تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

درست متوجه نشدم.
منظور شما اينه كه به طور همزمان از دو مانيتور استفاده بكنيد؟
من می خوام که PC رو به TV وصل کنم دوست عزیز نه به مانیتور LED.
تا حالا هم اینکار رو نکردم می خواستم ببینم که میشه این کار رو کرد یا نه؟
ممنون

من می خوام که PC رو به TV وصل کنم دوست عزیز نه به مانیتور LED.
تا حالا هم اینکار رو نکردم می خواستم ببینم که میشه این کار رو کرد یا نه؟
ممنون
بله مي‌شه.
خيلي هم راحت مي‌شه.
اگر تلويزيون شما پورت HDMI‌ داره با اتصال كابل HDMI به مانيتور و كارت گرافيكي تصوير بالا مياد.
اگر پورت HDMI نداره يكي از سه اتصالات زير:
استفاده از کابل DVI
استفاده از کابل VGA
استفاده از کابل S-Video

از بالا به پايين كيفيت هم پايينتر مياد.

بله مي‌شه.
خيلي هم راحت مي‌شه.
اگر تلويزيون شما پورت HDMI‌ داره با اتصال كابل HDMI به مانيتور و كارت گرافيكي تصوير بالا مياد.
اگر پورت HDMI نداره يكي از سه اتصالات زير:
استفاده از کابل DVI
استفاده از کابل VGA
استفاده از کابل S-Video

از بالا به پايين كيفيت هم پايينتر مياد.
ممنون از راهنماییتون اما من با اینکه از طریق DVI to HDMI وصل کردم بازم No Signal رو TV می بینم.

ممنون از راهنماییتون اما من با اینکه از طریق DVI to HDMI وصل کردم بازم No Signal رو TV می بینم.
من فكر مي‌كنم اين يك ايراد اساسي توي كارتهاي 8800 هست. چون مورد مشابه رو هم خودم تجربه كردم و سيگنالي دريافت نكردم.
يا شايد هم از مانيتورهاي سامسونگ باشه. چون اون مانيتور هم بر حسب اتفاق از مانيتورهاي سامسونگ بود.

وگرنه هيچ توجيحي براي عدم دريافت سيگنال نيست. و بايد با اتصال اون رابط سيگنال دريافت بشه.

سلام دوستان من دیروز داشتم با pc بازی میکردم خاموش کردم روشن کردم دیگه صفحه تصویر نداد
رفتم نشونش دادم گفت cpuسوخته
حالا من قیمت روز این cpu رو میخوام amd 4800 64 bit
دوستم هم فن کارت گرافیکش از کار افتاده مدلش اینه 9600gsoبرندشمxfxحالا چیکار کنه؟کجا ببره؟کارت گرافیک خوبیه؟
ممنون

سلام دوستان من دیروز داشتم با pc بازی میکردم خاموش کردم روشن کردم دیگه صفحه تصویر نداد
رفتم نشونش دادم گفت cpuسوخته
حالا من قیمت روز این cpu رو میخوام amd 4800 64 bit
دوستم هم فن کارت گرافیکش از کار افتاده مدلش اینه 9600gsoبرندشمxfxحالا چیکار کنه؟کجا ببره؟کارت گرافیک خوبیه؟
ممنون
یعنی چی CPU سوخته؟!!
همینطوری روی هوا که CPU نمی سوزه،من فکر می کنم مشکل از پاور شما بوده و با تعویض پاور با یه مدل غیر تقلبی سیستمت دوباره راه می افته،مگر اینکه اون پاور زده باشه بقیه ی قطعات رو سوزونده باشه

بهتره بدی جای دیگه سیستم رو تست کنن.

یا سلام من در هنگام بازی یه چیزی مشاهده میکنم چون کیسم lcdدار است می بینم در بازی مترو دمای کیس یا قطعات به 39 میرسند این دما خیلی خوب نیست و تازگی ها مشاهده میکنم در هنگام بازی مترو دما به 40 هم میرسد که این بسیار بد است!!! و وقتی به 40 میرسه صدای عجیبی از قطعات بیرون میاد
1-یکی اینکه این دمایی که کیس نشون میده دمای چیه؟
2-میدونم که کارت گرافیک رو سی پی یو تاثیر میذاره اما نه به شدت40 لطفا بگویید دلیل بیش از حد بالا بودن دما چیه؟
3-اگر هم مشکلی هست راه حلش چیه؟:((

با سلام من دیشب win7 نصب کردم الان توی قسمت run این نوشته تایپ کردم dxdiag وبه این نتیجه رسیدم:
درxp::(
ram:3580mg
dx:9
total memory vga:1024mg
ati radeon hd 5770
در 7::d
ram:4096mg
total memory vga:2548mg
dx:11

میدونم که 7 ازdx11پشتیبانی میکنه و سری5000 این رو دارند اما روی سی دی vga dx9 است
الان هم 7 و همxp دارم گرافیکم 1 پس چرا اینجا 2؟
لطفا درمورد این تغییرات به طور کلی راهنمایی کنید!!!!!;)

یا سلام من در هنگام بازی یه چیزی مشاهده میکنم چون کیسم lcdدار است می بینم در بازی مترو دمای کیس یا قطعات به 39 میرسند این دما خیلی خوب نیست و تازگی ها مشاهده میکنم در هنگام بازی مترو دما به 40 هم میرسد که این بسیار بد است!!! و وقتی به 40 میرسه صدای عجیبی از قطعات بیرون میاد
1-یکی اینکه این دمایی که کیس نشون میده دمای چیه؟
2-میدونم که کارت گرافیک رو سی پی یو تاثیر میذاره اما نه به شدت40 لطفا بگویید دلیل بیش از حد بالا بودن دما چیه؟
3-اگر هم مشکلی هست راه حلش چیه؟:((
دمای 40 درجه برای کیسی که تهویه مناسب نداره بالا حساب نمیشه،اگه یه فن 8 یا 12 سانتی پشت قسمت عقب کیس اضافه کنی دما کمتر میشه
1-ذمای سنسور متصل به پنل جلو هست ،باید ببینی که سر سنسور توی کیس کجا افتاده
2-دلیلش رو گفتم،بهتره تهویه ی کیس رو بهتر کنی

با سلام من دیشب win7 نصب کردم الان توی قسمت run این نوشته تایپ کردم dxdiag وبه این نتیجه رسیدم:
درxp::(
ram:3580mg
dx:9
total memory vga:1024mg
ati radeon hd 5770
در 7::d
ram:4096mg
total memory vga:2548mg
dx:11

میدونم که 7 ازdx11پشتیبانی میکنه و سری5000 این رو دارند اما روی سی دی vga dx9 است
الان هم 7 و همxp دارم گرافیکم 1 پس چرا اینجا 2؟
لطفا درمورد این تغییرات به طور کلی راهنمایی کنید!!!!!;)
خب چیز غیر عادی اینجا وجود نداره
اما منظورت رو از "گرافیکم 1 پس چرا اینجا 2 " !نفهمیدم
اگر منظورت رم گرافیک هست که توی ویندوز 7 داره رم اشتراکی کارت گرافیک رو به رم اصلیش اضافه می کنه و نشون میده،چیز غیر طبیعی نیست.

سلام ..
آقا ما دیروز یه کابل HDMI برای ال سی دی مون گرفتیم ...امروز صبح که زدم بازی کردم عین ماه میخوند(x360) ...
ولی الان که میزدم تلویزیون نمی خوند ....(یه بار هم که امتحان کردم تلویزیون گفت:وضوح تصویر تنظیم نشده است و......) حالا من چی کارکنم؟؟:(:(

سلام ..
آقا ما دیروز یه کابل HDMI برای ال سی دی مون گرفتیم ...امروز صبح که زدم بازی کردم عین ماه میخوند(x360) ...
ولی الان که میزدم تلویزیون نمی خوند ....(یه بار هم که امتحان کردم تلویزیون گفت:وضوح تصویر تنظیم نشده است و......) حالا من چی کارکنم؟؟:(:(
یعنی رزولوشن دسکتاپ ویندوز شما بالاتر از اونی هست که TV میتونه نشون بده
رزولوشن رو پایینتر بیار (مثلا تا حد 720) تا تصویر بگیری.

نمیدونم سوالم رو انجا بپرسم درسته یا نه...:دی
این انویدیا نمیخواد درایور جدید بده؟!
درايور بايد به دليل خاصي ارايه بشه ديگه
همه كارتهايي انويديا منتشر شدن و در حال حاضر بازي‌اي هم نيست كه با درايورهاي انويديا مشكل داشته باشه.
پس چه لزومي داره كه يك درايور بدون هيچ‌گونه پيشرفتي منتشر بشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or