب گزینه ی فرمت میتونی گزینه ی File System رو روی NTFS قرار بدی تا ببینی بعد از فرمت مشکلت حل میشه یا نه.

با سلام
امروز صبح كامپيوترم داشت كار مي كرد كه گرافيك 8600 1g روش نصب بود بعد من انو در اوردم و گرافيك 8800 gts انداختم روش كامپيوتر رو كه روشن ميكنم تصوير روي مانيتور نميياد چراغش زرد رنگ هست (حالت استندباي)بعد همون گرافيك 8600 انداختم روش باز همينطور هست با گرافيك انبرد مادربرد هم امتحان كردم بازم مانيتور تصوير نميده من پاورم از اين فله اي ها هست مشكل ازون نباشه؟نسوخته باشه؟يا ساير قطعات سوخته باشن؟
لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

با سلام
امروز صبح كامپيوترم داشت كار مي كرد كه گرافيك 8600 1g روش نصب بود بعد من انو در اوردم و گرافيك 8800 gts انداختم روش كامپيوتر رو كه روشن ميكنم تصوير روي مانيتور نميياد چراغش زرد رنگ هست (حالت استندباي)بعد همون گرافيك 8600 انداختم روش باز همينطور هست با گرافيك انبرد مادربرد هم امتحان كردم بازم مانيتور تصوير نميده من پاورم از اين فله اي ها هست مشكل ازون نباشه؟نسوخته باشه؟يا ساير قطعات سوخته باشن؟
لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر
سلام دوست عزیز
احتمال اینکه پاور به قطعات مخصوصا هارد و پردازنده آسیب زده باشه بسیار بالاست. در هر حال با یک پاور دیگه سیستم رو امتحان بکنید.

با سلام
لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر
شما که میدونستی پاورت بقول خودت از این فله ای هاست،چرا یه کارت قوی مثل 8800 رو روش انداختی؟!

اولین کار تعویض پاور با یه مدل واقعی و با توان کافی-485 وات- به بالاست،اگر خوش شانس باشی همینطوری مشکلت حل میشه.

با سلام
مرسي از راهنمايتون
مشكلم حل شد ولي هنوز وقتي گرافيك 8800gts رو مي ندازم روش همونطور هست مانيتور تصوير نميده
پاور گرين 380 وات هست ممكنه خود گرافيك مشكل داشته باشه ؟چون فنش كه كار ميكنه . يكي از دوستام مي گفت مشكل از مادربرد هست ميگه واسه اين گرافيك ضعيفه
لينك كارت : http://www.sng.co.ir/productsviewer.aspx?rand=gQjb976We8DnOdCWl4f8xw==
مشخصات سيستم
cpu :2.8
mb:asus p5GC-mX
ram : 2gig bus 800
monitor :LG 710 pu flat 17" d

آخرین ویرایش:
با سلام
مرسي از راهنمايتون
مشكلم حل شد ولي هنوز وقتي گرافيك 8800gts رو مي ندازم روش همونطور هست مانيتور تصوير نميده
پاور گرين 380 وات هست ممكنه خود گرافيك مشكل داشته باشه ؟چون فنش كه كار ميكنه . يكي از دوستام مي گفت مشكل از مادربرد هست ميگه واسه اين گرافيك ضعيفه
لينك كارت : http://www.sng.co.ir/productsviewer.aspx?rand=gQjb976We8DnOdCWl4f8xw==
مشخصات سيستم
cpu :2.8
mb:asus p5GC-mX
ram : 2gig bus 800
monitor :LG 710 pu flat 17" d
شما همیشه اینقد توی خوندن جوابها دقت می کنی؟؟!

من گفتم برای کارت 8800 یه پاور 485 وات به بالا نیازه، باز میگی چرا کار نمی کنه؟؟!
شما برو پاور جدید بخر،هیچ ربطی به مادربرد نداره.

اصلا کابل برق PCI-X روی کارت گرافیک رو وصل کردی؟؟

آخرین ویرایش:
با سلام:

دوستان یک هادر اکسترنال 500G سی گت دارم.

امروز داشتم استفاده میکردم که متوجه شدم ارتباطش با PC قطع و وصل میشه. از طریق درگاه USB 2.0 هستش.

منظورم اینه که توی My Computer درایو این هارد یکدفع غیب میشه بعد اتوماتیک میادش. وقتی هم میخوام چیزی کپی کنم تو هادر این پیغام میده و نمیزار فایل کپی بشه و دوباره درایو میپره.

1261484827.jpg

با سلام:

دوستان یک هادر اکسترنال 500G سی گت دارم.

امروز داشتم استفاده میکردم که متوجه شدم ارتباطش با PC قطع و وصل میشه. از طریق درگاه USB 2.0 هستش.

منظورم اینه که توی My Computer درایو این هارد یکدفع غیب میشه بعد اتوماتیک میادش. وقتی هم میخوام چیزی کپی کنم تو هادر این پیغام میده و نمیزار فایل کپی بشه و دوباره درایو میپره.

1261484827.jpg
هارد اکسترنال شما یا کابل ارتباطی اون مشکل پیدا کرده

اول سعی کنید از اطلاعات هارد یه Backup کامل بگیرید و هارد رو کامل فرمت کنید،شاید مشکل حل بشه
اگر نشد باید گارانتی ببرید.

شما همیشه اینقد توی خوندن جوابها دقت می کنی؟؟!

من گفتم برای کارت 8800 یه پاور 485 وات به بالا نیازه، باز میگی چرا کار نمی کنه؟؟!
شما برو پاور جدید بخر،هیچ ربطی به مادربرد نداره.

اصلا کابل برق PCI-X روی کارت گرافیک رو وصل کردی؟؟

اقا كابل رو وصل ميكردم

با يه پاور 500 وات ريل الگانس كه خودش سوكت 6 پين داشت امتحان كردم ولي بازم تصوير نيست

اقا كابل رو وصل ميكردم

با يه پاور 500 وات ريل الگانس كه خودش سوكت 6 پين داشت امتحان كردم ولي بازم تصوير نيست
دوست عزیز،EleGance از کی تا حالا Real شده آخه؟؟!!
پاور معتبر و واقعی از برندایی مثل Green,CoolerMaster,AcBel,Corsair,OCZ و امثال این هست،اون پاوری که میگی بدرد لای جرز دیوار میخوره فقط! چون قطعات سالم رو هم خراب میکنه.
پاور 535 وات واقعی از Green حدود 55 تومن هست و مدلای خارجیش هم گرونترن.

سلام . فرشید جان الان پاور رند بازار غیر از گرین چه مارکی هست ؟
مارکایی مثل ocz , corsair گیر میان ؟ قیمتاشون در مقایسه با گرین چه جوریاست ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or