تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

سلام دوستان
والا داداشم کرم داره از اون کرمکی های روزگاره برداشته cpu رو در اورده که خمیر سیلکونشو عوض کنه از دستش افتاده یکی از پایه هاش شیکسته الان من چیکار کنم تعمیر گاهی؟قیمت تعمیرش؟مدلشمamd 64bit 4800
مرسی

سلام دوستان
والا داداشم کرم داره از اون کرمکی های روزگاره برداشته cpu رو در اورده که خمیر سیلکونشو عوض کنه از دستش افتاده یکی از پایه هاش شیکسته الان من چیکار کنم تعمیر گاهی؟قیمت تعمیرش؟مدلشمamd 64bit 4800
مرسی
سلام
اگر کامل شکسته و جدا شده که قابل تعمیر نیست.
اگر کج شده باید با قطعه ای مخصوص که به سایر سوزن ها آسیب نزنه، به حالت اول برگردانید

سلام(بدبختی مارو) کارت گرافیک من 9600gso xfx هست فنش سوخته:-s دیروز رفتم کل پاساژ ایرانو زیرو رو کردم گیر نیووردم چیکار کنم ادرسی چیزس دارید؟مثلا نمایندگی یا بهتر شماره تلفن چون خودم کارت گارانتیشو گم کردم شماره ندارم:(
مرسی:-s

سلام(بدبختی مارو) کارت گرافیک من 9600gso xfx هست فنش سوخته:-s دیروز رفتم کل پاساژ ایرانو زیرو رو کردم گیر نیووردم چیکار کنم ادرسی چیزس دارید؟مثلا نمایندگی یا بهتر شماره تلفن چون خودم کارت گارانتیشو گم کردم شماره ندارم:(
مرسی:-s

XFXفکر کنم گارانتی سازگار ارقام باشه!
ببر پیششون از برچسب هاشون می فهمنن کارت خودوشن یا نه؟! :d
فنشم برات عوض می کنن

سلام.
گزینه ی Standby توی XP به چه دلیلی ممکنه خاموش باشه؟

معمولا وقتی driver کارت گرافیک نصب نباشه این طور میشه
حد اقل برای من که این طور بوده
باز هم دوستان دیگه بهتر میدونن

همونطور که پدرام جان گفت تا وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب نکنی گزینه ی Standby روشن نمی شه،چون کارت گرافیک از طریق درایورش باید این تکنیک رو پشتیبانی کنه.

آقا این لپ تاپ ما یه چیزی رفته بود زیره کیبردش زیره حرف W بعد به یکی از بچه ها گفتم اینو در بیاره
قبلا یکی در آوردیم بعد شد که دوبازه بزاریم روش اینم کشید بالا همه چیش در اومد :دی
رو هم انداختیمش ولی پایه زیرش کج شده و درست روش نمیشینه میخواستم بدونم درست شدنی ؟! :دی
لپتاپ HP هست HP هام که همش یه مدل کیبرد دارن

سلام
من کامپیوترم هر 2 ساعت یه بار ریست میشه.
تو بازی ها هم هیچ مشکلی نداره و اکثرا بازی ها رو رو های اجرا می کنم.
می خواستم بدونم چشه؟
gpu:8800gt
cpu:intel core 2 due e6320
ram:2gig kingston
4gig ocz
مدل پاورم رو نمی دونم

آخرین ویرایش:
سلام
من کامپیوترم هر 2 ساعت یه بار ریست میشه.
تو بازی ها هم هیچ مشکلی نداره و اکثرا بازی ها رو رو های اجرا می کنم.
می خواستم بدونم چشه؟
gpu:8800gt
cpu:intel core 2 due e6320
ram:2gig kingston
4gig ocz

سلام.فکر کنم به خاطر win 7 باشه.ماله منم قبلا اینجوری میشد یه win 7 جدید گرفتم درست شد... یه سوال هم خودم دارم.رم سیستم من 4gig ولی تو system info مینویسه 3.25 usable.چیکار کنم درست شه؟

دوستان من یه مشکلی دارم:
مودم LINKSYS CISCO 120N دارم و وقتی مودم رو روشن می کنم بعد از چند ثانیه کامپیوتر قفل می کنه مجبور میشم رستارت کنم.بعد که میاد بالا مشکلی نیست.
شما میدونید باید چیکار کرد؟

آقا این لپ تاپ ما یه چیزی رفته بود زیره کیبردش زیره حرف W بعد به یکی از بچه ها گفتم اینو در بیاره
قبلا یکی در آوردیم بعد شد که دوبازه بزاریم روش اینم کشید بالا همه چیش در اومد :دی
رو هم انداختیمش ولی پایه زیرش کج شده و درست روش نمیشینه میخواستم بدونم درست شدنی ؟! :دی
لپتاپ HP هست HP هام که همش یه مدل کیبرد دارن
درست شدنی هست،فقط ایندفه بده دست اینکارش که خرابترش نکنه.

دوستان من یه مشکلی دارم:
مودم LINKSYS CISCO 120N دارم و وقتی مودم رو روشن می کنم بعد از چند ثانیه کامپیوتر قفل می کنه مجبور میشم رستارت کنم.بعد که میاد بالا مشکلی نیست.
شما میدونید باید چیکار کرد؟

آخه مودم DSL چجوری می تونه باعث قفل سیستم بشه؟
بهتره مودمت رو از پشتش Reset کنی تا به تنظیمات پیشفرض برگرده و دوباره تنظیمش کنی،شاید برای ادرس IP دادن به LAN سیستم مشکل داره.

سلام
یکی از دوستان من یه dvd writer hp 1060i داره ! واسه ویندوزش یه مشکلی پیش اومد !یعنی بالا نمیومد , رفتش داد یه قطعشو براش عوض کردن(متوجه نشد چیو واسش عوض کردن) ! !از اون موقع که قطعه عوض شده این دی وی دی رایتر رو نمیشناسه ! هر کاری کردیم نمیشناسه ! یه دی وی دی asus داره که اونو مثل قبل میشناسه !با این تفاوت که اون IDE هستش اما این یکی که نمیشناسه SATA !
حالا به نظر دوستان مشکل از چیه ؟

سلام
یکی از دوستان من یه dvd writer hp 1060i داره ! واسه ویندوزش یه مشکلی پیش اومد !یعنی بالا نمیومد , رفتش داد یه قطعشو براش عوض کردن(متوجه نشد چیو واسش عوض کردن) ! !از اون موقع که قطعه عوض شده این دی وی دی رایتر رو نمیشناسه ! هر کاری کردیم نمیشناسه ! یه دی وی دی asus داره که اونو مثل قبل میشناسه !با این تفاوت که اون IDE هستش اما این یکی که نمیشناسه SATA !
حالا به نظر دوستان مشکل از چیه ؟
سلام دوست عزیز
احتمالا لنز و اپتیکش رو عوض کرده
این مشکل از دو حالت خارج نیست:
1- درایورش نصب نیست
2- تعمیرکار دست گل به آب داده

البته به شرطی که نصب کردن شما مشکل نداشته باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or